PDA

View Full Version : Кой е любимият ви филм и защо?



KREED
06-10-2016, 23:37
Моят любим филм е "Зеленият път" (The Green Mile) - http://www.imdb.com/title/tt0120689/?ref_=nv_sr_2

Това е някакъв феномен за мен. Толкова красив филм никога не съм гледал. Е, гледал съм, но просто този завинаги ще си остане малко над останалите. Повече от перфектна актьорска игра... Майкъл Кларк Дънкън... Уникален! Няма думи, с които да опиша играта му... Все едно се е родил за тази роля. Том Ханкс - отново страхотен! Този човек се нарежда до Робърт де Ниро. Двамата са актьори от друго измерение. Не съм гледал слаб филм на Том Ханкс до този момент.

Актьорите с второстепенна роля също са страхотни... Сам Рокуел - един супер недооценен актьор. Има страхотен талант, но жалко, че никой не го вижда и все още не е успял да стигне до актьорите от най-високия ранг.

Всичко по филма е просто уникално... Музиката, режисурата, актьорската игра и най-важното - емоцията! Има нещо в този филм, което го кара да бъде уникален и неповторим. Изгледайте го, няма да съжалявате. Филмът е подходящ и за малки и за големи. Сюжетът на пръв поглед е доста простоват, но всъщност не е.

Разбира се, имам още купища любими филми като: "Изкуплението Шоушенк", "Списъкът на Шиндлер", "Форест Гъмп", "Спасяването на редник Райън", "Смело сърце" и още куп други, за които мога да говоря с дни, но това ще ви го спестя за друг път.

krastata
06-11-2016, 08:24
Аз в момента чета Зеленият път, и като я довърша ще изгледам и филма. Нямам търпение. Иначе не мога да кажа, че имам точно определен любим филм. Бая са... но веднага се сещам за Legends of the Fall, Interstellar, Inception, I Robot, Hachiko, I am a legend и още куп други...

KaRiNa.Ni
06-14-2016, 22:41
Нямам любими филми поради причината че са много и откривам нови любими толкова добри филми има като сценарий,актьори и режисура че няма как само 1 филм да ти е любим.