PDA

View Full Version : ПОМООЩ! Пърхот !



Lana20
06-25-2016, 19:02
Здравейте хора. От дълго време насам имам много пърхот по главата и е супер грозно и досадно. Не знам какво да правя вече. Дали е добре да ползвам различни шампоани всеки път или да съм с един и същ...В момента използвам шампоан Здраве. Моля предложете някой хубав шампоан и начин за справяне с пърхота, защото вече и главата ме сърби от него. Ужасно е !! Помогнете ..

Indistinct
06-25-2016, 19:17
Отивай на дерматолог.

baby_baby
07-03-2016, 18:28
Най-добре е да отидеш на дерматолог за да ти изпише нещо ефикасно недей да експериментираш

dwanewane
07-05-2016, 12:31
Здравейте хора. От дълго време насам имам много пърхот по главата и е супер грозно и досадно. Не знам какво да правя вече. Дали е добре да ползвам различни шампоани всеки път или да съм с един и същ...В момента използвам шампоан Здраве. Моля предложете някой хубав шампоан и начин за справяне с пърхота, защото вече и главата ме сърби от него. Ужасно е !! Помогнете ..
Хах така пърхотът е нормално нещо !! Не се притеснявай !! Съветвам те да си купиш Clear .Аз също имам попринцип доста но с този шампоан нямам!!! Куупи си го прпбвай но ти казвам трябва да се къпеш само със него защото само един път да се изкъпеш с друг и става лошо .. Всичко се появява на ново . А сега ако това не ти помогне можеш да пробваш и някакви медицински не мога да ти дам име . Но вече ако не стане отиди на дерматолог не яж много сладко пии вода