PDA

View Full Version : Космите по краката



sweety7p
06-17-2016, 12:08
Здравейте на 13год. съм и имам косми по краката под коляното - не са чак толкова много но са тъмни.
Ако изсветлеят дали ще е грозно ... и ако не е грозно как да изсветлеят - от слънцето става ли?
Някакви други начини знаете ли ?? Не искам да ги бръсна или пък с епилатор, защото
първо стават много повече, излизат малки пъпчици и второ не ми дават. Моля ви помогнете ми, защото все пак
знаете - лято е и се носят къси гащи, ходи се на море

KaRiNa.Ni
06-17-2016, 13:05
От слънцето няма как да стане да се изсветлят,освен ако не потъмнееш така няма да се виждат крещящо. С епилатора не стават много повече а обратното и не стават черни и твърди като самобръсначката.

Dwyd96
06-17-2016, 16:13
Здравейте на 13год. съм и имам косми по краката под коляното - не са чак толкова много но са тъмни.
Ако изсветлеят дали ще е грозно ... и ако не е грозно как да изсветлеят - от слънцето става ли?
Някакви други начини знаете ли ?? Не искам да ги бръсна или пък с епилатор, защото
първо стават много повече, излизат малки пъпчици и второ не ми дават. Моля ви помогнете ми, защото все пак
знаете - лято е и се носят къси гащи, ходи се на море

Искрено се надявам да си момиче :(

ДОТА
06-18-2016, 13:09
Искрено се надявам да си момиче :(

на 13 години е
ако живее във Финландия
ще има още 3-4 години да реши
момиче или момче да бъде

Dwyd96
06-18-2016, 14:12
на 13 години е
ако живее във Финландия
ще има още 3-4 години да реши
момиче или момче да бъде

Или в Тайланд :D
В Дания също са добре приети такива извращения:D

inewton
06-19-2016, 06:40
В Дания също са добре приети такива извращения:D

Затова ли щеше да учиш там?

MyMyselfAndI
06-19-2016, 11:05
Аз също съм на 13
Първият път, когато ми пораснаха косми подмишниците казах на майка си и тя ме заведе на кола маска. Махнаха ми и космите под коляното. От тогава майка ми ми маха космите на подмишниците с ленти (на Veet). После пробвахме с епилатор на краката, но беше твърде болезнено, заради многото косми. Накрая отидохме отново на процедури на целите крака обаче и сега имам гладки и хубави крака и съм доволна, че космите пораствот бавно. И ето какво ти препоръчвам:
1. Ако още нямаш косми подмишниците - не се тревожи за тези на краката. И без това едва ли ще ти дадат да ги махаш, защото ще смятат, че са детски косъмчета и т.н.
2. Възползвай се от космите подмишниците, за да отидете на процедури и да махнат тези на краката.
3. В никакъв случай не махай космите с бръсначка! Още на следващия ден вече ще си личат набъбналите косъмчета. А и ще пораснат по-дебели и повече.
4. Препоръчвам ти да убедиш майка си да те заведе на процедури. Кажи как "една приятелка" ходила на процедури и била доволна. Всъщност аз наистина съм доволна. Доста време космите не порастват и се разредяват.
5. Отиди на кола маска. Щом пораснат космите на краката и станат някъде 5 мм веднага ги махай. Няма да те болш толкова, защото ще порастат малко по малко след процедурите. Тези подмишниците ги махай с ленти.
Ако спазваш тези съвети след 1-2 години почти няма да ти се налага да се обезкосмяваш. Поне майка ми така каза. ХD Болезнено е, но това е цената да си жена... Поне няма да ти се налага всеки ден да се обезкосмяваш. Ще издържаш по 1 седмица, след това по 2, а накрая по месец.
Надявам се да съм помогнала!

Dwyd96
06-19-2016, 12:58
Затова ли щеше да учиш там?

Не. -.-