PDA

View Full Version : Помощ! Затлъстяване!



PoisonousAlien
07-05-2016, 11:56
Добър ден на всички. На 13 и половина съм и съм момче. На скоро завърших 7 клас със 5.70, сега съм в лятна ваканция. Проблема ми е, че имам мастни натрупвания на корема и гърдите. Знам, звучи нелепо, обаче съучениците ми се присмиваха, че имам "цици". Тъй като съм приет в НПМГ, оттам организират някакъв лагер за опознаване. Има и басейн, което обаче е лошо за мен- не мога да се появя с тлъстини, пък и съм 183 см, тоест не съм някой нисичък. Не мога да се появя пред момичетата така. Та въпросът ми: Моля кажете ми някакви упражнения за премахване на циците, имам точно 50 дни да ги махна. Може и да не са мускули, ама поне да няма тлъстини. Нещо, което не изисква щанги, уреди и фитнес зала. Лицевите упори са ми трудни. Давайте предложения, отворен съм за тях!

АгентГлазура
07-05-2016, 12:00
ми ако дори и лицевите са ти трудни, какво друго остава?

PoisonousAlien
07-05-2016, 12:08
ми ако дори и лицевите са ти трудни, какво друго остава?

Добре де, не че са ми трудни ама повече от 15 наведнъж не мога.

dwanewane
07-05-2016, 17:44
Добър ден на всички. На 13 и половина съм и съм момче. На скоро завърших 7 клас със 5.70, сега съм в лятна ваканция. Проблема ми е, че имам мастни натрупвания на корема и гърдите. Знам, звучи нелепо, обаче съучениците ми се присмиваха, че имам "цици". Тъй като съм приет в НПМГ, оттам организират някакъв лагер за опознаване. Има и басейн, което обаче е лошо за мен- не мога да се появя с тлъстини, пък и съм 183 см, тоест не съм някой нисичък. Не мога да се появя пред момичетата така. Та въпросът ми: Моля кажете ми някакви упражнения за премахване на циците, имам точно 50 дни да ги махна. Може и да не са мускули, ама поне да няма тлъстини. Нещо, което не изисква щанги, уреди и фитнес зала. Лицевите упори са ми трудни. Давайте предложения, отворен съм за тях!.


Абе брат виж ся трябва всичко да правиш комбинирано . Тръгваш сутринта отиваш ня накакъв стадион тичаш по 30 минути без да спираш. След това отиваш вкъщи и правиш коремни и лицеви смесени праиш две серии по 50 от лицеви и коремни. Не яж сладко и пържено ..,да трудно е найстина ще ядеш но по малко . Ограничавай се ходи на някакъв спорт вземи си гирички ходи на фитнес и това ще ти помогне . Тези гърди ще се махнат в последствие !!!! Не се притеснявай и не губи мотивация . НИКОГА НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ!!!!!!! Повтаряй си какво искаш да направиш и се цели към това . Дано да ри помогна !!

Грозния
07-05-2016, 17:51
Моля кажете ми някакви упражнения за премахване на циците, имам точно 50 дни да ги махна.Намали драстично яденето и ще отслабнеш.
Движи се повече - ходене и каране на колело или плуване.

fanton1
07-05-2016, 20:08
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/583441-Vojda-!?p=11472756#post11472756

KaRiNa.Ni
07-06-2016, 16:30
Добър ден на всички. На 13 и половина съм и съм момче. На скоро завърших 7 клас със 5.70, сега съм в лятна ваканция. Проблема ми е, че имам мастни натрупвания на корема и гърдите. Знам, звучи нелепо, обаче съучениците ми се присмиваха, че имам "цици". Тъй като съм приет в НПМГ, оттам организират някакъв лагер за опознаване. Има и басейн, което обаче е лошо за мен- не мога да се появя с тлъстини, пък и съм 183 см, тоест не съм някой нисичък. Не мога да се появя пред момичетата така. Та въпросът ми: Моля кажете ми някакви упражнения за премахване на циците, имам точно 50 дни да ги махна. Може и да не са мускули, ама поне да няма тлъстини. Нещо, което не изисква щанги, уреди и фитнес зала. Лицевите упори са ми трудни. Давайте предложения, отворен съм за тях!


Проблема ти с мазнините,какво общо има с успеха ти който е 5,70 ми кажи?