PDA

View Full Version : Съвет за тренировки и хранителен режим



Ivan Ivanov
06-11-2016, 10:47
Здравейте! Искам да помоля за няколко съвета.
Значи .. просто казано на 17 съм висок съм 1,80 а за тегло не знам не съм се теглил от доста време.. както и да е това са подробности. Може би съм малко по-различен от една част от хората тук в смисъл такъв, че родителите ми от по-малък са ме оставили да се оправям сам и нямам много финансови възможности ще ви помоля да ми дадете съвет какъв хранителен режим да спазвам, който евентуално да излезе по-евтино и някакви упражнения, който мога да правя вкъщи или на лостове защото просто нямам възможност да ходя на фитнес.
Майка ми си беше купила едни хапчета за изгаряне на мазнини до колкото разбрах но тя е несериозна и не ги пие ще прикача снимка тук да ги видите и да кажете дали могат да ми свършат работа.Само да добавя защото не се уточних, че целта ми е да премахна мазнините по тялото си или с прости думи не не се срамувам да сваля тениската, когато ми е топло.
Ако ще ви улесня мога да кача и моя снимка за да прецените какви съвети да давате.
Благодаря предварително!!!

http://prntscr.com/bf1chc
http://bulvit.com/fat-metaboliser-120-tabletki.html
Последния линк е на на сайта от който са закупени тези хапчета там има повече инфо.

Rakshy
11-01-2016, 00:43
щото разбира се в сайта на някой си чикяр или във видеото на някой пубер няма как да лъже и информацията му е 100% вярна


фани се обеси бе

Slarc3
11-01-2016, 12:32
^ По принцип съм съгласен , но познавам Стан и при него всичко е точно.

Rakshy
11-01-2016, 15:10
може, не знам


не хейтя точно този човек, защото не съм запознат с работата му, но като цяло над половината от хората, които правят подобни страници не знаят кво правят :/

Феникс
11-05-2016, 14:00
Така като за начало се старай да изразходващ повече калории отколкото приемаш, но не със убийствени диети, яж си нормално, но здравословно. Захвърли пържените, тестените и най-вече солените и сладките храни. И нека режимът ти на хранене да е по едно и също време, а не да ядеш, когато ти прищрака, че си ,,гладен", например, решиш да закусваш между 8:00 - 9:00 (хубаво е да се закусва по-късно, когато тялото е загрято), обядваш между 12:00-13:00, вечеряш между 17:30-18:30 (най-късно, за да може храната да се преработи) И всеки ден да хапваш по същото часово разписание. А за тренировки, най-ефикасно е ходенето пеша, кардиото, скачането на въже (изгаря 900 кал за 60 мин) и въртенето на обръчи, пък отделно вече можеш да се набираш на лостове, да правиш коремни преси и т.н.

Slarc3
11-06-2016, 20:07
^ толкова bro не бях чел скоро

Rakshy
11-06-2016, 22:19
хащаг когато ти трябва загрявка за да ядеш



НЕ МОГАААААААА

tochko
11-07-2016, 06:44
хащаг когато ти трябва загрявка за да ядеш



НЕ МОГАААААААА

Това трябва да го знае всеки уважаващ себе си билдър за да предпази носоглътката и хранопровода си от травми. Срамота.

Rakshy
11-08-2016, 07:52
2 серии по 3 дъвки преди хранене, за да загрееш :Д:Д :Д