PDA

View Full Version : Обсебена.



Angell0906
06-17-2016, 06:02
Здравейте.
Имам жена на 20 години (аз съм на 21) . Имаме дъщеря на 4 месеца. Жена ми много обича детето и се грижи за нея. Аз ходя на работа.
Обаче от 4-5 дена играе някаква игра на телефона си.
Да играе.. Ама то нейното ПОСТОЯННО!!! Два пъти ми отказа секс ( а по принцип тя си го иска) само за да си подобри рекорда на тази игра. Стои до 2 часа през ноща и играе..
Снощи си бяхме легнали и тя пак играеше. Трябвало да си мине мисията.. Стоя до 2 часа.. После не знам как я обедих да остави шибания телефон и да заспива. Тази сутрин се събуждам в 6:00 и я гледам пак с телефона.. А тя по принцип спи до късно.. Като я питах защо е станала толкова рано, тя каза че малката се била разплакала и после не можала да заспи..
Помогнете ми.. Тя е много готина, и съм щастлив с нея.. Поне докато не беше тази игра..
Мислех да и взема телефона.. Или да изтрия шибаната игра.. Но така ще се скараме.. Какво да правя?!?

Angell0906
06-17-2016, 06:12
Без да искам пуснах темата два пъти.

KaRiNa.Ni
06-17-2016, 06:27
Добре че само с тела ти изневерява...играта не може да замени истинските хора така че ще и мине мерака на тази игра и ще я остави другия вариант е да изтриеш играта независимо,какво ще става.

Angell0906
06-17-2016, 06:41
Надявам се, че е само играта! Но ако я изтрия ще се разсърди. А тя като се разсърди все едно гледам Сатаната.. Не знам, ще изчакам още ден-два и ако наистина не престане ще я изтрия.

haritov
06-17-2016, 06:43
и не ти е минало през ум да и направиш изненадата да и подариш цветя да направиш вечеря и тн

ок

bubaduc
06-17-2016, 06:46
и не ти е минало през ум да и направиш изненадата да и подариш цветя да направиш вечеря и тн

ок

жена ти ще е много щастлива

Angell0906
06-17-2016, 06:58
Всъщност, наистина не ми беше хрумнало това. Ще го направя :) Благодаря ви!

jghgh
06-17-2016, 07:41
Здравейте.
Имам жена на 20 години (аз съм на 21) . Имаме дъщеря на 4 месеца. Жена ми много обича детето и се грижи за нея. Аз ходя на работа.
Обаче от 4-5 дена играе някаква игра на телефона си.
Да играе.. Ама то нейното ПОСТОЯННО!!! Два пъти ми отказа секс ( а по принцип тя си го иска) само за да си подобри рекорда на тази игра. Стои до 2 часа през ноща и играе..
Снощи си бяхме легнали и тя пак играеше. Трябвало да си мине мисията.. Стоя до 2 часа.. После не знам как я обедих да остави шибания телефон и да заспива. Тази сутрин се събуждам в 6:00 и я гледам пак с телефона.. А тя по принцип спи до късно.. Като я питах защо е станала толкова рано, тя каза че малката се била разплакала и после не можала да заспи..
Помогнете ми.. Тя е много готина, и съм щастлив с нея.. Поне докато не беше тази игра..
Мислех да и взема телефона.. Или да изтрия шибаната игра.. Но така ще се скараме.. Какво да правя?!?

абе тая тема да не е тролска
дъщеря на 4 месеца, т.е. ПЕЛЕНАЧЕ, дето през 2 часа реват, серат, и като цяло до първата годинка на детето майките обикновено за гроги, не им остава време за активности, кърмят, но дори и да не кърмят, хранят на поискване или режим, борят се с колики, недоспали са..нереално е да й остава време за игри, че и чак да го прави постоянно, при положение че е прясна майка, дет' се вика може и да не е напълно възстановена от раждането/операцията.
лол.


но ако ти е истинска темата, харитов е прав. жена се печели с уважение и отношение. и малки неща.
малките неща са големите.

Agartha
06-17-2016, 09:10
абе тая тема да не е тролска
дъщеря на 4 месеца, т.е. ПЕЛЕНАЧЕ, дето през 2 часа реват, серат, и като цяло до първата годинка на детето майките обикновено за гроги, не им остава време за активности, кърмят, но дори и да не кърмят, хранят на поискване или режим, борят се с колики, недоспали са..нереално е да й остава време за игри, че и чак да го прави постоянно, при положение че е прясна майка, дет' се вика може и да не е напълно възстановена от раждането/операцията.
лол.


но ако ти е истинска темата, харитов е прав. жена се печели с уважение и отношение. и малки неща.
малките неща са големите.

Ти ми правиш добро впечатление. Не си на 20, по-голям/а си, нали?

s0k4e
06-17-2016, 10:07
Как се казва играта :Д , не и обръщай и ти внимание отвръщай и със същото :Д после тя като те кара да правите секс ти и отказвай :Д Кажи и да остави таа игра да стане да по изчисти малко да сготви т.н :Д

Angell0906
06-17-2016, 11:04
Тя пак се грижи за малката. Но ляга късно с телефона, и става рано и пак играе.. на някакви пилета. don't touch the spikes.. :/
Иначе за готвенето и чистенето няма проблем, защото тя не го прави - имаме домашна помощница. Тъй като след раждането тя имаше малко проблеми и така. Сега всичко е наред, но тази игра...

NomNomNom
06-18-2016, 08:32
Даже знаем кой е тролът, 80% съм сигурна.

Angell0906
06-20-2016, 14:33
Както и да е, на моята женичка и мина мерака на скапаната игра! :D :D :D Най-после.!

KaRiNa.Ni
06-20-2016, 14:40
Тя пак се грижи за малката. Но ляга късно с телефона, и става рано и пак играе.. на някакви пилета. don't touch the spikes.. :/
Иначе за готвенето и чистенето няма проблем, защото тя не го прави - имаме домашна помощница. Тъй като след раждането тя имаше малко проблеми и така. Сега всичко е наред, но тази игра...

Това с помощницата още повече ме убеди че историята всъщност не е истинска.:)

baby_baby
06-29-2016, 08:42
Направи нещо романтично за нея да видиш как бързо ще забрави играта

fanton1
07-04-2016, 20:20
Направи нещо романтично за нея да видиш как бързо ще забрави играта

Kurvo na foruma kude otide ma ?! Ofca tupa