PDA

View Full Version : Искам да кача няколко килограма



stefan_hristov
07-08-2016, 10:58
Здравейте, за първи път пиша във този форум , защото ми е много притеснително...
Аз съм на 25 години 55кг. тежа и от 7 години забелязах че спрях да се развивам физически и от тогава не съм качил нито грам. Правих си изследвания преди години и ми казаха, че това било нормално и пубертета траел до 25-6 години (на колкото съм сега) до тогава би трябвало да съм наддал. Но като гледам не е така!
Баща ми си е едър 75 кг е майка ми е 50-и нещо, според гена ми аз трябва да тежа някъде към 65 поне.
Това че съм слаб ме комплексира и не мога да си намеря приятелка в живота, моля ви помогнете ми. Има ли начин да стана поне 65 ?
А и упбертета за мен вече е минал. Благодаря предварително!

stefan_hristov
07-08-2016, 12:37
Искам да кажа, че нямам болести които да ми пречат да качвам, говорил съм с лекар и мога да го потвърдя. Като ученик съм тренирал само джудо две години.

Rakshy
07-08-2016, 14:54
яж


яж много



яж супер много


ама наистина много

ако след хранене не се мразиш от преяждане значи не ядеш достатъчно

това е начина момче

Rakshy
07-08-2016, 14:55
едри 75 килограмови няма :D и тва, че майка ти е 50, а баща ти 75, не значи, че ти ще си 62,5...

ДОТА
07-17-2016, 11:21
Може да си вземеш някакви хранителни добавки или витамини. Аз също бях много слаба и си взех хранителни добавки от ................. , които ми помогнаха да кача килограми и да изглеждам много по-добре от преди.

ама май са ти скапали мозъка
освен ако винаги си бил/а толкова тъп/а

Грозния
07-17-2016, 16:50
Правих си изследвания преди години и ми казаха, ... пубертета траел до 25-6 години...Къде и какви изследвания си си правил и кой ти го каза това :shock: ?! Това са пълни глупости!

Баща ми си е едър 75 кг е майка ми е 50-и нещо, според гена ми аз трябва да тежа някъде към 65 поне.Според гена изглеждаш точно така като изглеждаш! Винаги е така и няма нищо общо с фантазията.

Има ли начин да стана поне 65 ?Зависи колко си висок, но няма да е лесно. Ракишито ти го каза - много ядене ти трябва, а аз ще добавя и подходящи физически упражнения - те стимулират както образуването на мускулна маса, така и апетита и ще ти помогнат да ядеш повече!

А и ПУбертета за мен вече е минал.Минал е я! Преди десетина години!

HellKnight
07-17-2016, 17:57
ама май са ти скапали мозъка
освен ако винаги си бил/а толкова тъп/а

Дотанчо, ако ще наричаш другите тъпи, поне се научи да пишеш. За теб, всеки, който е постигнал нещо, е тъп/а.

Rakshy
07-18-2016, 01:59
Ракишито

да нема тупаници, грозен :Д

Beauty77
07-26-2016, 22:59
Здравейте...публикувам в много теми това и тази е подходяща.
Аз съм на 14г и тежа 40кг и съм восока 1.69.........Наистина съм слаба..всички ми казват "мале колко си слаба", "яж бе момиче"...знам, че съм слаба ям, но явно не достатъчно...Изследвали са ме не съм болна от нищо...може и да е ген, но не пречи да кача няколко килограма
Докато ям пия кола Дерби, казаха ми да не пия, защото вреди, обаче аз не мога без нея...пиех рибено масло , не помага

м 3 филийки хляб, днес ориз с мръвки за десерт парченце чист шоколад...на закуска ядох тостер с салам и кашкавал, пих сок и закусвах някъде около 11:30..а вечерям около 22;00...обяд 15:00...Следобедна закуска взимам солени бисквити..

Искам да кача поне малко...ако има такива като мен споделете...искам вашето мнение..

Rakshy
07-27-2016, 20:57
Здравейте...публикувам в много теми това и тази е подходяща.
Аз съм на 14г и тежа 40кг и съм восока 1.69.........Наистина съм слаба..всички ми казват "мале колко си слаба", "яж бе момиче"...знам, че съм слаба ям, но явно не достатъчно...Изследвали са ме не съм болна от нищо...може и да е ген, но не пречи да кача няколко килограма
Докато ям пия кола Дерби, казаха ми да не пия, защото вреди, обаче аз не мога без нея...пиех рибено масло , не помага

м 3 филийки хляб, днес ориз с мръвки за десерт парченце чист шоколад...на закуска ядох тостер с салам и кашкавал, пих сок и закусвах някъде около 11:30..а вечерям около 22;00...обяд 15:00...Следобедна закуска взимам солени бисквити..

Искам да кача поне малко...ако има такива като мен споделете...искам вашето мнение..

въглехидрати, сол и вода. Почваш да ядеш повече хляб, повече картофи, ориз, паста, тесто като цяло, пиеш повече вода и не избягваш да ядеш сол, дори напротив, ядеш повечко сол. Ще качиш килограми със сигурност. Как ще изглеждаш е друг въпрос.

prosto_chovek
08-01-2016, 15:42
Както ти казаха, маса се прави на маса. Тренирай с тежести освен да ядеш много, като се стреми да тренираш с близки до максималните, които можеш да вдигнеш, наблягай на въглехидрати, протеини и мазнини в приблизително съотношение 55/40/5% по между 2000 и 3000 калории на ден и ще имаш ефект.

JDeel
08-05-2016, 23:38
Beauty77, аз познавам три жени дето винаги са си били слаби. Даже са станали майки, а това не е оказало промяна. Предполагам при някои метаболизма просто работи на по-бързи обороти. Другия вариант е да правят една и съща грешка в начина си на хранене. Не знам как правилно се надебелява, но можеш да пробваш с различни неща за ядене освен тези които си свикнала, както вече са и предложили. Може при сегашното ти меню нещо да липсва.

RuiMyaoBG
08-07-2016, 21:52
Аз бих ти предложила да се храниш с високо калорична,но здравословна храна . :) Виж дали тази темичка ще ти помогне ;) - http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/339282-%D0%A1%D1%8A%D0%B4%D1%8A%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%BD%D 0%B8%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B8-%D0%B2-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D 1%82%D0%B5-%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8