PDA

View Full Version : Пуснах си микровълновата на 2 минути и 70 секунди



StringTheoryPracticist
06-25-2016, 16:15
И отброява 2:69, 2:68 ... 2:61, 2:60, 2:59 :D поддържа до 99 секунди. Дано да се получи пица в микровълновата.

Също така ви пиша история. Този път ще се опитам да са доста по-изчерпателни камеотата, но ще видим.

Indistinct
06-25-2016, 16:23
ще видим.

Ще видим.

solo_
06-25-2016, 16:23
Ще видим.

Ще видим.

YoungBloodZ
06-25-2016, 16:29
Също така ви пиша история. Този път ще се опитам да са доста по-изчерпателни камеотата, но ще видим.

лол
нали каза че тоя път ще е по-кратичко? :D

StringTheoryPracticist
06-25-2016, 16:41
Имам чувството, че пицата ми беше сурова затова я оставих за още време. Сега имам чувството, че е едновременно сурова и прегоряла. Микровълнова пица ftw.


лол
нали каза че тоя път ще е по-кратичко? :D
Не искам да е много текст в една тема затова може да е на няколко теми, за да няма tl;dr :D

Ама гледам предишните и ми изглежда кофти, че някои хора толкова искаха камео а накрая едвам ги споменавам - Видях fear4o, биеше се с два полицая, оказа се че е приятелски бой, хахаха - и РДто ти свърши, историята сменя темата си.

YoungBloodZ
06-25-2016, 16:45
Имам чувството, че пицата ми беше сурова затова я оставих за още време. Сега имам чувството, че е едновременно сурова и прегоряла. Микровълнова пица ftw.


Не искам да е много текст в една тема затова може да е на няколко теми, за да няма tl;dr :D

Ама гледам предишните и ми изглежда кофти, че някои хора толкова искаха камео а накрая едвам ги споменавам - Видях fear4o, биеше се с два полицая, оказа се че е приятелски бой, хахаха - и РДто ти свърши, историята сменя темата си.

е няма как да споменеш всички и да е кратко

StringTheoryPracticist
06-26-2016, 16:24
> Birthday is in 3 days
> Write a birthday message
Второто е линк, който ме отвежда да пиша РД съобщение на стената на човека.

...

Фейсбук. Мразя те.

StringTheoryPracticist
06-29-2016, 13:37
Почвам да пиша 2ра част. Отбелязвам, че ще има кратки камеота на потребители, когато алтернативата е да не ги включвам изобщо. Но и не е изключена възможността да има първо кратко камео, а после пълноценно включване.

Мета-инфо: Тая тема ще ми е Туитъра.

MrCreeper
06-30-2016, 10:10
Таймстамп искам на микровълновата

StringTheoryPracticist
06-30-2016, 10:29
Очертава се да има още 2 или 3 части докато изчерпам темите, които искам. Май си струва след това да направя тема, в която да разкажа орязания content - имаше някои доста добри неща. Също така цитирам това, за да се вижда.


@deitona22: Бих те включил в някоя, но го отлагам за да придобия по-добра представа как да те опиша: не съм чел достатъчно твои мнения. А се получава незадоволително ако нямам добра представа.

@Indistinct: Първия път не те покрих напълно, тоя път е окончателно. За момента съм покрил задоволително:
- теб
- двъд96
- тори (може би)
- тайна [историята не споменава името му/ѝ]
- М****
- pe6oskeiborda

(надявах се да прогресирам по-бързо, но определено си струваше за това в началото на 2ра част! любимо ми е)

Минатите може да се мяркат за кратко, особено бих направил изключение ако историята е в подходящ момент да ги спомене - например това с pe6oskeiborda че върти далавери :D
Ако сте в горния лист, кажете ако не сте доволни от споменаването и искате още - не гарантирам, но има висока вероятност да измисля нещо.


Таймстамп искам на микровълновата
Тоест снимка? Клип? Как така? Кажи и ще доставя :D



////

> Yesterday was her birthday
> Write a message to ...
И второто е линк пак. Много умно, Фейсбук.

MrCreeper
06-30-2016, 12:04
Тоест снимка? Клип? Как така? Кажи и ще доставя :D

Снимка как на микровълновата пише 2:69 и до нея листче на което пише "ebin"

StringTheoryPracticist
06-30-2016, 14:59
Снимка как на микровълновата пише 2:69 и до нея листче на което пише "ebin"

https://www.youtube.com/watch?v=z3YgXXTf7UA&feature=youtu.be

Даже 85 секунди!

deitona22
06-30-2016, 15:05
@deitona22: Бих те включил в някоя, но го отлагам за да придобия по-добра представа как да те опиша: не съм чел достатъчно твои мнения. А се получава незадоволително ако нямам добра представа.


Дори нямах идея че съм обект на изследване за включване в историята.Поласкан съм.

crazyfenka
06-30-2016, 15:08
:smt032
https://www.youtube.com/watch?v=hAAlDoAtV7Y

MrCreeper
06-30-2016, 16:41
https://www.youtube.com/watch?v=z3YgXXTf7UA&feature=youtu.be

Даже 85 секунди!
КУПУВАМ Я
Давам 10 лева

StringTheoryPracticist
07-04-2016, 21:25
https://www.reddit.com/r/CrappyDesign/top/

Хахахахахахах :D