PDA

View Full Version : Windows 10



ДОСКИВ
07-06-2016, 10:43
Струва ли си безплатната инсталация на Windows 10, която сигурно за 100-ен път се предлага при включване на лаптопа. Какво е новото и вярно ли е, че е по сигурна от всички останали?

Pug_306
07-06-2016, 11:08
Мен лично по ме радва от 8, доста по добре се държи техниката

ДОТА
07-06-2016, 15:33
Какво е новото и вярно ли е, че е по сигурна от всички останали?

по-сигурна е, ама причина да е така е доста забавна
Всичко се решава от майкрософт, спокойно могат да ти деинсталират програми
или да ти забраняват да инсталираш, демек нищо не зависи от теб
та е добре за пълни идиоти, но ако не си идиот
защо ще караш майка ти да те води за ръчичка

Terminator009
07-06-2016, 16:37
Струва ли си безплатната инсталация на Windows 10, която сигурно за 100-ен път се предлага при включване на лаптопа. Какво е новото и вярно ли е, че е по сигурна от всички останали?

Не е лоша. Новото е, че са променили дизайна и техниката при работа-смеска между Windows 8 и Windows 7. Интересното е, че можеш да имаш няколко активни десткопа, лична асистентка, наречена Cortana, нов браузър (Microsoft Edge). Ама браузърът лично мен не ме кефи. Обичам си Google. Лошото е, че е програмирано постоянно да сменя активния браузър. Например-ако аз съм сложил Google да ми е активен браузър, те ми го сменят на Microsoft Edge. Това е минус. Иначе си върви перфектно на моя компютър и ми върши работа. Добавен е нов видео плейър, но може да си го смениш. Поне при него няма никакво налагане от страна на Microsoft. Същото е и за разглеждане на снимките. Доколкото знам, май всичко, което правиш се следи от Microsoft, но не съм много сигурен. Безплатната версия си струва и не изпускай срока, защото скоро свършва. Помня, че я пуснаха към края на юли месец и казаха, че за 1 година ще може да се тегли безплатно.

PainInTheAss
07-21-2016, 11:48
Мен лично по ме радва от 8, доста по добре се държи техниката

8 и 8.1 са ОС-ове за телефон, но както и да е.


OP - windows 10 ремайндъра първо ти дърпа уиндоуса и после те пита : сега ли да ти ого инсталирам или довечера?

PS: Windows 10 върви с вграден кейлогер в ядрото :)

Pug_306
07-21-2016, 13:34
Я пак .... Това, че го има на телефоните, не значи че го няма и на компютрите ... От Уиндоус 7 да не мина направо на 10.... Стегни се малко, не говори глупости !