PDA

View Full Version : Възрастова разлика



marianna98
06-09-2016, 17:32
От известно време харесвам едно момче, но разликата в годините ни е много голяма. Според вас каква е най-голямата допустима разлика между двама души.

KaRiNa.Ni
06-09-2016, 17:37
За всеки различно можеше да споменеш,колко е като разлика за да направим равносметка.Допустимата за мен разлика е до 10 години и то мъжа да е по-голям а не жената от мъжа.

marianna98
06-09-2016, 18:36
Разликата е 28 години, знам, че е много и искам да разбера какви мнения има.

KaRiNa.Ni
06-09-2016, 19:55
Ооо 28 години не е доста а даже си е прекалено.Нямате бъдеще просто не за друго а защото ще имате връзка 1,2,3 години ще заживеете заедно и ще разберете колко много всъщност влияе възрастта в/у връзката ви.Ти си млада ще ти се живее,ще искаш да вземеш максимално от живота,а той ще иска семейство,деца и т.н.За едно момиче да се заробва още на 20-22 години с деца до нищо хубаво не води.Когато имаш семейство вече ставаш зрял и искаш не искаш имаш много отговорности,няма го свободния живот,който до сега си водил.За това ти давам съвет продължавай напред намери си момчето за теб.

draid
06-09-2016, 20:20
За всеки различно можеше да споменеш,колко е като разлика за да направим равносметка.Допустимата за мен разлика е до 10 години и то мъжа да е по-голям а не жената от мъжа.

И за какво мислиш някой 30 годишен ще бъде с теб?