PDA

View Full Version : Как да надебелея?



momichezdrach
06-12-2016, 15:22
Темата е много важна, но неоткрих точен раздел за нея. Аз съм слаба и не се харесвам. Искам да кача около 15 колограма, но не се получава. Как да надебелея и да стана по-красива?

Indistinct
06-12-2016, 15:52
Колко килограма си в момента и колко си висока? Това , което сработи за мен, е усилено хранене. Но недей да се тъпчеш с боклуци.

momichezdrach
06-12-2016, 16:13
Колко килограма си в момента и колко си висока? Това , което сработи за мен, е усилено хранене. Но недей да се тъпчеш с боклуци.

В момента съм 50 килограма и съм висока 168 см

KaRiNa.Ni
06-13-2016, 11:45
Как ще си слаба не пиши глупости аз съм 167 и съм 43 кг ако беше над 170 см ок съгласна съм да искаш да надебеляваш,ама сега не виждам смисъл или искаш да станеш като онези хора с наднорменото тегло дето се тъпчат с храни от Мак Доналдс и КФС.

kitty02
06-20-2016, 11:09
От бирената мая се качва. Има я в аптеките.

bubaduc
06-20-2016, 13:22
Как ще си слаба не пиши глупости аз съм 167 и съм 43 кг ако беше над 170 см ок съгласна съм да искаш да надебеляваш,ама сега не виждам смисъл или искаш да станеш като онези хора с наднорменото тегло дето се тъпчат с храни от Мак Доналдс и КФС.

това , че ти си свръх слаба за ръста си , не значи , че тя е куцата, че иска да качи малко килограми :/

KaRiNa.Ni
06-20-2016, 14:06
това , че ти си свръх слаба за ръста си , не значи , че тя е куцата, че иска да качи малко килограми :/

Не може в България да има само дебели с висящи сланини,трябва да има и като мен слаби за разнообразие.

bubaduc
06-20-2016, 15:10
Не може в България да има само дебели с висящи сланини,трябва да има и като мен слаби за разнообразие.

абе момиче, я се стегни малко, не знам фейк ли си, не си ли и да ти кажа, силно се надявам да си дебел чичко, който си няма друга работа и няма кой да го обича, но не можеш да пишеш такива мнения, без изобщо да се замисляш как те биха повлияли на хората, които ги четат. тука в този форум едно 70% четат млади момичета, които заради теб сега ще решат, че са дебели и трябва да отслабнат. детската психика е слаба и лесно може нещата да отидат в лоша посока. България няма нужда от слаби, безмозъчни кифли като тебе, а от мислещи жени, здраво стъпили на земята и силно, ама сиилно се надявам да се замисилиш над това, което написах, защото аз много добре знам през какво минах, защото точно по същия начин бях прочела, че имам нужда да сваля някой друг килограм, смятай, щом бивша анорексичка ти го казва това, дали не трябва да обърнеш малко внимание на посланието, което оставяш

KaRiNa.Ni
06-20-2016, 15:56
абе момиче, я се стегни малко, не знам фейк ли си, не си ли и да ти кажа, силно се надявам да си дебел чичко, който си няма друга работа и няма кой да го обича, но не можеш да пишеш такива мнения, без изобщо да се замисляш как те биха повлияли на хората, които ги четат. тука в този форум едно 70% четат млади момичета, които заради теб сега ще решат, че са дебели и трябва да отслабнат. детската психика е слаба и лесно може нещата да отидат в лоша посока. България няма нужда от слаби, безмозъчни кифли като тебе, а от мислещи жени, здраво стъпили на земята и силно, ама сиилно се надявам да се замисилиш над това, което написах, защото аз много добре знам през какво минах, защото точно по същия начин бях прочела, че имам нужда да сваля някой друг килограм, смятай, щом бивша анорексичка ти го казва това, дали не трябва да обърнеш малко внимание на посланието, което оставяш

И аз силно се надявам да не си някой гейтак,който много завижда на жените и за това коментира само негативни коментари.
Ти като искаш да си дебел аз искам да си остана такава каквато съм и не съм слаба! Всеки сам избира какъв да бъде и ти нямаш право да се месиш където не ти е работа! Ако искаш и се търкаляй по земята сигурна съм че си с наднормено тегло,което след много опити не може да го свалиш и се опитваш с долни коментарчета да се успокояваш.Няма да ти направя тази чест хайде със здраве и не се занимавай с мен.

