PDA

View Full Version : Въпрос за татуировка....?



~The Smile~
06-24-2016, 20:21
Здравейте! Не знам дали това е правилният раздел, ако не е, нека модератор да премести темата.
Наумила съм си съвсем сериозно да си направя красива, дискретна и нежна татуировка на рамото. Обмислям го от година вече, а идеята ми е оригинална и смислена. Искам не защото е модерно или защото "така ми е хрумнало". Нашите са съгласни.
Обаче нямам 18 (почти на 17 съм) и въпросът ми е дали ако отида сама в някое студио, ще се навият да ми я направят, или трябва задължително да отида с родител? Имам предвид, нужно ли е да ходя в студиото с мама за ръчичка, защото нямам 18? А ако кажа, че и двамата ми родители са съгласни, биха ли ми я направили?

kaRamella
06-28-2016, 14:22
Дискретна татуировка и рамо в едно изречение..някак..
Според мен биха,да.

KaRiNa.Ni
06-28-2016, 15:23
Здравейте! Не знам дали това е правилният раздел, ако не е, нека модератор да премести темата.
Наумила съм си съвсем сериозно да си направя красива, дискретна и нежна татуировка на рамото. Обмислям го от година вече, а идеята ми е оригинална и смислена. Искам не защото е модерно или защото "така ми е хрумнало". Нашите са съгласни.
Обаче нямам 18 (почти на 17 съм) и въпросът ми е дали ако отида сама в някое студио, ще се навият да ми я направят, или трябва задължително да отида с родител? Имам предвид, нужно ли е да ходя в студиото с мама за ръчичка, защото нямам 18? А ако кажа, че и двамата ми родители са съгласни, биха ли ми я направили?


Татуировка и то на рамото,ще е тип: Била съм в затвора. И ако това му е дискретен татус аз съм "покемон" . Всичко става с питане отиваш в някое студио и питаш,с кого може и дали може сама.

~The Smile~
07-02-2016, 09:13
Нямах предвид точно на рамото, а на гръба, в близост до рамото. Но благодаря за отговорите.

Зайче..
07-03-2016, 11:24
Имаше един татуист, който ми искаше подписана декларация от поне единия ми родител, за да е сигурен, че няма да има проблеми. :D Като цяло зависи от човека, но по принцип татуистите не искат проблеми с родителите и изискват да се отиде с един от двамата, ако нямаш други татуировки. Евентуално, ако майка ти и баща ти са заети можеш да му предложиш да се чуе с един от двамата по телефона, примерно (като ходих да си пробивам носа направих така, защото и двамата ми родители са доста заети и на никой не му се занимава с моите прищявки, та предполагам това също е вариант).
Според мен първо си набележи 2-3 татуисти, които ти харесва как работят и питай всеки от тях как процедира при такива случаи. Между другото гледай и хигиената, защото тя е най-важна (поискай да видиш стерилизатора, запечатаните игли и т.н.). Успех. :)

ps.: какъв татус си избрала?

ДОТА
07-03-2016, 13:41
Евентуално, ако майка ти и баща ти са заети можеш да му предложиш да се чуе с един от двамата по телефона, примерно (като ходих да си пробивам носа направих така, защото и двамата ми родители са доста заети и на никой не му се занимава с моите прищявки, та предполагам това също е вариант).

те такива родители спокойно могат да пропуснат
и забременяването на дъщеря си

Зайче..
07-03-2016, 15:59
Нормално е да го пропуснат.
За теб не знам, но аз не правя секс пред публика. хахаха

ДОТА
07-03-2016, 19:44
Нормално е да го пропуснат.
За теб не знам, но аз не правя секс пред публика. хахаха

следващия път ще пиша разбираемо и за теб
а не само за другите

~The Smile~
07-04-2016, 07:46
Имаше един татуист, който ми искаше подписана декларация от поне единия ми родител, за да е сигурен, че няма да има проблеми. :D Като цяло зависи от човека, но по принцип татуистите не искат проблеми с родителите и изискват да се отиде с един от двамата, ако нямаш други татуировки. Евентуално, ако майка ти и баща ти са заети можеш да му предложиш да се чуе с един от двамата по телефона, примерно (като ходих да си пробивам носа направих така, защото и двамата ми родители са доста заети и на никой не му се занимава с моите прищявки, та предполагам това също е вариант).
Според мен първо си набележи 2-3 татуисти, които ти харесва как работят и питай всеки от тях как процедира при такива случаи. Между другото гледай и хигиената, защото тя е най-важна (поискай да видиш стерилизатора, запечатаните игли и т.н.). Успех. :)

ps.: какъв татус си избрала?

Да, набелязала съм си две студиа, които се водят едни от най-добрите в града (чела съм мнения на хора, които са се татуирали там и съм виждала качени снимки в сайтовете на татуистите). Остава само да отида и да попитам за родител и да видя в какви условия работят, най-вече.
А какъв татус - съвсем малък, дискретен и със значение (а не някаква безсмислица, която след година ще искам да я залича) :)
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/94/d1/6a/94d16a0fdb4072f56213012aaddaf608.jpg