PDA

View Full Version : Един обикновен ден в Кофата



StringTheoryPracticist
06-25-2016, 19:19
И ето, че даже днес, Кофата още се държи! По света има толкова места, които се посещават веднъж на няколко дни, но въпреки Форумната Реформа последвана от дългогодишния спад, Кофата стои.

Гордо се гмурнах в Кофата и видях... една муха ми се изпречи пред лицето.

Мнозинство от жителите на Кофата бяха на поне 20, тоест вече прекалено стари за да са "тийн". Явно никой не беше мислил, че този сайт ще съществува толкова дълго време - това е все едно сега да се питаме за Кофата през 2025 година, когато половината от посещаващите сега ще са родители, а повечето - чичовци и лели*.

* Всъщност статистически не е вярно това най-последното. Но е близко; реално, повечето ще имат деца или ще са чичо/леля.

Посетих леговището на М**** - бивш сексуален маниак, който отдавна беше прокуден в това място като наказание за неконтролираните си подтици. Изглежда рехабилитацията беше проработила и новият М**** е добре прикрит сексуален маниак, популярен сред хората. Даже в обителта му имаше повече активност от хора, които са отишли да го видят, отколкото от самият него. Дори имаше моменти в които други същества се вманиачават нежелано в него. Кара ме да се замисля в какво ще се превърне ако продължат така нещата.

Точно отсреща ѝ беше сградата-брат - кръчмата на единственият скейборд в света, pe6o. Влязох и видях стария си приятел, самият скейборд, но беше зает - гърчеше се на земята и се опитваше да си извади муха от ухото. Беше много променен - още го помня преди години, когато само се лигавеше и говореше забавни несвързани неща. В по-късен етап му харесваше да говори убедителни неща, които също така са идиотски, като се прави че си вярва - изненадващ брой хора мислеха, че тези неща са готини. После беше с рапърски обноски, въпреки че не пропускаше възможност да поздрави хората с death metal :D А сега май е предимно себе си - колко мързеливо от негова страна, имайки предвид че собственото му аз не е негово. Дано скоро да влезе пак във форма. И все пак е прогресирал: тази година даже е номиниран от няколко човека за президент на форума 2016 (http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/583305-%D0%BC%D0%B8%D1%81-%D0%B8-%D0%BC%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%8A%D1%80-%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD-2016), неочаквано за мен! ...Докато го обсъждах не забелязах, че се е изкашлял и изплюл мухата, явно ме беше чул какво говоря и тръгна да ме бие. Използвах най-силната си, винаги победоносна атака: избягах.

Свеж Кофенски въздух отново. На няколко метра беше мухата, която издаваше присмехулно-религиозни гъргорещи звуци на нещо пред мен. Исках да я разгледам, но не можех да се приближа без да ме забележи, затова присвих поглед и се вгледах по-внимателно. Стори ми се, че започнах да забелязвам нещо, но стомаха ми изкъркори и изхалюцинирах кебабчетата които сервирват във веригата държана от бившия форумник Canis, МакДюнерс, която имаше заведение на 5 минути пеша от тук (2 минути ако бягам). Обаче не се поддадох и си вложих всичката концентрация в мъгливата муха - един хроничен любопитко би направил всяка саможертва в името на науката. И разпознах нещо, но то не беше мухата, а силуета на едно момиче зад нея (a също така и нещо за Dwyd, но той ще е няколко абзаца по-напред :D) - Indistinct, която на теория трябваше да бъде абсолютно неразличима от фона, но някак я виждах. Странно. Отидох при нея, разгледах ѝ мненията, но не можах да сформирам някаква представа. Пишеше в темата "Били изчукал предишния", но винаги отговаряше с "не". Май че го правеше единствено с цел други хора да пишат, че биха изчукали нея. Хмм, почнах да сформирам някакво мнение и я заговорих. В разговора показа още много качества, и то точно противоречащи със сегашните ми впечатления, така че резултата беше перфектно балансиран и абсолютно неразличим от другите хора. И все пак вярвам, че любопитството и анализа обединени заедно могат да надделеят над неразличимостта, така че не съм приключил с нея още!

