PDA

View Full Version : Ще завърша ли ?



Юлиян
06-08-2016, 20:31
Хора остана още малко до 30-ти и се боя че г-жата по физика заплаши всеки които има последна оценка слаб ( само една единствена тъпа точка не ми стигна за 3-ка на изходното :-х ) ще му остави толкова за годината.
До тоя момент оценките ми там са 2 , 3 , 2 (като включим и тва изходно) и шанса ми е да ме изпита понеделник колкото да ми пише там някаква керлива 3-ка. Половината ми приятели от училище казват че ако си добър музикант само заради това може да си завършиш нормално , и така някои от по-горните класове били изкарвали :?
Вие какво мислите? Ще си завърша ли нормално годината

Terminator009
06-08-2016, 20:58
Хора остана още малко до 30-ти и се боя че г-жата по физика заплаши всеки които има последна оценка слаб ( само една единствена тъпа точка не ми стигна за 3-ка на изходното :-х ) ще му остави толкова за годината.
До тоя момент оценките ми там са 2 , 3 , 2 (като включим и тва изходно) и шанса ми е да ме изпита понеделник колкото да ми пише там някаква керлива 3-ка. Половината ми приятели от училище казват че ако си добър музикант само заради това може да си завършиш нормално , и така някои от по-горните класове били изкарвали :?
Вие какво мислите? Ще си завърша ли нормално годината

Трябва поне да изкараш още 2 тройки.Стягай се и изкарай поне някоя тройка или четворка.

Юлиян
06-09-2016, 21:39
Ако ме остави на поправка и ако не взема първата сесия ,означава че цялото лято отива в учене и забравяш за тренировки , приятели , купони и т.н. :?

inewton
06-10-2016, 16:12
Ако ме остави на поправка и ако не взема първата сесия ,означава че цялото лято отива в учене и забравяш за тренировки , приятели , купони и т.н. :?

Голямото учене. Един учебник се минава за максимум седмица.

Mana
06-12-2016, 09:32
Пич, кой клас си? Щото в зависимост от степента материала може да ти отнеме седмица, може и повече. А и на какво ти е било изходното(ток, механика, к'во учиш точно)?

Иначе с оценките, вземи изкарай някоя четворка - най-лесно като вариант.

Юлиян
06-12-2016, 10:57
Дано си завърша годината.Тя каза ,че който има 2-ка последна оценка на изходното за 8 клас му оставя 2-ка за годината без да се замисля , а на мен на изходното 1 точка не ми стигна до 3 :-x :-x :-x :-x.Остана още малко до завършването ,дано си завърша годината ! :smt085

Terminator009
06-12-2016, 16:59
Дано си завърша годината.Тя каза ,че който има 2-ка последна оценка на изходното за 8 клас му оставя 2-ка за годината без да се замисля , а на мен на изходното 1 точка не ми стигна до 3 :-x :-x :-x :-x.Остана още малко до завършването ,дано си завърша годината ! :smt085

Късмет!

qkataa_123
06-14-2016, 15:35
Абе спокойно и мене така заплашваше госпожата че ако изкарам на изходното 2 по математика ще ми остави толкова за годината ::) ама не стана така !!! според мен ти го е казала защото иска малко да те стресне и по тоя начин ти да се стегниш повече и да изкараш по хубава оценка !!! :) не се притеснявай

Indistinct
06-14-2016, 16:47
според мен ти го е казала защото иска малко да те стресне и по тоя начин ти да се стегниш повече и да изкараш по хубава оценка !!! :) не се притеснявай
Това трябваше да му го кажеш след като си научи.

Юлиян
06-14-2016, 18:35
Госпожата каза ,че в петък ще изпитва (устно и писмено) и каза ,че тези ,който са застрашени от 2-ки (като мен) , и не се справят и на този това изпитване директно оставят на изпит.За мен това е последният шанс ,защото на 20-ти трябва да казват годишният успех ! Ще трябва да уча за петъка значи.... !!!

Indistinct
06-14-2016, 18:41
Успех. ^

KaRiNa.Ni
06-14-2016, 21:21
Госпожата каза ,че в петък ще изпитва (устно и писмено) и каза ,че тези ,който са застрашени от 2-ки (като мен) , и не се справят и на този това изпитване директно оставят на изпит.За мен това е последният шанс ,защото на 20-ти трябва да казват годишният успех ! Ще трябва да уча за петъка значи.... !!!


Целта на учителите не е да оставят много ученици на поправителни изпити,а колкото могат тези по-слабите да ги избутат в по-горен клас...сега друго си е ако със самия учител имате търкане и той нарочно те остави на изпит.Пък и да те остави на изпит ти си го взимаш лесно не е като в 12 клас на матурите.

the sniper guy
06-23-2016, 09:26
Брат първата поправка е седмица или 2 след края на годината ако изядеж учебника с кориците даже и 4 може да изкараш.

Юлиян
06-24-2016, 21:22
хора в моето училище 8-ми клас го завършихме на 20-ти юни. Завърших с 4.00 (obщ успех) :grin: Голям кеф , сега цяло лято с приятели и тренировки и купони и въобщеее :grin:

Terminator009
06-26-2016, 10:28
хора в моето училище 8-ми клас го завършихме на 20-ти юни. Завърших с 4.00 (obщ успех) :grin: Голям кеф , сега цяло лято с приятели и тренировки и купони и въобщеее :grin:

Браво!