PDA

View Full Version : Facebook



etgr
07-03-2016, 19:13
Здравейте, трябва ми някой който може да хакне файсбук профил. Знам че много ще се възпротивят, но ме интересува някой може ли да ми помогне? Ако ли не, ще търся помощ другаде.

YoungBloodZ
07-03-2016, 19:14
мога да го направя срещу заплащане
колко предлагаш?

AmxModx
07-03-2016, 19:16
Здравейте, трябва ми някой който може да хакне файсбук профил. Знам че много ще се възпротивят, но ме интересува някой може ли да ми помогне? Ако ли не, ще търся помощ другаде.

гладкост, защитите се засилиха

etgr
07-03-2016, 19:18
Ти колко искаш?

YoungBloodZ
07-03-2016, 19:26
дай оферта

haritov
07-03-2016, 19:28
Здравейте, трябва ми някой който може да хакне файсбук профил. Знам че много ще се възпротивят, но ме интересува някой може ли да ми помогне? Ако ли не, ще търся помощ другаде.
вероятно си ми писал вече да те светна няма как да стане

etgr
07-03-2016, 19:33
вероятно си ми писал вече да те светна няма как да стане

Ти не можеш или никой не може?

ДОТА
07-03-2016, 19:42
Ти не можеш или никой не може?

ти не можеш
да платиш

TROLLDADLOLCAKE
07-04-2016, 18:14
Във интернет има толкова туториали как да направиш сайт-призрак приличаш на фейсбук..

KaRiNa.Ni
07-05-2016, 07:40
Здравейте, трябва ми някой който може да хакне файсбук профил. Знам че много ще се възпротивят, но ме интересува някой може ли да ми помогне? Ако ли не, ще търся помощ другаде.


Ориентирай се към човек,който наистина разбира от тези неща а не да си правиш вятър на устата с тези "хакерчета".... Фейсбук може лесно да се хакне стига да знаеш основни техники пък чак и да плащаш за да ти се хакне профил пфф ти толкова ли си зле? Те тия се ебават тук

tori
07-05-2016, 08:38
Когато ми трябваше да разбера как да проверявам редовничко нечий фейсбук и разпитвах, ми обясниха, че мога да си изтегля програма на компютъра, която да копира паролата на някакъв сайт/приложение при влизането. Само че тва става, ако си близък с човека и ти ползва компютъра често. Като цяло, ако чак толкова искаш да прочетеш съобщенията на някого във файсбук, винаги можеш да му набараш телефона за малко. Хем получаваш бонус обяждания и СМСи. Така, де - стига да не трие избирателно, щото имам такива аверчета, където си трият дискусии редовно.

Maleficus
07-05-2016, 09:42
Момчета, ето защо трябва да имаме поне 2 телефона, да ползваме фейсбук, само където сме сигурни и да си трием дискусиите редовно... Някои жени са адски нагли и биха нахлули в личното ви пространство просто ей така, все едно им принадлежи... Режи главата и хвърляй в кофата !

tori
07-05-2016, 11:01
Момчета, ето защо трябва да имаме поне 2 телефона, да ползваме фейсбук, само където сме сигурни и да си трием дискусиите редовно... Някои жени са адски нагли и биха нахлули в личното ви пространство просто ей така, все едно им принадлежи... Режи главата и хвърляй в кофата !
Че то не е нужно някой да рови за изневяра. Може да става въпрос за аверчета, които си правят ташак и си търсят боя.

dwanewane
07-05-2016, 12:39
Недей са мъчи да търсиш хора заради няква кифла дето тв дразни или лапе ходи го бий и тва е