PDA

View Full Version : Проблем с акт !



Noob-nooby-nOOb
06-22-2016, 20:24
Здравейте незнам дали тук е мястото, но все пак ще пиша.Преди 2 години когато навърших 18 години закъснях, с изваждането на личната си карта и ми съставиха акт от 30 лева, който разбира се не съм платил. А проблемът сега е, че личната ми карта е счупена и трябва да си извадя нова какво е станало с този акт и колко ли пари е ?

ДОТА
06-22-2016, 21:15
колко глоби имам за липса на документи, а и за други неща
нищо не съм плащал, няма и да плащам
като съм с лична карта ме прибират куките
като съм без лична карта ме прибират куките
не може да им се угоди

LoadRunner
06-22-2016, 21:22
5 години беше давноста май
5 години беше и на годишните данъци на апартамента
ама държавата почна да си ги прибира тия пари, идва лично някой да ти даде припомняне че тр да платиш
е ако успееш да се покриеш 5г от тоя чичко и да не му се разпишеш ще ти опростят глобата и данъците

ДОТА
06-22-2016, 21:48
400лв данък за апартамент, шибани боклуци
даже за второ жилище ти искат повече
отколкото ако живееш в него

KaRiNa.Ni
06-23-2016, 08:56
Здравейте незнам дали тук е мястото, но все пак ще пиша.Преди 2 години когато навърших 18 години закъснях, с изваждането на личната си карта и ми съставиха акт от 30 лева, който разбира се не съм платил. А проблемът сега е, че личната ми карта е счупена и трябва да си извадя нова какво е станало с този акт и колко ли пари е ?


За щяло и не щяло глобяват! Преди 5,6 години беше що годе прилична сумата за глобяване,ако не си отишъл да си направиш лична карта до навършените години 14 и 16 или пък си,си повредил личната карта,а сега е голям ужас преди месеци си поднових личната и паспорта за прибиваване в чужбина и двете ми излезнаха над 100 лева представи си ако имаш и глоби ще ти надхвърли 200,300 лв+...