PDA

View Full Version : Един обикновен ден в Кофата 3



StringTheoryPracticist
07-05-2016, 21:18
Линк към първа част (http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/583327-%D0%95%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BA%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D 0%BD-%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%B2-%D0%9A%D0%BE%D1%84%D0%B0%D1%82%D0%B0)

Линк към втора част (http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/583371-%D0%95%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BA%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D 0%BD-%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%B2-%D0%9A%D0%BE%D1%84%D0%B0%D1%82%D0%B0-2)


Бях жив отново. Досега не бях умирал от такава смърт, в която част от мозъка ми е още жив, докато остатъкът е мъртъв. Бегло помня този момент - мисълта ми искаше да продължи в необичайна посока, сякаш гласуващите за обикновения път липсваха - но беше прекалено кратко. След няколко опити да си спомня детайли беше като сън, който не съм сигурен вече дали съм сънувал. Чудя се какво ли е чувството да те прострелят в главата. Бил съм обезглавяван и си мисля, че тия наоколо нямаше да кажат това, което казаха, ако знаеха, че още чувам. Жалко, че врата и белите ми дробове ми липсваха, за да им изръмжа нещо.

iNewton, ослепял от властта, свободен от мазето на родителите си, вилнееше из града. Сегашното му хоби беше да пита хората дали са за Левски или ЦСКА с насочена към тях книга и каквото от двете да кажеха ги разтапяше, защото футболът е за противни "плебеи". И аз не харесвам футбола. Надали осъзнаваше, че ако умрат доста плебеи, част от бившите аристократи ще станат плебеи в сравнение с останалото население. Странно, но мухата беше пощадена.

Оставените след хората локви първоначално изглеждаха като всепоглъщаща тъмнина, вероятно защото бяха изолирани от околната среда и това не пускаше светлина да излезе от тях (никой не беше посмял да ги докосне с пръчка), но постепенно изолацията отслабваше, а енергията се превръщаше в материя, част от нея във фотони - изглеждаше сякаш периодично изхвърчават няколко светлинни врабчета. Ако ги духнеше вятър се превръщаха в светли прашинки.

Хората, отчаяни, му носеха подарък с надежда да го умилостивят - храна. Бяха изненадващо досетливи за тълпа хора (може би защото убиваше само глупавите), защото вместо да му носят дюнери, шкембе чорпа и бира го бяха проучили и му носеха месо от фазан с трюфели и зелен хайвер за гарнитура, няколко вида скъпо вино, а за десерт шоколад, на който само опаковката му струваше колкото на по-евтините шоколади цялата компания. Подносът беше от диамант. Погледна ги с критика достатъчно остра за да раздели атома: "Органични съединения. Мазнини, аминокиселини... Какви са тия химии? За какво са ми тези бъркочи, тези... мешаници?!" и храната беше разтопена. След кратка пауза, диамантът също. iNewton извади една епруветка с фермиони - както и една по-малка пълна догоре с чисти фотони, защото всяко ястие на крак е по-вкусно с малко бозони.

iNewton се позабавлява и сега се чудеше какво да прави. В крайна сметка беше решил да търси информация за Господ. Как да я намери? - разпозна този въпрос като оптимизационен проблем, затова го описа като максимум на линейна система от частични диференциални уравнения и я сложи в R (защото не знаеше по-готин софтуер). Не знам какъв отговор получи, но си облече расото и изчезна някъде във векторното пространство. Остави и прощална бележка, обаче изглеждаше нечетима, защото беше енкриптирана с Цезаров шифър, а резултата беше на латински - добре че един от нас разбираше латински, казваше се Гугъл Транслейт. Оказа се проста шега от ония с Иванчо и Марийка. Явно мислеше, че я беше превърнал в интелектуална шега.

