PDA

View Full Version : от метода на обезкосмяване или хормонален проблем ?



потребител77
06-09-2016, 08:18
Здравейте! Момичета вече взех да се съмнявам да не би да имам някакви проблеми с хормоните или просто е от самия метод на обезкосмяване. Използвам самобръсначка, но както не ведбъж вече споменах като си взимам душ вечер и на сутринта и през деня особено вече няма следа от гладко, наболи косми (а и не всичко се маха). Много е неприятно, защото някое момче ако ме извика да излезем някъде ще бъде супер неудобно да не съм гладка (често казват ако те харесва и обича ще те премаа такава каквато си, е да но едва ли ще му е приятно приятелката му да е с наболи косми предвид другите момичета как излглеждат). Не мога да си и помисля пък ако отдием някъде за ден, два или ако ме покани на море :( просто е ужасно, не мога да си помисля и за къси панталонки или потник.. растат със скороста на светлината .... вие като използвате самобръсначки толкова кратко ли издържа ефекта :(

Indistinct
06-09-2016, 08:47
Затова използвай епилатор или кола маска.

KaRiNa.Ni
06-09-2016, 10:39
От хормоните е на някои им растат бавно,на други бързо всеки е индивидуален...може да е болезнено но използвай епилатор,и за да имаш супер гладки крака след епилатора минаваш със самобръсначката и ще си перфе.

потребител77
06-09-2016, 11:37
От хормоните е на някои им растат бавно,на други бързо всеки е индивидуален...може да е болезнено но използвай епилатор,и за да имаш супер гладки крака след епилатора минаваш със самобръсначката и ще си перфе.
от епилатора се появяват враснали косъмчета :/

metalhearted
06-21-2016, 17:08
За да не врастват ден преди да се епилираш трябва да се ексфолираш и след епилацията се мажеш с някакъв подхранващ и успокояващ кожата крем.