PDA

View Full Version : Моля за спешен съвет



meri89
06-21-2016, 17:14
Здравйте, търся съвет. Преди месец се запознах с едно момче, пълен сладур, съвсем случайно. Той ми даде номера си и се свързах с него и почнахме да общуваме. Обаче и двамата сме обвързани, аз от година, а той от 3. Няколко пъти се видяхме, той е от друг град, последния път на довиждане той ме целуна. Утре пак ще се видим. Искам да му обясня че се увличам много по него, не спирам да мисля за него, но без да го изплаша. Досега никога не съм поглеждала друго момче, до колкото знам и той не е крил преди от приятелката си. Усещам че и той има нещо към мен. Искам да му кажа как се чувствам и разбера той какво мисли, дали е само временно или иска повече, но не знам как да започна. Аз наистина искам повече, сегашния ми приятел ми изневери, но аз останах бях прекакено влюбена и привързана за да го оставя, изгубих всякакво доверие, а всички знаят, че няма ли доверие няма как. Сега виждам нов шанс да съм щастлива и не искам да го изпусна. Благодаря предварително.

dwanewane
06-21-2016, 19:41
ama ne razvalqi taka vruzkata na momcheto puk eot drug grad ko se burkash kadeto ne ti e rabtata :D :D :D

meri89
06-21-2016, 20:11
Ако връзката за момчето беше важна първо нямаше да си даде телефона ей така

KaRiNa.Ni
06-22-2016, 10:39
Ако връзката за момчето беше важна първо нямаше да си даде телефона ей така

Момчетата точно защото искат флирт за това си дават номера ти явно за първи път получаваш внимание от друг освен приятеля ти! Връзката за момчето е важна,не си мисли че само на теб ти е дал номера си а и е поискал други номера от други момичета просто,защото иска разнообразие,а пък той сериозно момиче си има за любов,не него му е нужно нещо разтоварващо,за това го прави а не че му е омръзнала връзката и си търси нова любов. То ако беше така женените мъже постоянно щяха да са в развод.

galaxy29
06-22-2016, 16:21
вместо това, може нещо добро да направите, да си дарите органите примерно

galaxy29
06-22-2016, 16:23
и тази над мен също

galaxy29
06-22-2016, 16:23
ama ne razvalqi taka vruzkata na momcheto puk eot drug grad ko se burkash kadeto ne ti e rabtata :D :D :D
той сам си я разваля, малоумчо

KaRiNa.Ni
06-22-2016, 18:52
вместо това, може нещо добро да направите, да си дарите органите примерно

Ти трябва да си дариш всичките органи,да се оттърве света от теб защото си ненужно и безполезно заядливо човечИ!

baby_baby
06-23-2016, 11:09
По-добре го опознай добре не бързай с се хвърляш в връзка

Аз нз как още си била влюбена в гаджето ти след като ти е изневерил

Явно и момчето те харесва но се замисли ако с с него че може да направи същото и с теб както и с приятелката му

inewton
06-25-2016, 06:17
Аз предлагам да пробвате. Ти така или иначе нищо не губиш, с настоящия ти приятел и без това не ти остава много.