"DREAMWALKER" - чух студен шепот и се обърнах, но нямаше никой около мен. Духът на dreamwalker витаеше из Кофата необичайно дълго време след напускането ѝ завинаги, което беше преди около половин година. dreamwalker беше фантом от неизвестен пол, име и снимка, но въпреки това някак беше успяла да привлече доста мъжко внимание (Indistinct изглежда имаше същото свойство). Веднъж докато още посещаваше Кофата я питах как го постига и тя каза, че не знае. Насекомите шепнеха името, както и някои от хората. Говореше се, че самата тя още влиза тук под друг псевдоним, неспособна да преглътне срама от това, че се е върнала. Не бих бил изненадан, защото всеки се връща тук рано или късно. Съответно всеки потребител с по-малко мнения и с наченки на психопатия беше подозиран за псевдоним на dreamwalker.

Като споменах Indistinct: сетих се, че не я бях покрил перфектно в миналите две части, можеше доста по-добре, но вече изписах много думи за нея и не мисля да поправя това, като пиша още повече думи :D Просто не мога да я възприема достатъчно добре, за да съм изцяло доволен от резултата.

Легиона от фейкове беше избрал divergent и deitona22 за мис и мистър форум 2016. divergent за малко да си изгуби титлата от АгентГлазура, което ми напомни, че в днешни времена жените с пениси имат много почитатели. Двамата си уреждаха сватба и имаха точна дата в август. Не знаех какво конкретно щеше да се случи на тази дата, но май имаше някакъв план. В момента се возеха в бронирана колесница с шипове на колелата и отгоре deitona22 викаше авторската си песен Nothing Else Matters (както се казва, когато deitona22 ти кавърне песента, вече не е твоя песен). За барабанист бяха наели pe6oskeiborda, който барабанеше по дървено бюро с ръцете си и зяпаше деколтето на divergent.

След сватбата имаше цял рояк мухи, и то от тези тукашните, които като ги удариш пак стават.

Благодаря на Indistinct, която допринесе за идеите в историята. Без нея някои части нямаше да са толкова добри.

fanton1
07-05-2016, 21:19
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/583441-Vojda-!?p=11472756#post11472756

YoungBloodZ
07-05-2016, 21:52
За барабанист бяха наели pe6oskeiborda, който барабанеше по дървено бюро с ръцете си и зяпаше деколтето на divergent.

ех тоя Пе6о... само проблеми създава! сега deitona22 ако какво е правил може да стане проблема :D

fanton1
07-05-2016, 21:53
Problem otdavna ima ama nikoi ne go reshava .. - http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/583444-Аман?p=11472874#post11472874

ЯзовецУбиец!
07-05-2016, 21:59
ти какъв мизерен писател си

Indistinct
07-05-2016, 22:05
Не частични, частни, невежа!

fanton1
07-05-2016, 22:06
Tup tup ima rabota za men pak ... http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/583441-Vojda-!?p=11472819#post11472819

StringTheoryPracticist
07-05-2016, 22:21
Пиша в темата с риск fanton1 да мизерства допълнително.


Не частични, частни, невежа!
А, да. Учил съм го на английски.

еspаdа
07-05-2016, 22:28
mn e typo

deitona22
07-05-2016, 22:41
Браво ,браво! :D Много добре се е получило! И това че си включил фороннта сватба,допринася :D
Ела на 27ми и ще разбереш какво ще се случи !


ех тоя Пе6о... само проблеми създава! сега deitona22 ако какво е правил може да стане проблема :D

Къв проблем бре мойто момче ?:D

StringTheoryPracticist
07-05-2016, 22:46
Ела на 27ми и ще разбереш какво ще се случи !
Надявам се това да не е покана за тройка :D :D

Ще се опитам да те включа малко по-изчерпателно в следваща част, ще видим как се получи.







На този етап имам само около 4 оставащи теми в списъка, въпреки че може и да порасне малко. След 1-2 части ще съм покрил почти всички активни в Кофата! :Д

deitona22
07-05-2016, 22:49
Надявам се това да не е покана за тройка :D :D

Ще се опитам да те включа малко по-изчерпателно в следваща част, ще видим как се получи.

