PDA

View Full Version : Приравнителен изпит след 10-ти клас



odfelly
07-07-2016, 01:32
Здравейте, тъй като ще се местя в ново училище и ще бъда 11 клас, бях при зам. директорката на училището в което ще се местя и трябваше да занеса годишен график на часовете. Тя каза, че трябва да държа приравнителен изпит по английски език и испански език, с езиците нямам проблем. Интересно ми е и искам да попитам защото не успях да разпитам зам. директорката как стоят нещата с тези изпити.
1. Ако получиш слаба оценка на изпита какво става?
2. Какъв е максималния и минимален брой точки?
Някой който е бил на такъв приравнителен изпит нека сподели. Мерси предварително. :>

KaRiNa.Ni
07-07-2016, 08:24
При приравнителните изпити няма как да получиш слаба оценка! Аз съм държала такъв с един чужд език,който беше руски а от руски и понятие си нямам,както и моите фр които и те бяха на приравнителен...по принцип приравнителните се правят в началото на годината,а не в края. Те ще ти помогнат нали е това целта да влезнеш в тяхното училище,а не да оставаш и да не те приемат,иначе губят пари.

odfelly
07-07-2016, 14:51
Как така няма слаба оценка? И всъщност тези оценки къде се вписват?

KaRiNa.Ni
07-08-2016, 19:24
Как така няма слаба оценка? И всъщност тези оценки къде се вписват?

Имам предвид,че няма да те оставят да повтаряш самите те помагат без да искаш помощ. Не знам къде се всписват мисля че примерно в съответният предмет.