solo_
06-20-2016, 16:09
И аз силно се надявам да не си някой гейтак,който много завижда на жените и за това коментира само негативни коментари.
Ти като искаш да си дебел аз искам да си остана такава каквато съм и не съм слаба! Всеки сам избира какъв да бъде и ти нямаш право да се месиш където не ти е работа! Ако искаш и се търкаляй по земята сигурна съм че си с наднормено тегло,което след много опити не може да го свалиш и се опитваш с долни коментарчета да се успокояваш.Няма да ти направя тази чест хайде със здраве и не се занимавай с мен.

Ха, паразит!
:lol:

Setaabrat
06-20-2016, 16:14
това , че ти си свръх слаба за ръста си , не значи , че тя е куцата, че иска да качи малко килограми :/

Обещах че няя се появявам ама заради такива педераси кат тоя bubaduc е изключение:D
Ти кфо си мислиш ве Ракшу номер 2 че си голям разбирач от кг и от фитнес ли сакън не ми отговаряй знам отговора
Във вас се тъпчеш с мазно и по цял ден си във форума и станал гоУем батка
и тфа да си 43 кг не е свръх слабо за ръста й си е добре,но може и още да качи ако само тя иска
тфа че деня ти е крив никой не ти е виновен ся кат на мен деня ми беше бом-бок си го изкарвам на теб ай отивай да си миеш сланините и спри с тез мнения безсмислени че Умириса форума

Setaabrat
06-20-2016, 16:15
Ха, паразит!
:lol:

Соло гейтак ти си най-големия паразит на форума ща еба в грозната мутра:D

solo_
06-20-2016, 16:19
Соло гейтак ти си най-големия паразит на форума ща еба в грозната мутра:D

Ха, още един паразит!
:lol:

Setaabrat
06-20-2016, 16:21
Ха, още един паразит!
:lol:

Убитак ай тичай към банята да си миеш гъзЪ ти казах че те чака работа не ми се услушвай ве а работи.:D

solo_
06-20-2016, 16:23
Убитак ай тичай към банята да си миеш гъзЪ ти казах че те чака работа не ми се услушвай ве а работи.:D

Проблем ли искаш?

http://i.imgur.com/svoRuJh.jpg

http://i.imgur.com/IkkGHHo.jpg

Setaabrat
06-20-2016, 16:25
Ти кучето със салам ли го плашиш ве педерас :D Ща запозная с дясното круше да ти разкраса малко мутрата че не стааш за гледане

solo_
06-20-2016, 16:26
Ти кучето със салам ли го плашиш ве педерас :D Ща запозная с дясното круше да ти разкраса малко мутрата че не стааш за гледане



http://i.imgur.com/rPdIQ9i.gif

Setaabrat
06-20-2016, 16:30
Ти забия един кол в главата и в гъза да поумнееш няма да е лошо:D
Плужек ай че ми губиш времето очаквай скоро пак да те навестя

solo_
06-20-2016, 16:32
Ти забия един кол в главата и в гъза да поумнееш няма да е лошо:D
Плужек ай че ми губиш времето очаквай скоро пак да те навестя

Много ме стресна.

bubaduc
06-20-2016, 17:33
ахахахаа нямам думи колко са прости някои хора в този форум

Rakshy
06-22-2016, 01:54
я, видях си ника


деснячката ми е опасна, техниката класна рофл

victoria99
06-23-2016, 11:30
Според мен няма смисъл да дебелееш, килограмите ти са идеални. Аз имах същия проблем. С години се опитвах да кача килограми, но нищо не ставаше. Метаболизмът ми е бърз и дори да ям по 1000 пъти на ден нищо няма да ми се лепне. Спрях да се тъпча с боклуци и месец време някъде консумирах само плодове, зеленчуци, яйца, млечни продукти и организмът ми се изчисти. Да, обаче след тоя месец пак започнах да се тъпча с пици, тесто, бургери , чипсове и шоколади и хоп + 7 килограма. Сега съм пълна със стрии и целулит.........