PDA

View Full Version : как минавам един мой ден



haritov
07-06-2016, 18:23
все още спя сънувам мокър сън как чукам бременна в 6ти месец до тук добре

изведнъж чувам експлозия и падам от леглото поглеждам през джама и виждам че изгрева е дошъл и е много ярък

всичко свети
поглеждам часовника той показва 3:10 и си казвам че нещо не е наред

следва втора експлозия

тук осъзнавам че е имало първа и грабвам първото оръжие което докопам мислейки че има война

слагам една каска и лягам на масата която е на 3 метра от джама за да видя какво става

то нормално запалили няква кола отново вече трета за месеца

пред очите ми експлодира и газовото

осъзнавам че нямам нужда от оръжие и звъня на 112 те ми казват че изпращат пожарната
излизам стоейки на разстояние идват пожарникарите полицията мене си ме разпитват почвайки с въпроса ''какво става тук''

тук осъзнавам колко тъп е този полицай

гасят колата към час и половина а аз дремя като мисирка на един бордюр щото съм имал 6 последователни работни дни и днес пак съм на работа

казват ми че съм свободен вече и си лягам
звъни алармата изключвам я
след миг се събуждам в същата поза държейки си тела и осъзнавам че имам 15 мин да отида на работа

някак успявам да отида навреме и няква ми се кара че не съм дал нощно дежурство

и съм оставил горката и котка да повръща...

(не даваме нощни дежурства от 2г)

моята грешница ми се обажда да ми каже как сънувала че съм бил в усмирителна риза и съм плакал за мама

ругаем се взаимно и после насрочваме следваща среща да съгрешим

правя две три кастрации и се чудя дали сам да не хакна кетамин че да заспя или йохинбин че хептен да се одървя

пия енергийна напитка с кафето си

някъв се хвали как си къпе кучето с прах за пране

идват цигани с куче пинчер име бонджук и ме питат що като яде лайна повръщал

идват след 5 мин и ми вдигат скандал че съм нямал контрол над сателит да му проследя микрочипа понеже са го загубили

и тук буквално им казвам че сателита утре излита от Хюстън повярваха ми и си тръгнаха

идват след малко били го намерили да не съм бързал с излитането


лягам на един диван в клиниката и се опитвам да заспя идват и ми викат ще си началник на КПП в Каварна за 23ти юли

ок супер още задължения

пия кафе с енергийна напитка като си мисля че ако колабирам съм сред лекари да го ева

влизам във форума фейка на фейка станал мис и мистър след поверените му гласове от фейковете

някъв ме нарича дърводелец

пия два аспирина с витамини и сега тръпна в очакване на грешницата

solo_
07-06-2016, 18:54
По добре използвай натриев тиопентал, панкурониев бромид и калиев хлорид. Ако ги комбинираш, ще се отървеш от всичко.
Първо си сложи натриев тиопентал, за да се омаеш (и ще заспиш)... Другите две парализират диафрагмата и сърцето.

solo_
07-06-2016, 18:55
все още спя сънувам мокър сън как чукам бременна в 6ти месец до тук добре

изведнъж чувам експлозия и падам от леглото поглеждам през джама и виждам че изгрева е дошъл и е много ярък

всичко свети
поглеждам часовника той показва 3:10 и си казвам че нещо не е наред

следва втора експлозия

тук осъзнавам че е имало първа и грабвам първото оръжие което докопам мислейки че има война

слагам една каска и лягам на масата която е на 3 метра от джама за да видя какво става

то нормално запалили няква кола отново вече трета за месеца

пред очите ми експлодира и газовото

осъзнавам че нямам нужда от оръжие и звъня на 112 те ми казват че изпращат пожарната
излизам стоейки на разстояние идват пожарникарите полицията мене си ме разпитват почвайки с въпроса ''какво става тук''

тук осъзнавам колко тъп е този полицай

гасят колата към час и половина а аз дремя като мисирка на един бордюр щото съм имал 6 последователни работни дни и днес пак съм на работа

казват ми че съм свободен вече и си лягам
звъни алармата изключвам я
след миг се събуждам в същата поза държейки си тела и осъзнавам че имам 15 мин да отида на работа

някак успявам да отида навреме и няква ми се кара че не съм дал нощно дежурство

и съм оставил горката и котка да повръща...

(не даваме нощни дежурства от 2г)

моята грешница ми се обажда да ми каже как сънувала че съм бил в усмирителна риза и съм плакал за мама

ругаем се взаимно и после насрочваме следваща среща да съгрешим

правя две три кастрации и се чудя дали сам да не хакна кетамин че да заспя или йохинбин че хептен да се одървя

пия енергийна напитка с кафето си

някъв се хвали как си къпе кучето с прах за пране

идват цигани с куче пинчер име бонджук и ме питат що като яде лайна повръщал

идват след 5 мин и ми вдигат скандал че съм нямал контрол над сателит да му проследя микрочипа понеже са го загубили

и тук буквално им казвам че сателита утре излита от Хюстън повярваха ми и си тръгнаха

идват след малко били го намерили да не съм бързал с излитането


лягам на един диван в клиниката и се опитвам да заспя идват и ми викат ще си началник на КПП в Каварна за 23ти юли

ок супер още задължения

пия кафе с енергийна напитка като си мисля че ако колабирам съм сред лекари да го ева

влизам във форума фейка на фейка станал мис и мистър след поверените му гласове от фейковете

някъв ме нарича дърводелец

пия два аспирина с витамини и сега тръпна в очакване на грешницата

Изключението е, че аз не сънувам такива неща.

haritov
07-07-2016, 07:11
По добре използвай натриев тиопентал, панкурониев бромид и калиев хлорид. Ако ги комбинираш, ще се отървеш от всичко.
Първо си сложи натриев тиопентал, за да се омаеш (и ще заспиш)... Другите две парализират диафрагмата и сърцето.

пич не искам да се самоубивам о.0

fanton1
07-07-2016, 07:31
пич не искам да се самоубивам о.0

Wse oshte ili kato cqlo ??

haritov
07-07-2016, 07:45
все още и като цяло

pe6oskeiborda
07-07-2016, 12:05
яко ве брат
и мен малко ме кефят бременни малко що няма колко повече да забременее :D
още се чудя как да те включа в някоя от следващите части