PDA

View Full Version : Как да си махна корема?



desip
06-10-2016, 19:13
Добър вечер.Искам съвет.
Значи,искам да си махна корема,понеже е увиснал(не ми е бая голям),пък не мога да престана да ям...значи,в нас постоянно има вкусна за мен храна,и просто..
Помощ,кажете ми как да не се изкушавам най-вече от това да ям тези храни.
Правя през ден 4 серии по 25 коремни преси но пак..
Опитвам се да лягам рано.
Но пак...
Проблема е,че за капак тази 1 седмица ми е нервно,и ям доста.Въобще не искам да ям,ама и същевременно искам.
Не знам какво да правя.Не знам и аз какво искам..
Пък седмицата преди тази където ядох всекидневно по големи количества храна,ми беше седмица,в която пак бях нервна,обаче не ядох изобщо и чак след 5-тия ден изядох една купа огромна с някаква супа.
Просто искам съвет,умолявам ви.
Не искам да ходя до хладилника,понеже ще ме изкуши нещо и ще изям голямо количество от това.
Пък и не искам да не ям,понеже ме е страх да не получа язва.
Просто самата аз не знам какво искам,и просто ми е адски трудно да си смъкна корема,понеже доста често ме ядосват и се тъпча и се тъпча...и така..
А и лесно качвам килограми ама трудно свалям.

Rakshy
06-10-2016, 20:58
почни да друсаш, всички проблеми ще си отидат

Seattle
06-11-2016, 03:43
Има един лаф: Ако ти не искаш да си помогнеш и господ неможе да ти помогне.
Спри да се тъпчиш, яж по малко. И хвани прави нещо за раздвижване, различно от ходенето до хладилника... ходи бягай из квартала, примерно.

desip
06-11-2016, 07:46
Аз вчера изпих поне 4 литра вода,понеже бях на слънце през повечето време,и това ме освежи.
Иначе попринцип след като почне лятната ваканция,един приятел ми обеща да се разхождаме по повечко време,и като например се прибирам или излизам да не ползвам асансьор а стълби ;д
Иначе мерси за съвета.

bubaduc
06-11-2016, 08:14
най-ефикасното упражнение за корем ;)

http://3.bp.blogspot.com/-vzTta6jAbxM/U9MJKUns6eI/AAAAAAAAAT8/6G09P-OuBdk/s1600/photo.PNG

Rakshy
06-11-2016, 11:08
или почни да пиеш, drink the problems away. Като си пияна няма да ядеш и всичко е тип-топ