PDA

View Full Version : Мойта история!



Amitival
06-23-2016, 21:49
Здравейте,ще споделя мойта история на кратко и ако някой има опит с подобна ситуация нека сподели.Първо на 26 години съм...и така всичко започна преди около 5 години наложи се да изтегля кредит за да помогна на дядо ми за операция тъй като наще нямаха възможно,а аз работех и печелех прилична заплата.Изтеглих тези 15хиляди за 5 години...и живота ми почна надолу ходих с едно момиче 2 години и накрая тя реши да се разделим защото аз нямах финасова възможно да я водя където искаше тя а да речем с нея да излезна под 50 лева не ми мърдаха.....майната му заряза ме...Стегнах се преодолях я и след година се запознах с друго момиче по малка от мен на 19.От начало не се държах добре с нея но с времето се влюбих и как да ви кажа държах се с нея така като предполагам иска всяко момиче....бях си взел поука от предишната връзка.Излизах ме забавлявах ме се бяхме си заедно....и така след 1 година и малко след сватбата на мой приятел тя ми казва,че не се получавало с нас не съм и давал да излиза с приятелки,въпреки че аз това немога и да го направя просто не съм такъв човек....така обичам я и се примирявам,казах щом не иска на сила няма да стане наговори ми някви неща и все аз виновен,днес докато си пием в едно заведение на другата маса я виждам....здр здр и това е.....след което идва някъв с едно пежо и си заминават.Оказва се че тя се е занимавала с друг сигурно докато сме били заедно накрая.....и става така че излизам голям палячо,а в началото на връзката ни тя настояваше да опитаме,въпреки че и казах че са ни пречка годините,разделихме се заради нея после се събрахме за глупост общо взето и сега на края.....изядох големи я............................Вече незнам какво да правя. Не мога да кажа че съм грозен добре изглеждаш мъж съм,но вече незнам и как да се запозная с някоя просто каквото и да правя и става по зле...Ще съм благодарен ако споделите ваще мнения къде бъркам .....какво да правя вече

GuardianAngel
06-24-2016, 05:57
Какво да ти кажа ...в тоя живот жените избират..а ти си поредното добро момче жертва на това че в живота винаги има по "добър" възможен избор.Разбираш ли ако човека до теб няма напълно изкрени чувства на които да държи(което реално са 10 процента от връзките),и на него просто не му се занимава да се бори за връзката ви,просто си намира нов човек и проблема му е решен.Приеми го живота е непрощаващ,за жалост е така.Продължи напред и се изгради на ново не давай на тези хора да оставят дълбоки следи в живота ти при положение че те не са дали част от себе си както си личи и не залсужават болката ти.Стани по силен и не се отказвай,не си давай зор с връзките стани силен сам ,а ако някъде те чака правилният човек той ще те намери,защото в живота случайни неща няма.

Maleficus
06-24-2016, 09:52
Човече, ти си мъж, аз съм мъж, приеми, че сме парчета месо за жените, пък и на всичкото отгоре и природната ни роля ни е такава, да се жертваме в името на семейството и да рискуваме всичко(жените и децата първи, за децата разбирам, ама ако мъжа е доктор, които може да спаси десетки животи, а жената секретарка, как тя е по ценна, отвъд пола й ?) , да съберем достатъчно ресурси, да привлечем някое момиче, защото те не ни гледат като хора, а както един мъж гледа колата си.. Когато спре да работи както преди и да доставя същото удоволствие, как реагират повечето хора ? Напсуват я, ритнат я и веднага я заменят за по добра или поне работеща. Човешката природа е следната.. Мъжете искат да доминират в нещо, да съберат възможно най много ресурси в този живот, за да привлекат към себе си противоположния пол, а жените да намерят най добрия партньор, които би им осигурил, възможно най добри условия за създаване на семейство, което включва ресурси, защита и всички останали бонуси, които мъжа може да предложи(забележи, че никъде не споменах за характера.... Характера също е бонус :D Иначе как да си обясня случайте, когато една жена седи с мъж, които я издържа, но и малтретира едновременно ? Те и те едни мъже.. Мъжки дунди...) . Дори това не е гаранция, че жената ще е лоялна, защото винаги ще търси да намери по добър, дори и да е с най добрия, това се случва на подсъзнателно ниво, остатък от нашото примитивно Аз, тоест 2000 години цивилизация, не могат да коригират 20000 години инстинкт туко така.... От добрата страна, като се осъзнаеш, че и хората сме животни, можеш да експлоатираш тази женска природа и да излизаш с каквито си искаш мацки, без да те боли особено, също можеш да обработиш своята и да станеш господар на съдбата си.. И впрочем милото държание се приема за слабост, употребявай го скъпернически, в достатъчни, но не прекалено големи дози ... Така момичето ще се задържи по дълго, защото все още ще си мисли, поне на подсъзнателно ниво, че не те е вързала напълно и ще иска да ти се доказва, но дори това е до време.. Поне ще се забавляваш и ще дръпнеш повече изгода от връзките. Повечето мъже сме изгоряли така поне веднъж в живота си, така че не си сам, сега от теб зависи как ще вземеш ситуацията в ръце, особено с тази нова информация, която предоставих. Проучи и се забавлявай :D

KaRiNa.Ni
06-28-2016, 13:53
Здравейте,ще споделя мойта история на кратко и ако някой има опит с подобна ситуация нека сподели.Първо на 26 години съм...и така всичко започна преди около 5 години наложи се да изтегля кредит за да помогна на дядо ми за операция тъй като наще нямаха възможно,а аз работех и печелех прилична заплата.Изтеглих тези 15хиляди за 5 години...и живота ми почна надолу ходих с едно момиче 2 години и накрая тя реши да се разделим защото аз нямах финасова възможно да я водя където искаше тя а да речем с нея да излезна под 50 лева не ми мърдаха.....майната му заряза ме...Стегнах се преодолях я и след година се запознах с друго момиче по малка от мен на 19.От начало не се държах добре с нея но с времето се влюбих и как да ви кажа държах се с нея така като предполагам иска всяко момиче....бях си взел поука от предишната връзка.Излизах ме забавлявах ме се бяхме си заедно....и така след 1 година и малко след сватбата на мой приятел тя ми казва,че не се получавало с нас не съм и давал да излиза с приятелки,въпреки че аз това немога и да го направя просто не съм такъв човек....така обичам я и се примирявам,казах щом не иска на сила няма да стане наговори ми някви неща и все аз виновен,днес докато си пием в едно заведение на другата маса я виждам....здр здр и това е.....след което идва някъв с едно пежо и си заминават.Оказва се че тя се е занимавала с друг сигурно докато сме били заедно накрая.....и става така че излизам голям палячо,а в началото на връзката ни тя настояваше да опитаме,въпреки че и казах че са ни пречка годините,разделихме се заради нея после се събрахме за глупост общо взето и сега на края.....изядох големи я............................Вече незнам какво да правя. Не мога да кажа че съм грозен добре изглеждаш мъж съм,но вече незнам и как да се запозная с някоя просто каквото и да правя и става по зле...Ще съм благодарен ако споделите ваще мнения къде бъркам .....какво да правя вече


Просто си карък във връзките с жените. Или нарочно избираш курвички,дето да те разигравати и да те ползват,като изтривалка.Истината е сурова и всеки човек стана вече материален,продават си гъзовете,без да им мигне окото и защо заради едни шибани пари,дето днес са тук утре ги няма.