Не не не 3ка бе :D Да изнесеш реч!
Ако има за какво да пишеш.

ЯзовецУбиец!
07-05-2016, 22:55
Не не не 3ка бе :D Да изнесеш реч!
Ако има за какво да пишеш.

ей простак

ЯзовецУбиец!
07-05-2016, 23:02
Спокойно,утре ще се появи модератор и всичо ще си дойде на мястото.При това ще е доста редовен :)

filmar hahahaahaaaa

smatespate
07-05-2016, 23:04
слюнката дето му се стича по брадичката е бая мазна

tori
07-06-2016, 00:13
Обидена съм, че ме няма тук. :(

Indistinct
07-06-2016, 06:27
Обидена съм, че ме няма тук. :(

Теб те пази за накрая.

YoungBloodZ
07-06-2016, 06:36
Теб те пази за накрая.

*spoiler*
всъщност я пази за следващата история където с Тори се случва нещо много лошо

Indistinct
07-06-2016, 06:39
*spoiler*
всъщност я пази за следващата история където с Тори се случва нещо много лошо

Спойлерите винаги развалят всичко.

YoungBloodZ
07-06-2016, 06:48
Спойлерите винаги развалят всичко.

само ако са истина 8)

deitona22
07-06-2016, 07:09
*spoiler*
всъщност я пази за следващата история където с Тори се случва нещо много лошо

Спойлер алерт!
По-лош си и от костенурката

Indistinct
07-06-2016, 07:12
Спойлер алерт!
По-лош си и от костенурката

Ако аз съм база за сравнение..

YoungBloodZ
07-06-2016, 07:13
Спойлер алерт!
По-лош си и от Костенурката

!

Indistinct
07-06-2016, 07:18
!

Благодаря.

deitona22
07-06-2016, 07:20
Ако аз съм база за сравнение..

Да,костенурке.
Блуудз,баш с "к" си е!

YoungBloodZ
07-06-2016, 07:32
Да,костенурке.
Блуудз,баш с "к" си е!

няма да се разберем така!

deitona22
07-06-2016, 07:57
няма да се разберем така!

Хм,защо теб? Костенурка=костенурка: дд

divergent
07-06-2016, 08:04
Очарована съм. А дали ще има още подробности около събитието, или ролята ми беше дотук?

deitona22
07-06-2016, 08:05
Очарована съм. А дали ще има още подробности около събитието, или ролята ми беше дотук?

Изненада ще е всичко.

YoungBloodZ
07-06-2016, 08:07
Хм,защо теб? Костенурка=костенурка: дд

тя не е просто костенурка! :x
това е Костенурката! :D

deitona22
07-06-2016, 08:08
тя не е просто костенурка! :x
това е Костенурката! :D

Дразнеща,бавна костенурка!А костенурките са бързи!!

divergent
07-06-2016, 08:18
Изненада ще е всичко.

Ти гледай да не те изненадам като избягам от каляската с Пешо и неговия скейтборд. Знаеш, че барабанистите са ми слабост.

deitona22
07-06-2016, 08:54
Ти гледай да не те изненадам като избягам от каляската с Пешо и неговия скейтборд. Знаеш, че барабанистите са ми слабост.

На пешо ще му взема скейта и палките и си до там.Аз ще дойда с танка!!

StringTheoryPracticist
07-06-2016, 10:39
Очарована съм. А дали ще има още подробности около събитието, или ролята ми беше дотук?
Имах планове - предимно планирах да импровизирам - но сватбата ме обърка. Ще видим, може да измисля нещо въпреки това.

В листа имам entry 'divergent?' :D

Напълних си листа с всички, които бяха "може би" и сега има 11 неща в него. Ако ще пиша след като ги изчерпам ще трябва да покривам потребители, които не пишат тук вече. Има особено 2-3, на които съм хвърлил око, но ще трябва и техния глас да се чуе.