PDA

View Full Version : Желая само него



lemoni
06-08-2016, 18:21
Хей, хора, влюбих се, много е страшно. Той е перфектният. Имаме 5 години разлика, но годините не са ми проблем, имайки предвид че като за възрастта си съм по-зряла. Въпросът е, че той е влюбен в друга, която го използва и той тича след нея. Няколко пъти ми е правел намеци, че има симпатии към мен, но само до там. Той е от хората, които се нуждаят само от един поглед, едно докосване, малко внимание и са твои. Реших да му кажа какво чувствам, въпреки че съм момиче и *дрън-дрън* не трябва да правя първата крачка. Не искам да бъда досадна, но по някакъв начин искам да го накарам сам да поиска да излезем. И от там нататък е лесно. Ще ме хареса, защото знам какви предпочитания за момичета има, а аз съответствам на вкуса му. Само трябва да ме опознае. А какво да направя сам да си поиска?
(А да, забравих да кажа, че много си приличаме, пък и сме една зодия, демек нещата, които аз бих направила и той би.. :D)

KaRiNa.Ni
06-08-2016, 20:15
Голямо самочувствие...ако знаеше какви предпочитания иска нямаше да пишеш темата,а щом е тръгнал с друга е ясна работата,ако пък може да го свалиш и да е твой значи че следващата която го привлече ти ще си бита карта кофти работа.

lemoni
06-08-2016, 20:24
Хаха, първо, че не е тръгнал с нея и второ - просто са ми казвали по какви момичета си пада. Това, че един вид са описвали мен, не означава че имам високо самочувствие, хаха :D
И да, написах темата, щото не знам как да му привлека внимателно, понеже е заслепен от другото момиче. Не че нещо ама коментарът ти е излишен ;)

KaRiNa.Ni
06-08-2016, 20:27
И продължаваш с високото самочувстие браво евала... ако беше толкова красива,велика и т.н до сега нямаше да пишеш тази тема и този коментар,който написа току що.Нека коментара ми да е излишен не го приемай тогава ай със здраве.

hrisikelly
06-08-2016, 22:33
Разбирам те напълно, преживяла съм подобни състояния. Разликата ви не е толкова голяма, моят приятел е с 5 години по-голям и се разбираме прекрасно. Най-вече трябва да съобразиш отношението ти към него в различни ситуации. Не показвай, че го желаеш толкова силно, повечето момчета не обичат това. Не казвам да се правиш на недостъпна, но просто бъди резервирана, не прекалено емоционална (опитай да го скриеш), в същото време естествена. Вярвай, че ще успееш да го привлечеш дори без толкова усилия и забрави, че факта, че се занимава с онова момиче, е пречка. Успех! ;))

KREED
06-08-2016, 22:46
Въх! Ама не ти липсва самочувствие. Относно начина как "сам да си поиска", hrisikelly ти го обясни доста добре. А и щом си толкова самонадеяна, понеже каза, че знаеш какъв тип е, че ще те "хареса", че си "зряла", значи не ти липсва кураж и ти е в кърпа вързан.

Нещо, което пропусна да кажеш. Какво стана след като реши да му кажеш какво "чувстваш"? Това мисля, че ще допълни темата повечко и ние, читателите, ще добием малко повечко представа за обекта на твоите желания.

Зайче..
06-09-2016, 03:18
просто са ми казвали по какви момичета си пада. Това, че един вид са описвали мен

ХАХАХАХАХХАХА
Ей т'ва е! 8-)

baby_baby
06-09-2016, 09:27
Ако са ме те харесва няма как ти да го накараш да те хареса