PDA

View Full Version : Обсебена.



Angell0906
06-17-2016, 06:01
Здравейте.
Имам жена на 20 години (аз съм на 21) щ.имаме дъщеря на 4 месеца. Жена ми много обича детето и се грижи за нея. Аз ходя на работа.
Обаче от 4-5 дена играе някаква игра на телефона си.
Да играе.. Ама то нейното ПОСТОЯННО!!! Два пъти ми отказа секс ( а по принцип тя си го иска) само за да си подобри рекорда на тази игра. Стои до 2 часа през ноща и играе..
Снощи си бяхме легнали и тя пак играеше. Трябвало да си мине мисията.. Стоя до 2 часа.. После не знам как я обедих да остави шибания телефон и да заспива. Тази сутрин се събуждам в 6:00 и я гледам пак с телефона.. А тя по принцип спи до късно.. Като я питах защо е станала толкова рано, тя каза че малката се била разплакала и ппсше не можала да заспи..
Помогнете ми.. Тя е много готина, и съм щастлив с нея.. Поне докато не беше тази игра..
Мислех да и взема телефона.. Или да изтрия шибаната игра.. Но така ще се скараме.. Какво да правя?!?

Angell0906
06-17-2016, 06:12
Без да искам пуснах темата два пъти.

s0k4e
06-17-2016, 10:03
Как се казва играта :Д , не и обръщай и ти внимание отвръщай и със същото :Д после тя като те кара да правите секс ти и отказвай :Д Кажи и да остави таа игра да стане да по изчисти малко да сготви т.н :Д

KaRiNa.Ni
06-20-2016, 16:04
Без да искам пуснах темата два пъти.

Малко ме съмнява че без да искаш си пуснал темата.;)

baby_baby
06-21-2016, 10:17
Не мисля че точно играе може само пред теб да се прави че играе игра а всъщност да си пише с друг мъж

dwanewane
06-21-2016, 19:43
Lol true story :D :D :D