PDA

View Full Version : Не мога да се откажа от нея



adios
06-18-2016, 21:08
Здравейте, преди година и половина едно момиче ми привлече вниманието жестоко. Първо направих опити да се запозная с нея, за съжаление нямаха успех. И така до един ден в който се озовахме в една компания. Запознахме се, лека полека с времето станахме много добри приятели. Опознах я много. Един ден реших на шега да видя какво има към мен, за съжаления тя ми каза, че ме има само за приятел. Аз го приех, но сега когато я видя и приказвам с нея, винаги събужда чувства в мен. Просто с нея си приказвам съвсем като с голям човек. Много я харесвам и не мога да се откажа, но е тежко да имаш надежди за нещо, което знаеш, че е почти невъзможно. Какво бихте направили на мое, място. Моля за сериозни коментари!

fanton1
06-18-2016, 21:12
Ако бях на твое място щях да се опитам да потиска чувствата, щом не и,питва нищо няма смисъл да се буташ където не ти е работа, но ако не успееш поне се пробвай да те види в друга светлина не само като приятел и т.н.

KaRiNa.Ni
06-18-2016, 21:54
Щом ти е казала че те чувства,като приятел приемаш и продължаваш. Ако искаш да си и истински приятел, ще подтиснеш чувствата си.Ако ли не ще трябва да спреш контакт с нея за да може да ти мине това хлътване.

an7raks
06-18-2016, 22:50
Напук на горните коментари, аз ще ти кажа да опиташ. Нямаш какво да губиш.

pandabear
06-19-2016, 17:28
аз пък си мисля, че трябва да скипнеш дори и приятелството. нямам предвид да я игнорираш на макс, но би било хубаво значително да намалиш контакта. звучи трудно, ама не е чак толкова. живей си живота и ще забравиш.

pandabear
06-19-2016, 17:28
double post :/

an7raks
06-19-2016, 17:30
аз пък си мисля, че трябва да скипнеш дори и приятелството. нямам предвид да я игнорираш на макс, но би било хубаво значително да намалиш контакта. звучи трудно, ама не е чак толкова. живей си живота и ще забравиш.

Какъв е смисъла? Така или иначе, ако опита и не се получи, по естествен начин ще се разделят и като приятели.

pandabear
06-19-2016, 17:34
веднъж му е казала, че го приема само за приятел, не му трябва да пробва, според мен :)
не питай старило, питай патило ;д
trust me.

ДОТА
06-19-2016, 17:54
не питай старило, питай патило

ти май си по-дърта от питащия

an7raks
06-19-2016, 18:05
веднъж му е казала, че го приема само за приятел, не му трябва да пробва, според мен :)
не питай старило, питай патило ;д
trust me.

Не съм почитател на фразата "ВЕрвайте ми!". Не виждам и частичка логика в това да не опита. Ако не опита, винаги ще се пита "Какво ли щеше да стане, ако бях?". Няма нищо за губене в случая.

pandabear
06-19-2016, 18:55
за съжаления тя ми каза, че ме има само за приятел

антраксчо, плс...
какво предлагаш да направи, да й се моли? :д

YSMF
06-19-2016, 20:37
веднъж му е казала, че го приема само за приятел, не му трябва да пробва, според мен :)
не питай старило, питай патило ;д
trust me.
познавам един който го отрязаха 3 пъти и на 4тия му се получи, сега е вече 2 години обвързан
https://www.youtube.com/watch?v=1k8craCGpgs

зависи колко иска да се унижава автора

an7raks
06-19-2016, 22:13
антраксчо, плс...
какво предлагаш да направи, да й се моли? :д

Ъ, не, това съвсем няма да стане...
Може първо да спре да й се прави на приятелКА за някоя друга седмица и после да й каже директно какво иска. Ако не стане - не стане, ама е опитал.

pandabear
06-20-2016, 05:53
не знам за автора, аз се отказвам... ;д

adios
06-20-2016, 09:55
Такааа, сега време е и автора да каже какво е измислил :D Понеже аз съм спортист и се занимавам много сериозно със спорта, който практикувам и отделям твърде много време на него и не ми остава достатъчното време което искат момичетата, мисля да се опитам да я запаля и тя да започне да го практикува, по този начин ще прикарваме доста време заедно и така може да се получи нещо. Аз мисля, че колкото повече време прикарваш с даден човек, толкова повече се привързваш към него.Вярно е, че с нея си споделяме какви ли не работи, но всъщност като се замисля не сме прекарвали достатъчно дълго време заедно в последните 8-9 месеца. Ако не успея, ще си останем много добри приятели и това то. Кой знае, може пък с това приятелство в бъдеще (5-6 години) да излезе нещо сериозно :D :D Живи и здрави и благодаря за съветите. :) Но няма да откажа да прочета какво мислите по въпроса със спорта :D

KaRiNa.Ni
06-20-2016, 10:01
Ти за 5-6 години може да си,си намерил подходящото момиче. А ако не смяташ да и бъдеш истински приятел без задни мисли по-добре не си прави труда,да и бъдеш уж приятел.Ако практикуваше спортни танци,там нещата стават и щеше да я зарибиш,ама нищо не ти пречи да опиташ и по този начин.

an7raks
06-20-2016, 10:06
Аз мисля, че колкото повече време прикарваш с даден човек, толкова повече се привързваш към него.Вярно е, че с нея си споделяме какви ли не работи, но всъщност като се замисля не сме прекарвали достатъчно дълго време заедно в последните 8-9 месеца.

Не, колкото повече време прекарвате заедно и си "споделяте" нещо различно от завивките, толкова повече й ставаш приятелКА.

baby_baby
06-28-2016, 21:30
Щом ти е казала че те има само за приятел недей да и се буташ и да досажда това е ясен знак че не те харесва за гадже