PDA

View Full Version : Сваляне!



xtremenigma
06-09-2016, 17:45
Здравейе!! Най-вероятно има доста такива теми, но не можах да намеря. Имам един проблем.. Попринцип не съм се занимавал с фитнес, освен няколко набирания на лост, коремни, лицеви и другите "домашни" упражнения. От около една година, имам малко напрегнато ежедневие и за да заситя глада си, ям всякакви junk food-ове, дюнери, пици и простотии, просто защото нямам време да седна и да ударя една манджа като хората, освен на вечеря.. Та това което правех се отразява върху тялото ми (нормално).. Имам леко шкембенце, което ме кара да се комплексирам леко и изпитвам леко неудобство дори от себе си като се погледна в огледалото! Искам да Ви попитам какво мога да направя, за да сваля само от "шкембето".. С коремни знам, че просто се стяга. Бих се подложил на някаква диета, но не знам каква точно. Ако можете да ми помогнете, ще Ви бъда много благодарен! :)

Seattle
06-11-2016, 03:58
Бърза диета:
Повече месни ястия и не панираните глупости. Пилешко, телешко, свинско, кибабчета и кюфтета, квот набараш.
Пица, забравяш я.
Дюнер, ако ти се налага да ядеш, правиш го без ориз и картофи. Само месо и зеленчуци
Зеленчуци и плодове, сега лятото би трябвало да ти е лесно. Не прекалявай с плодовете, не са толкова полезни за отслабването.
Сирене, квото и да е.
Избягваш хляб, ориз, пържени картофки. Без хляб е трудно, за тва просто го намаляш на няколко филийки дневно.
Избягваш сладкото, квото и да е то.
Хвани се да ходиш на зала, не е толкова страшно не са само батки там. Иначе продължавай с дамашните условия, и просто прави квото правиш докато не те държат ръцете и краката. Ходи да бягаш, иска се малко "кардио".

Идеята е да намалиш въглихидратите в диетата си, но за сметка на това овеличаваш протеина и мазнините (без паника, мазнините които консумираш са полезни и помагат за отслабването).

Стига толкоз за днес.

Rakshy
06-11-2016, 11:09
дюнера не е борито

Light Yagami
06-13-2016, 15:38
Тая диета по-горе е мега импровизирана, да си знаеш..Ще гладуваш без въглехидрати. А без тренировки крайният резултат ще е скини фат ;д. Направи го както трябва- сметни си калорийния дефицит,направи си балансирана диета и бягай да правиш 5-ци на клека..туко виж ти пораснат и ръчичките.

Seattle
06-13-2016, 23:14
дюнера не е борито

Къде си ял бурито с зеленчуци? :Д


Тая диета по-горе е мега импровизирана, да си знаеш..Ще гладуваш без въглехидрати. А без тренировки крайният резултат ще е скини фат ;д. Направи го както трябва- сметни си калорийния дефицит,направи си балансирана диета и бягай да правиш 5-ци на клека..туко виж ти пораснат и ръчичките.

Разбира се че е импровизирана, но вероятността да я "спазва" е много по голяма от съветите които му даде.

Rakshy
06-14-2016, 08:34
Къде си ял бурито с зеленчуци? :Д

а ти къде си ял дюнер с ориз питам аз

bubaduc
06-14-2016, 13:36
в обеля го правят с ориз :D

Rakshy
06-14-2016, 16:30
смятай чуек

Юлиян
06-14-2016, 18:40
в обеля го правят с ориз :D

В Люлин са най-вкусните , да те черпя два-три някой път искаш ли :) ?

Rakshy
06-14-2016, 18:49
В Люлин са най-вкусните , да те черпя два-три някой път искаш ли :) ?

когат те забиват с дюнери и ти предлагат НЕ ЕДИН, НЕ ДВА, А ТРИ дьомнера

Slarc3
06-14-2016, 18:56
В Люлин са най-вкусните , да те черпя два-три някой път искаш ли :) ?

wtf did I just read o.o

bubaduc
06-14-2016, 20:15
В Люлин са най-вкусните , да те черпя два-три някой път искаш ли :) ?

баш в тази тема с дюнер ли реши да ме сваляш ?

ДОТА
06-14-2016, 20:19
баш в тази тема с дюнер ли реши да ме сваляш ?

хехехе, на 16 е, свалянето не трябва да те тревожи
помисли си, какво прави със снимките ти

YoungBloodZ
06-14-2016, 20:20
баш в тази тема с дюнер ли реши да ме сваляш ?

:razz:

Rakshy
06-14-2016, 22:41
ааххахахахахахах не мога

Seattle
06-15-2016, 04:10
аз мога, продължавайте с вицовете :Д

Юлиян
06-15-2016, 19:11
баш в тази тема с дюнер ли реши да ме сваляш ?

с каквото искаш само решаваш и готово :D :)

Obsebvashta
06-28-2016, 15:10
Дюнери...отврат и мазнория!

KaRiNa.Ni
07-01-2016, 22:04
Здравейе!! Най-вероятно има доста такива теми, но не можах да намеря. Имам един проблем.. Попринцип не съм се занимавал с фитнес, освен няколко набирания на лост, коремни, лицеви и другите "домашни" упражнения. От около една година, имам малко напрегнато ежедневие и за да заситя глада си, ям всякакви junk food-ове, дюнери, пици и простотии, просто защото нямам време да седна и да ударя една манджа като хората, освен на вечеря.. Та това което правех се отразява върху тялото ми (нормално).. Имам леко шкембенце, което ме кара да се комплексирам леко и изпитвам леко неудобство дори от себе си като се погледна в огледалото! Искам да Ви попитам какво мога да направя, за да сваля само от "шкембето".. С коремни знам, че просто се стяга. Бих се подложил на някаква диета, но не знам каква точно. Ако можете да ми помогнете, ще Ви бъда много благодарен! :)


Спирай дюнерите и яж плодове и зеленчуци все нещо в къщи за 5 мин можеш да си направиш а и на крак също...лято е бе хора не може да се кара на кИфтета,кИбапчета и дюнери.

Юлиян
07-03-2016, 08:07
Дюнери...отврат и мазнория!

Изяж един от Аладин и ще ти е все тая дали е мазно

Setaabrat
07-06-2016, 13:01
Изяж един от Аладин и ще ти е все тая дали е мазно

Ти за тфа ли се насираш кат те ебат щот ядеш много дюнери :D

Юлиян
07-06-2016, 19:51
Ти за тфа ли се насираш кат те ебат щот ядеш много дюнери :D

Върху тебе не сера , защото и без това си целия в лайна.