PDA

View Full Version : Какво трябва да знам за първия път ?



shadow_tenshi
06-13-2016, 14:51
Предварително се извинявам ,че правя такава тема въпреки ,че има много подобни.

До сега изчетох доста 'подобни' , които би трябвало да отговарят на въпроса ми ,но така и не попаднах на такава реално. В една от тях хората бяха започнали да си говорят кой каква кола има..Няма да ви задавам въпроси от сорта да ли сме готови, с нея ли трябва и т.н. Имаме връзка от почти 2 години и се познаваме от около 4. Двамата сме девствени и искаме да го направим заедно. Вече сме "си играли" (орална любов и 69 )няколко пъти. Нека да минем по темата: Каква предварителна подготовка трябва да имам(освен презерватив какво друго ще е добре да имам под ръка), мога ли да направя ,така че да не я боли прекалено много(знам ,че трябва да е възбудена ,но постепенно ли да го вкарвам ,рязко или нещо по-специално..)? Последният ми въпрос сигурно ще прозвучи по-тъпо от останалите ,но след като и двамата не сме имали полов контакт с трето лице и мина около месец от "първата ни игра"(фелатио и кунилингус) и все още ни няма нищо видимо, възможно ли е в последствие да се окаже ,че сме се заразени от венерическа болест?

Моля за сериозни отговори от хора, които знаят какво говорят и/или са го правили с девственица/и.
Благодаря предварително.

KaRiNa.Ni
06-14-2016, 14:18
Влезни в дядо Гугъл и той ще ти отговори на всички въпроси,единственото което се изисква от теб е много четене.

baby_baby
06-14-2016, 18:13
Влезни в дядо Гугъл и той ще ти отговори на всички въпроси,единственото което се изисква от теб е много четене.

++++

shadow_tenshi
06-15-2016, 16:42
Влезни в дядо Гугъл и той ще ти отговори на всички въпроси,единственото което се изисква от теб е много четене.
Както казах в самото начало така и не намерих отговор ,иначе нямаше да си правя труда да създавам темата.

KaRiNa.Ni
06-15-2016, 21:58
Както казах в самото начало така и не намерих отговор ,иначе нямаше да си правя труда да създавам темата.

Защо ме караш да ти намеря информация за търсенето от теб и когато го намеря и ти го постна ще се признаеш за..."куха лейка".