Стъмни се, доспа ми се, а текста на темата доближи tl;dr границата - мисля да се опитам да я заобиколя като публикувам тая история на няколко части. Влязох в българския Макдоналдс и си поръчах няколко кебабчета и ракия. Не, всъщност без ракия. Няколко кебабчета по-късно се завих и извадих книгата "Алиса в страната на монадите", в нея злата ѝ леля завижда защото е само апликативен функтор и от прокълната древна книга се опитва да отвори портал към клозета за да не се налага да става посред нощта да ходи, но вместо това по случайност отваря портал към разнообразно структурираната страна на монадите.

YoungBloodZ
06-25-2016, 19:23
време беше :D

Ivaaaaa
06-26-2016, 06:08
Чакаме продължението <3

tori
06-26-2016, 06:38
Да, определено беше време. :3

pe6oskeiborda
06-26-2016, 12:32
ей чифлик :mad:

solo_
06-26-2016, 12:47
ей чифлик :mad:

:x


http://i.imgur.com/AYRTIOj.gif

haritov
06-26-2016, 14:14
няма ги старите кофаджии да им покажем какво е истинска кофа

тоя раздел е призрака на онова което беше

inewton
06-26-2016, 14:17
няма ги старите кофаджии да им покажем какво е истинска кофа

тоя раздел е призрака на онова което беше

Откакто ги стегнах няма вече такива изцепки.

StringTheoryPracticist
06-26-2016, 14:22
Очаквам присъдата на Indistinct :D

Indistinct
06-26-2016, 14:32
Справил си се. Бих прочела продължението.

StringTheoryPracticist
06-26-2016, 16:27
Йей! Go go джъдж тийм! :D

deitona22
06-26-2016, 16:48
Чакаме продължението ! :)

divergent
06-26-2016, 16:53
С интерес ще следя темата. :)

tori
06-26-2016, 18:45
Нещо за мен няма ли да има? Нали знаеш, че ако не се спомена аз, значи е нямало история?

deitona22
06-26-2016, 18:53
Нещо за мен няма ли да има? Нали знаеш, че ако не се спомена аз, значи е нямало история?

Ще те включи..надявам се в продължението.ха

tori
06-27-2016, 11:54
Хехе, естествено, че ще ме включи. :3

MrCreeper
06-27-2016, 19:34
-3/10

M****
06-28-2016, 19:56
...

Посетих леговището на М**** - бивш сексуален маниак, който отдавна беше прокуден в това място като наказание за неконтролираните си подтици. Изглежда рехабилитацията беше проработила и новият М**** е добре прикрит сексуален маниак, популярен сред хората. Даже в обителта му имаше повече активност от хора, които са отишли да го видят, отколкото от самият него. Дори имаше моменти в които други същества се вманиачават нежелано в него. Кара ме да се замисля в какво ще се превърне ако продължат така нещата.

...
Брей, каква чест. (:
Аз съм един от малкото споменати потребители и това, което ме радва, е че съм под номер 1 в историята. :cool:

Добре е да знаеш, че оставяш впечатление в хората - дали добро или лошо, в случая е без значение. Важното е да изпъкваш с индивидуалност, а не да се обезличаваш в множеството. (:

StringTheoryPracticist
06-29-2016, 05:08
Брей, каква чест. (:
Аз съм един от малкото споменати потребители и това, което ме радва, е че съм под номер 1 в историята. :cool:

Добре е да знаеш, че оставяш впечатление в хората - дали добро или лошо, в случая е без значение. Важното е да изпъкваш с индивидуалност, а не да се обезличаваш в множеството. (:
Не е лошо впечатление, само те бъзикам :) приоритизирам забавното пред реалистичното.



Планирам днес да се захвана с втората част по някое време, но не обещавам, защото днес ще паралелизирам branch and bound, което е много интересно.

YoungBloodZ
06-29-2016, 05:46
Планирам днес да се захвана с цялата форумна приказка.

аз така виждам нещата :D