PDA

View Full Version : Прекалено голяма ревност



de33
07-02-2016, 18:42
Здравейте. Момиче на 17 години съм. И имам сериозен проблем, ако мога така да го нарека. С моя приятел сме заедно от 6-7 месеца вече /той е по-голям от мен с няколко години/ , а аз не преставам да го ревнувам от всичко , което диша около него :D .. Никога не ми е давал поводи за ревност, но въпреки това го ревнувам. Дразня се, когато хареса нещо на някоя , ревнувам го дори от братовчедките му.. Може ли някакъв съвет? Как да надживея тези работи .. Не искам да е така, защото рано или късно на него ще му писне от всичко това и ще се разделим, а аз не искам да се стига до това. Благодаря предварително..

KaRiNa.Ni
07-02-2016, 18:50
Ти сама трябва да си помогнеш,със съвети няма да спреш да ревнуваш.Избрал е теб и е с теб.Не трябва да се притесняваш без да има поводи,когато вече имаш съмнения тогава го ревнувай,просто трябва да се абстрахираш от всичко и така ще е много по-лесно за теб.

Trustmeimalawyer
07-03-2016, 08:13
Хубаво е, че го осъзнаваш поне. Извратено е да ревнуваш от братовчедките му :D
Относно харесването на снимки.. ти самата харесваш ли на други момчета? Иначе не смятам, че просто харесването на снимки е фактор или някакво забиване едва ли не. Ако толкова много държиш на отношенията ви просто се постарай да се овладяваш. В крайна сметка е избрал теб, а не някоя друга и щом те търпи да му правиш проблеми за всичко вече 6-7 месеца, значи е решил, че си заслужаваш. Когато нещо те издразни, просто си напомни, че е с теб и се постарай да не правиш проблем.

baby_baby
07-04-2016, 21:44
Имай му доверие недей така много да го защото само ще го отблъснеш