PDA

View Full Version : Как да си намеря гадже??



eagle12
06-14-2016, 20:08
Здравейте, аз съм на 14 години, скоро ще правя 15. Висок съм около 1.67-1.70, тежа 53-55 кг. Тренирам футбол. Често излизам с нови хора, и излизам с моята компания, като те ме запознават с нови момичета. Не съм нито зарибен по компютъра, играя, ако нямам какво друго да правя, около 5-10 часа на седмица. Един от проблемите ми, е че 2-рият ми зъб е счупен - около 30%, и зъболекарят ми каза, че ще мога да го оправя поне след 1-2 години. Но, това със зъба е от преди около 5 години, до преди 2-3 години имах гаджета, но нито съм правил нещо с тях, нито нищо, а и тогава не гледаха толкова зъбите. Родителите ми са заможни, живеем в 3-етажна къща на центъра в града ми, (150 000 души). Казах някои неща, които незнам дали ще ми помогнат по темата, но.., викам да ги спомена.

Та, ако може да ми помогнете или да ми дадете съвети, как да си намеря гадже, почти всичките ми приятели имат, и са правили секс, което аз не бих правил, ако приятелката ми не иска.. и така. :)

Поздрави!

Dwyd96
06-14-2016, 20:33
Стъпка 1: Отиваш в някой универсален магазин и взимаш следните неща: Здраво тиксо, въже, белина, презервативи, гумени ръкавици.
Стъпка 2: Минаваш през някой дилър и купуваш от най-гадната стока дето има.
Стъпка 3: Черпиш някое рупси от дискотеката със стоката от дилъра.
Стъпка 4: Като и стане лошо от стоката я извеждаш на чист въздух и я връзваш.
Стъпка 5: Караш я у вас...
Готово вече си имаш гадже.

Другия вариант е с покебол. Ама трябва да имаш силен покемон :D

Dwyd96
06-14-2016, 20:33
Сериозно... тия работи не стават по някъв алгоритъм -.-

Indistinct
06-14-2016, 20:33
Здравейте, аз съм на 14 години...
... почти всичките ми приятели имат, и са правили секс...


Накъде отива светът..

inewton
06-14-2016, 20:36
Отиваш в магазина и купуваш ацетон и белина. Вкъщи си забъркваш домашен хлороформ, набелязваш си някоя мръсница, упояваш я и действаш.

Нямало алгоритъм...

Dwyd96
06-14-2016, 20:38
Отиваш в магазина и купуваш ацетон и белина. Вкъщи си забъркваш домашен хлороформ, набелязваш си някоя мръсница, упояваш я и действаш.

Нямало алгоритъм...

Е ти повече ги разбираш :D

YoungBloodZ
06-14-2016, 20:38
Отиваш в магазина и купуваш ацетон и белина. Вкъщи си забъркваш домашен хлороформ, набелязваш си някоя мръсница, упояваш я и действаш.

Нямало алгоритъм...


Стъпка 1: Отиваш в някой универсален магазин и взимаш следните неща: Здраво тиксо, въже, белина, презервативи, гумени ръкавици.
Стъпка 2: Минаваш през някой дилър и купуваш от най-гадната стока дето има.
Стъпка 3: Черпиш някое рупси от дискотеката със стоката от дилъра.
Стъпка 4: Като и стане лошо от стоката я извеждаш на чист въздух и я връзваш.
Стъпка 5: Караш я у вас...
Готово вече си имаш гадже.

Другия вариант е с покебол. Ама трябва да имаш силен покемон :D

човека иска гадже... а не разпоретина за 1 ден

inewton
06-14-2016, 20:41
Е ти повече ги разбираш :D

Само давам алтернатива.

Покрай Химическия се носят слухове за изнасилвания, почти перфектни убийства, човек какво ли не научава.

АгентМура
06-14-2016, 20:47
Отиваш в магазина и купуваш ацетон и белина. Вкъщи си забъркваш домашен хлороформ, набелязваш си някоя мръсница, упояваш я и действаш.

Нямало алгоритъм...

Изчадие.

eagle12
06-14-2016, 21:02
Стъпка 1: Отиваш в някой универсален магазин и взимаш следните неща: Здраво тиксо, въже, белина, презервативи, гумени ръкавици.
Стъпка 2: Минаваш през някой дилър и купуваш от най-гадната стока дето има.
Стъпка 3: Черпиш някое рупси от дискотеката със стоката от дилъра.
Стъпка 4: Като и стане лошо от стоката я извеждаш на чист въздух и я връзваш.
Стъпка 5: Караш я у вас...
Готово вече си имаш гадже.

:D :D най-много да я убия