PDA

View Full Version : Има ли опасност при правенето на шпагат да ми дойде първата менструация???



ag2311
06-10-2016, 10:11
Здравейте, аз съм момиче на 12 и от една година ходя на балет. От скоро много се разтягам за да успея да направя шпагат. Тъй като още не ми е дошъл първия цикъл майка ми ми казва че от много разтягане и правене на шпагат можело да ми дойде. Моля ви кажете ми дали това е възможно! Благодаря предварително! :)

KaRiNa.Ni
06-10-2016, 15:38
Не може от шпагат да ти дойде цикъла. Кажи на майка ти че е време да погледне Биологията,че със сигурност едно време е получавала като оценки по биология само цвайки,но проблема в нея не е дали е учила или не а проблема е че ти говори пълни безсмислици.

galen_plamen
06-10-2016, 16:20
глупости , това е смешно
даже и майка ти се е пошегувала просто

Indistinct
06-10-2016, 16:37
Все едно на 6-годишните момиченца, които тренират балет, да им дойде :razz:

tori
06-10-2016, 20:53
Въй, майка ти е бая громотна! При шпагат и разтягания на краката единственото, което може да ти се случи, е дефлорация. Което не е нещо чак ужасно, бая жени/момичета живеем без тая ципичка долЮ. Съответно ти няма да умреш също...

KaRiNa.Ni
06-10-2016, 22:58
Дефлорация няма как да стане при разтягане,освен ако не се разтягаш на нещо остро...и всяко момиче има девствена ципа има единични случаи при които момичета са били родени без девствени ципи.

Indistinct
06-11-2016, 05:30
Дефлорация няма как да стане при разтягане

Може, но не е често срещано.

tori
06-11-2016, 15:04
Дефлорация няма как да стане при разтягане,освен ако не се разтягаш на нещо остро...и всяко момиче има девствена ципа има единични случаи при които момичета са били родени без девствени ципи.
Ти ш ми кажеш, че няма как!

Electrа
06-11-2016, 19:06
Да, със сигурност ще стане един ден.

solo_
06-11-2016, 19:11
Здравейте, аз съм момиче на 12 и от една година ходя на балет. От скоро много се разтягам за да успея да направя шпагат. Тъй като още не ми е дошъл първия цикъл майка ми ми казва че от много разтягане и правене на шпагат можело да ми дойде. Моля ви кажете ми дали това е възможно! Благодаря предварително! :)

Ако се разтягаш многократно (може и още от първото разтягане), ще ти се скъса девствената ципа. Това са имали предвид.

Indistinct
06-11-2016, 20:15
Да, със сигурност ще стане един ден.

И това пак не е сигурно .