PDA

View Full Version : Харесвам момиче



ivonik12
06-24-2016, 22:26
Здравейте, харесвам едно момиче от 6 месеца, говорим си от време на време, писали сме си 1-2 пъти.. Изчетох много теми и разбрах, че ако не и призная какво чувствам никога няма да разбера какво ще стане.. И сега според вас какво да направя? Директно да и кажа, че я харесвам или да я поканя на среща? Кое ще е по-добре? Директно да и кажа, че я харесвам или да я поканя на среща? Няма гаранция, че ще се съгласи да излезем ако я поканя.. Но този въпрос ме измъчва, да и призная директно или да я поканя на среща? :(

hheh
06-24-2016, 23:35
Не мислиш ли, че като я поканиш на среща самата тя ще се досети, че я харесваш?Пък и не мислиш ли, че най логичното решение е да я поканиш да излезете и ако се съгласи накрая на срещата просто да и кажеш, какво изпитваш към нея?

Или според тебе е по добре да я срещнеш и ей така да и изцепиш колко много я харесваш?

deitona22
06-25-2016, 07:02
Покани я на среща и тя ако се съгласи,може и да се получи нещо.Ако пък откаже,не се занимавай с нея,защото това отказ би означавало че няма интерес към теб.

evonik17
06-25-2016, 13:00
Здравейте, аз съм същия потребител, със стария акаунт нещо стана.. сега по темата:
До сега не съм признавал на момиче, че я харесвам.. Как точно да я поканя? Да я извикам на саме и после? "Ще излезеш ли с мен" или нещо друго?

deitona22
06-25-2016, 13:13
Ти като я попиташ да излезете само 2мата,на нея ще й стане ясно.Не не я питай така "ще излезеш ли с мен"..защото шанса да откаже е голям,при така зададен въпрос.Завържи разговор с нея първо и ако върви чата/разговора,я попитай за "еди кой си ден" дали има планове и ако няма ,я питаш -я за разхдока,я за кафе и т.н.( не знам от кой град си ,така че не знам къде можеш да я заведеш и какво да правите) :).

evonik17
06-25-2016, 13:29
От Благоевград съм.. Значи докато си говорим или пишем да я попитам дали има планове за еди кога си? Обаче ние не си говорим много продължетелно или да си пишем..

deitona22
06-25-2016, 13:43
Обаче ние не си говорим много продължетелно или да си пишем..

Добре,не е нужно да е продължително,но първо завържи разговор/чат ,а не веднага да я питаш от нищото.

Грозния
06-25-2016, 14:08
Слушай deitona22 - той е прав!

deitona22
06-25-2016, 14:13
Слушай deitona22 - той е прав!

Тенкс! :)

evonik17
06-25-2016, 22:26
Благодаря, ще се пробвам.. Мисля да я питам на 30ти юни защото ако ми откаже поне няма да я видя на другия ден и няма да ме е срам да я погледна, след като знае какво изпитвам към нея.

baby_baby
06-26-2016, 08:31
Покани я на среща и ще се разбере дали те харесва

evonik17
06-26-2016, 13:26
Ще я поканя, ако стане нещо стане==

deitona22
06-26-2016, 13:34
Ще я поканя, ако стане нещо стане==

Пиши после,да кажеш! Да разбера/разберем дали съм дал правилния съвет :)

evonik17
06-26-2016, 13:36
Ще пиша, дано да стане нещо.. Мисля да я питам на 30ти юни дали има планове за събота, защото в петък имам рожден ден (1юли) и не знам дали ще е добре да я питам направо за петък? Вие как мислите?

deitona22
06-26-2016, 14:26
Ще пиша, дано да стане нещо.. Мисля да я питам на 30ти юни дали има планове за събота, защото в петък имам рожден ден (1юли) и не знам дали ще е добре да я питам направо за петък? Вие как мислите?

Мисля че е по-добре за 30ти.Лично мнение.

Terminator009
06-26-2016, 14:31
Здравейте, харесвам едно момиче от 6 месеца, говорим си от време на време, писали сме си 1-2 пъти.. Изчетох много теми и разбрах, че ако не и призная какво чувствам никога няма да разбера какво ще стане.. И сега според вас какво да направя? Директно да и кажа, че я харесвам или да я поканя на среща? Кое ще е по-добре? Директно да и кажа, че я харесвам или да я поканя на среща? Няма гаранция, че ще се съгласи да излезем ако я поканя.. Но този въпрос ме измъчва, да и призная директно или да я поканя на среща? :(

Най-добре я покани и не й казвай директно, защото си е някак странно изведнъж момче идва и да й каже, че я харесва.Покани я, излезте, поговорете, не бързайте.Даже можеш да я поканиш още няколко пъти и се опитай да разбереш дали има привличане от нейна страна.Знам, че не е лесно да й кажеш и се притесняваш, когато си до нея, но се опитай да не се притесняваш.Отпусни се и бъди пич.Късмет!

evonik17
06-26-2016, 21:43
Най-добре я покани и не й казвай директно, защото си е някак странно изведнъж момче идва и да й каже, че я харесва.Покани я, излезте, поговорете, не бързайте.Даже можеш да я поканиш още няколко пъти и се опитай да разбереш дали има привличане от нейна страна.Знам, че не е лесно да й кажеш и се притесняваш, когато си до нея, но се опитай да не се притесняваш.Отпусни се и бъди пич.Късмет!

