PDA

View Full Version : Аз съм най-жалкия човек



wizzip
07-04-2016, 11:39
Просто искам да споделя някои неща защото просто искам да си излея душата пред някой. И ако можете да ми помогнете по някакъв начин ще е супер.

Аз съм момче на 19 и съм може би най-жалкия човек... Седмицата ми се състои от работа спане ядене пак работа и от време на време гледам някой филм.
Аз не живея аз просто ей така си съществувам. Нямам нито мечти нито цели хобита или интереси. Уча нещо което нито искам да го уча нито да го работя. Не съм докосвал момиче а какво остава за нещо друг. Никой не ме харесва и в нищо не ме бива. Имам точно 0 приятеля (а преди имах но всички ме зарязаха), дори и братята ми не ме приемат за човек. Аз съм издънката на семейството. И само им струвам пари.
Нямам никакво желание и мотивация за живот. Мразя всичко в себе си. Не минава и ден без да си казвам "Иска ми се да умра" но съм толкова зле, че дори това не ми стиска да направя.
Чак ме е срам да кажа от колко време съм в това положение
Мога да продължавам още имам още недъзи но мисля че това стига за сега.

АгентГлазура
07-04-2016, 11:42
Здравейте (момче на 17)
Нека ви разкажа какво се случва с мен.
Нямам желание за живот...
Нямам никакви приятели няма с кой да излизам. По цял ден седя вкъщи и си губя времето. Всеки ден едно и също сиво ежедневие. Отивам на училище прибирам се и на компа.
Нямам с кой да поговоря, нямам никакви хобита и интереси. Чувствам се все едно не живея а само оцелявам едва ли не. (всичко това е по-сериозно от колкото звучи :D )
Изобщо не се харесвам и нямам никакво самочувствие.
От прекалено много време съм така, имам чувството, че си проспах детството. Това е време което никога няма да се върне, а за напред ще става още по-гадно. (няма да имам толкова свободно време ще трябва да работя и т н)
Никога не съм имал приятелка, още не съм имал "първа целувка" даже а съм на 17
Превърнал съм се в някакъв аутист, даже не мога да говоря нормално с хората.

Знам, че всичките неща които изредих зависят от мен и би трябвало да мога да се справя сам, но не мога. Слаб съм...
Все едно съм в някаква дупка.

Понеже не ми се прави друга тема ще пиша тук
Мислил съм за самоубийство. И в това няма нищо лошо, не харесвам себе си/живота си защо да продължавам ?
Не мисля, че който и да е човек прави нещо което не иска. Но предполагам съм твърде слаб да го направя.
Какъв е смисълът?

wizzip
07-04-2016, 12:00
Не искам да съм така но просто не знам какво да направя

wizzip
07-04-2016, 14:07
Моля ви кажете ми какво да правя отчаян съм.

fanton1
07-04-2016, 14:20
Ами първо пробвай да правиш нещо, примерно погледни 1-2 анимета, ако ти харесат и имаш желание опитай да нарисуваш даден герой, или се поинтересувай дали в някой от класа ти не гледа анимета също, ще завържеш приятел/и;
Може да правиш и друго, да питаш съучениците да играеш с тях (не винаги е много забавно, но е по-добре от това да играеш сам) после ще говориш с тях за това;
За момичета трябва да говориш повече, да се запознаеш с някое, няма друг начин...
Самоубиство не решава проблемите, приеми го така, ако избереш това значи си слаб и не ставаш за нищо, а предполагам не е така. За това няма смисъл да го правиш.

Trustmeimalawyer
07-04-2016, 15:09
Каква според теб е причината всичките ти приятели да те зарежат?

ДОТА
07-04-2016, 16:19
Ами първо пробвай да правиш нещо, примерно погледни 1-2 анимета, ако ти харесат и имаш желание опитай да нарисуваш даден герой, или се поинтересувай дали в някой от класа ти не гледа анимета също, ще завържеш приятел/и;

или да вземе един чаршаф и да си направи костюм
след това с него на някой косплей
там нали е пълно с яки женки падащи си по неудачници в чаршафи
ще го лапнат веднага

solo_
07-04-2016, 17:01
Просто искам да споделя някои неща защото просто искам да си излея душата пред някой. И ако можете да ми помогнете по някакъв начин ще е супер.

Аз съм момче на 19 и съм може би най-жалкия човек... Седмицата ми се състои от работа спане ядене пак работа и от време на време гледам някой филм.
Аз не живея аз просто ей така си съществувам. Нямам нито мечти нито цели хобита или интереси. Уча нещо което нито искам да го уча нито да го работя. Не съм докосвал момиче а какво остава за нещо друг. Никой не ме харесва и в нищо не ме бива. Имам точно 0 приятеля (а преди имах но всички ме зарязаха), дори и братята ми не ме приемат за човек. Аз съм издънката на семейството. И само им струвам пари.
Нямам никакво желание и мотивация за живот. Мразя всичко в себе си. Не минава и ден без да си казвам "Иска ми се да умра" но съм толкова зле, че дори това не ми стиска да направя.
Чак ме е срам да кажа от колко време съм в това положение
Мога да продължавам още имам още недъзи но мисля че това стига за сега.

Чак пък...

crazyfenka
07-07-2016, 13:47
Отиди на уроци по конна езда . Ще си доволен !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ще си щастлив !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!