PDA

View Full Version : От 2 стола на земята ?



.A.
07-06-2016, 21:58
Здравейте ,първо момче на 16 години съм и си харесвам едно момиче от моя град,та дойде един ден едно момиче в училището което се събираме с приятели и просто ми допадна,писахме си и днес излязох с нея изпратих си е и се гушнахме,1 час по-късно ми писа другото момиче дето е от моя град и излязохме ,казах си няма да я гуша ,но тя гушна мен ,не се сдържах и я гушнах и аз,та това момиче от София си заминава в Петък или Събота а другата си е от моя град и ще си дойде края на този месец ,после заминава за София и през учебната година ще си идва,но и тя не знае кога,та да ви питам кое е по-добре ,връзка отдалеч или с момичето от моя град, и двете ме привличат ужасно много.. Мнения ?

Maleficus
07-06-2016, 22:23
Връзката отдалеч може да се получи, ако си наивен и не знаеш какво се случва зад кулисите, но моя съвет е да не задълбочаваш, този път няма да ти донесе радост след време, даже обратната.. Докато момичето, което е от твоя град е там и можеш да изградиш нещо, тъй като ти е под ръка.. Но съветвам те да не градиш връзка само на едно гушване, но предполагам, че и ти трябва да научиш някои неща по трудния начин :D