PDA

View Full Version : Работа за лятото



потребител77
06-28-2016, 12:01
Някой който е работил лятото като сервитьор/ка на блок маса с осигурена квартира, някакви впечатления, мнения!?

Dwyd96
06-28-2016, 20:06
Ако си на морето ще те съсипят от бачкане..

KaRiNa.Ni
06-28-2016, 20:15
Някой който е работил лятото като сервитьор/ка на блок маса с осигурена квартира, някакви впечатления, мнения!?

Не! Както каза Dwyd96 ,ако си на морето наистина,ще те спукат от бачкане,няма и да ти платят реалната сума...много хора се оплакват,от там не знам защо има балъци,ще да се връзват да ходят уж за повече пари.

inewton
06-29-2016, 06:43
^ Ти си си най- добре. Хем те чукат, хем ти плащат. Не ти трябва да търсиш друга работа.

потребител77
06-29-2016, 19:31
^ Ти си си най- добре. Хем те чукат, хем ти плащат. Не ти трябва да търсиш друга работа.
какво искаш да кажеш с това хем те чукат?!?

Dwyd96
06-29-2016, 19:33
какво искаш да кажеш с това хем те чукат?!?

Показва колко е интелигентен :(

потребител77
06-29-2016, 19:38
Полазва колко е интелигентен :(


Явно...

ekaterina.iwanowa
07-02-2016, 18:26
Здравейте, аз съм момиче на 17 години, от Пловдив съм :) Имам голямото желание, а и също така съм и много мотивирана да работя през лятото. Някой от вас има ли някаква представа къде биха могли да ме вземат на работа само за 2-3 месеца :) искаше ми се работата да е свързана с раздаване на листовки примерно или дистрибуция :) Ще се радвам да чуя вашите мнение :)

KaRiNa.Ni
07-02-2016, 19:17
Здравейте, аз съм момиче на 17 години, от Пловдив съм :) Имам голямото желание, а и също така съм и много мотивирана да работя през лятото. Някой от вас има ли някаква представа къде биха могли да ме вземат на работа само за 2-3 месеца :) искаше ми се работата да е свързана с раздаване на листовки примерно или дистрибуция :) Ще се радвам да чуя вашите мнение :)


За друга де с твоите години,не ставаш освен за раздване на листовки.Виж в джобса и ало-то може да са пуснали обяви или ако не можеш да питаш хора,които раздават ей така информативно има и друг вариант,да станеш дистрибутор на Ейван или Орифлейм.

Dwyd96
07-02-2016, 22:12
За друга де с твоите години,не ставаш освен за раздване на листовки.Виж в джобса и ало-то може да са пуснали обяви или ако не можеш да питаш хора,които раздават ей така информативно има и друг вариант,да станеш дистрибутор на Ейван или Орифлейм.

++++

До авторката:
Може да успееш и като сервитьорка, ама гледай да е в по-нормален бар...

ekaterina.iwanowa
07-03-2016, 18:49
Точно годините са ми проблема, защото никъде не искат да те вземат на работа без да имаш 18 години или без да имаш средно образование :( Иначе благодаря много за отговора :)

KREED
07-04-2016, 18:19
Както каза KaRiNa.Ni, най-добре е да разнасяш брошури или промоутър. Виждал съм момичета на по 16-17г. раздават разни дребни хартийки на хората за предстоящ концерт/събитие. Мисля, че в това се състои промоутърството. Не съм много запознат.

Но съм запознат с разнасянето на брошури по пощенски кутии, което си има своите плюсове и минуси. Но и за двете работи ти трябва вътрешен човек. Примерно вашите да те уредят. Защо? Ами защото има много измами с тия тъпи хартийки. Както ти се вижда проста работа, така и има супер много измамници. За едните хартии ще те излъжат.

Ако вашите могат да те уредят при някой доверен човек, който няма да те излъже, си работи. Работата не е лоша. Хем си трупаш някакви парички, хем добиваш самочувствие, че си работиш и си поемаш някакви разходи, хем си оползотворяваш времето.

Ако имаш някакви въпроси относно разнасянето на брошури, кажи. С радост бих ти помогнал ако мога. :)

ekaterina.iwanowa
07-04-2016, 20:37
Да, аз не знам къде да потърся и къде да отида да попитам. Знам, че някой от хората много лъжат, но докато не се опаря няма да разбера какво е :) Та ако можеш да ме насочиш към някакъв сайт, или къде да отида да попитам или някаква готова обява, която си виждал за Пловдив, ще съм адски благодарна за помощта ви :) Иначе аз обиколих много сайтове, но не, нищо и нищоо :( ще съм ви много благодарна ако помогнете :)

fanton1
07-05-2016, 21:13
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/583441-Vojda-!?p=11472756#post11472756