Така е прав си, наистина много се притеснявам като е близо до мен, като ме погледне с тези сини очи и незнам какво да кажа.. Ще се опитам! Благодаря :) Ще се пробвам лично очи в очи да я поканя, ако не намеря, подходящ момент в който да е сама или нещо ми попречи, на същата вечер ще и пиша по фейса..

evonik17
06-30-2016, 13:08
Здравейте, довечера ще я поканя...пък каквото ще да става... Обаче както ми бяхте казали, трябва чата да върви добре, защото е странно изведнъж от нищото да я поканя нали? Е как да направя чата да върви? Мисля да я питам? Какво правиш? С колко завърши годината? За сега тва измислих :Д кажете ми какво още да я питам?

deitona22
06-30-2016, 15:01
Еми да,пишеш й примерно "здрасти,как си " и някои от нещата които изреди.Не да го изръсиш веднага.

ДОТА
06-30-2016, 15:16
Пиши после,да кажеш! Да разбера/разберем дали съм дал правилния съвет :)

хахахахаха
как да заговоря момиче ?
- кажи и здрасти, а след това пиши дали е проработило

deitona22
06-30-2016, 15:22
хахахахаха
как да заговоря момиче ?
- кажи и здрасти, а след това пиши дали е проработило

Пак ли ти ?Нямаш ли с кой да се заяждаш ?
Като си толкова голям спец в заговарянето на момичета/жени,дай му ти съвет.

ДОТА
06-30-2016, 15:23
Пак ли ти ?Нямаш ли с кой да се заяждаш ?
Като си толковаголям спец в заговарянето на момичета/жени,дай му ти съвет.

да и каже здрасти
и след това да пише
за да знам дали съм помогнал

deitona22
06-30-2016, 15:25
да и каже здрасти
и след това да пише
за да знам дали съм помогнал

Аз не казах ли същото ?

ДОТА
06-30-2016, 15:27
Аз не казах ли същото ?

ми аз от теб съм се учил
за което съм ти много
благодарен

deitona22
06-30-2016, 15:28
ми аз от теб съм се учил
за което съм ти много
благодарен

Личи си.

ДОТА
06-30-2016, 15:30
Личи си.

благодарен съм бе, черньо
за забавлението, което ми
даваш

deitona22
06-30-2016, 15:32
благодарен съм бе, черньо
за забавлението, което ми
даваш

Oкей.

Terminator009
06-30-2016, 15:35
Здравейте, довечера ще я поканя...пък каквото ще да става... Обаче както ми бяхте казали, трябва чата да върви добре, защото е странно изведнъж от нищото да я поканя нали? Е как да направя чата да върви? Мисля да я питам? Какво правиш? С колко завърши годината? За сега тва измислих :Д кажете ми какво още да я питам?

Може да й направиш някакъв комплимент, докато говорите.

evonik17
07-01-2016, 10:41
Снощи си писахме с това момиче .. от 00 до 03 през ноща.. Чата вървеше добре, смяхме се.. като цяло забавно ни беше.. В края обаче я поканих, тя ми каза това
"Поне ти ми кажи защо всички ме канят на кафе в края на учебната година? "
АЗ: Всички?
Тя: Еми не си първия от нашия клас който ме покани на кафе..
Аз: Аха ясно..
След това и обясних причината да я поканя в края на годината, а не през годината..
АЗ: Сега.. това като отказ ли да го приемам?
ТЯ: Не не .. Не е отказ, просто няма да ти дам отговор сега..
И това е.. Не ме е яд защото поне се пробвах :) А това е нещо ново в моя живот :D

slavviiboyy
07-02-2016, 07:09
Аз имам същия проблем, е малко е по-различен, но отчасти си приличат.
На мен нито веднъж не ми хрумвало да и се изцепя ей така" Харесвам те много".
Според мен като не си пишете много отимаш при нея и казваш така и така искаш ли да излезем там кво измислиш.
И дано да ти върже

Грозния
07-02-2016, 10:53
АЗ: Сега.. това като отказ ли да го приемам?
ТЯ: Не не .. Не е отказ, просто няма да ти дам отговор сега.."Отлагането е учтива форма на отказ."

deitona22
07-02-2016, 14:48
Грозния е прав...за жалост.
Не се хаби с нея.

evonik17
07-03-2016, 17:14
Добре, благодаря за всичко, както казах не ме е яд. Моля изтрийте темата!