PDA

View Full Version : Не съм убедена дали има 'нещо'



stfu1505
06-11-2016, 18:37
Здравейте! Тази година пристъпих в гимназията. Нова среда, нови приятели, а-у..Та, от около 7 месеца насам харесвам едно момче от съседния клас. Първият човек, когото харесвам :Д Приятели сме си, пишем си, говорим си, абе с две думи-имаме контакт. Всички около нас ни бъзикат постоянно, казвайки че се харесваме и някакви такива. Естествено не обръщаме внимание, понеже просто няма смисъл. :Д Всички ми казват, че си личало, че той ме харесва или поне, че изпитва някакви симпатии. Честно да си кажа и аз доста пъти съм имала чувството, че изпитва нещо към мен, но кой знае..може просто да си въобразявам :Д Въпросът е, че той не е от типа хора, които ще те обсипват с комплименти, ще се държат суупер мило с теб, ами точно обратното-закача ме постоянно. Дразни ме и с думи, и с някакви малки действия, като това да ме имитира какво казвам. Някак си усещам, че е срамежлив, дори да не си личи и може би е вероятно точно това причината да се държи така. Провеждали сме и сериозни разговори, разбира се. Проблемът е, че единственото време, което прекарваме, са междучасията. Всеки ден, като го видя за първи път, го прегръщам, при което той отвръща. Но нещото, което съм забелязала е, че никога той не е идвал да ме прегърне пръв. Нещото, което беше интересно, се случи преди около месец-в училище имахме пролетен бал. И няколко часа преди събитието в двора се събрахме аз, той, най-добрият му приятел (който е 2 години по-голям) и още две момчета. Понеже всички без мен и приятелят му трябваше да влизат в час, си тръгнаха. И въпросното момче ми каза: "много се надявах да отидете заедно на бала", при което му отговорих супер чилнато "защо". "Е, как защо? ..Щеше да е супер яко".
И постоянно се случват някакви дребни неща, които ме карат наистина да се питам дали той изпитва нещо.. Обмислях да му кажа и днес имах възможността, но просто ме досрамя, а и не знаех каква ще е реакцията му. Мисля, че съм му дала доста намеци, че го харесвам, но кой знае дали се е усетил. Та..според вас дали постоянното закачане, навъртането му около мен, когато сме с други хора, могат да значат нещо?

ForzaFelipe
06-11-2016, 23:38
"Мислиш ли, че може да има нещо повече между нас?"

Без да му кажеш и да говорите по този въпрос, няма да се случи нищо. Щом приятелят му ти е казал подобно нещо, значи може да знае нещо повече което му е казано от въпросното момче. Може да е срамежлив и да не е сигурен, така че ако изпитваш нещо няма нищо лошо да поговорите. Най-малкото, дори и след това да се чувствате странно (ако те отреже случайно), то повярвай ми по-добре да си наясно какво има между вас, защото така няма да се почустваш по добре с времето.

KaRiNa.Ni
06-13-2016, 12:40
Децата в тази възраст са така това че си общувате и се закачате не означава нищо и може да не те харесва,като нещо повече аз също имам приятели момчета с които се закачаме,бъзикаме се някой от страни ще ни помислят за двойка наистина но ние си знаем че няма такова нещо,а колкото до някои хора си мислят че между момиче и момче не може да има приятелство грешат.Най-добър приятел може да ти стане момче защото то няма да ти завижда за красота,за дрехи,за момчета и т.н.

Ivaaaaa
06-13-2016, 20:47
Ей ся ше хвъря един боб. Момент.