PDA

View Full Version : Да докарам ли куче направо у нас?



otaku_4nia
06-27-2016, 19:53
Здравейте.
Много искам куче у нас, но родителите ми все не ми дават. В много форуми четох, че е добра идея направо да се вкара куче в дома, но все пак и вас да питам- Да го направя ли?

Terminator009
06-27-2016, 20:27
Здравейте.
Много искам куче у нас, но родителите ми все не ми дават. В много форуми четох, че е добра идея направо да се вкара куче в дома, но все пак и вас да питам- Да го направя ли?

Ако искаш да ти се карат и пак да го върнат.

KaRiNa.Ni
06-27-2016, 23:35
Здравейте.
Много искам куче у нас, но родителите ми все не ми дават. В много форуми четох, че е добра идея направо да се вкара куче в дома, но все пак и вас да питам- Да го направя ли?


Зависи,какви родители имаш. Ако са много против и преди не си имал домашен любимец в къщи,не е добра идея.Защото много животни са пострадали по този начин,взимат ги в къщи а някой от семейството недоволен или го изхвърля на улицата или с ритници го маха.

Грозния
06-28-2016, 16:16
Здравейте.
Много искам куче у нас, но родителите ми все не ми дават. В много форуми четох, че е добра идея направо да се вкара куче в дома, но все пак и вас да питам- Да го направя ли?Не е добра идея - най-вероятно, ще изхвърлят кучето, ако нямаш късмет - и теб :D!

А на теб за какво ти е куче?

malkasladka
07-01-2016, 07:12
Едно куче няма място в дом, в който не е желано! Искаш кучето да свъши на улицата ли? Боже...
Това е решение, което трябва да се вземе от цялото семейство, трябва да се направят подготовки...вие какво си представяте...ааа кучнце, чакай да го закарам у нас...мислете малко!

ДОТА
07-02-2016, 09:51
кучето могат да го изхвърлят
по-добре вкарай мечка

qkataa_123
07-27-2016, 07:42
Здравейте.
Много искам куче у нас, но родителите ми все не ми дават. В много форуми четох, че е добра идея направо да се вкара куче в дома, но все пак и вас да питам- Да го направя ли?

Ами поговори с вашите ако не ти позволят просто забрави за това защото ако го вкараш без тяхно знание може и да го изхвърлят което е по лошо но незнам зависи много какви са родителите ти и кучето естествено :D

baby_baby
08-11-2016, 10:50
Без да са ти дали недей да водиш куче във вас когато ти дадът тогава

Или им кажи че ти ще си го гледаш те няма да се занимават дано ти дадът

Forever-Alone69
08-11-2016, 17:03
Зависи,какви родители имаш. Ако са много против и преди не си имал домашен любимец в къщи,не е добра идея.Защото много животни са пострадали по този начин,взимат ги в къщи а някой от семейството недоволен или го изхвърля на улицата или с ритници го маха.

Подкрепям.
Ако все пак си прецениш, че не биха го изхвърлили веднага с ритницити, давай. Помоли ги, примерно, за ден- два да видят как ТИ ще се грижиш за кучето. Купи му там храна, каквото трябва. Разхождай го и изобщо им покажи, че ще бъдеш грижовен. Инати се ако трябва и така :D Ама преди това най- важното е да ги попиташ ЗАЩО не искат куче.

YuliyaR
08-11-2016, 19:45
Родителите ти, за да не искат куче, вероятно имат своите съображения, както и ти, за да искаш. Не е правилно да вкараш в дома ви такъв домашен против волята им. Поговори си с тях, може би се притесняват, че няма да можеш да се грижиш за него. Ако се налага, направи компромис и ги помоли да ти купят рибки или хамстер или някакво друго, "по-стационарно" животинче, и ако се справяш добре с обгрижването му, в някакъв следващ момент да вземете решение и за куче...