PDA

View Full Version : Прекалено много ме ревнува-помощ!



Sc&Co
07-08-2016, 13:57
Здравейте! Малко по-надолу видях тема за ревността. Но моят случай не е такъв. Аз не ревнувам, а ревнуват мен и това започва да ми влияе много зле. На 18 съм, той е на 25.Имам нужда от странично мнение и помощта ви :)
Та заедно сме от много скоро, около 3 месеца. Казва ми,че досега никога не е бил ревнив, но с мен е различно. Сърди се и не ми дава да се събирам с хората, с които съм излизала досега, ако го правя задължително трябва да го взимам с мен, не може да звъня на приятелите си просто да ги чуя, задължително трябва да има нещо конкретно, което да трябва да говорим. Сърди ми се дори за профилите ми в социалните мрежи, иска да влизам там само по работа, да не си чатя с никого, дори приятели. За лайкване на снимки на някой друг мъж, било и то мой приятел, дума да не става.Ако се наложи да изляза някъде, а той да не е с мен, иска да се чуваме постоянно,не трябва да не се обличам в рокли и поли, деколтета. Профилите ми, телефонът ми се следят постоянно-кара ме да му показвам с кого си пиша, дори с приятелките ми. Сърди ми се ако се събирам с тях, защото според него ние обсъждаме други мъже.А когато питам защо толкова ме ревнува, ми казва, че съм прекалено хубава и със сигурност при толкова внимание към мен зад гърба му въртя някакви връзки, което не е така. Никога не съм му давала реална причина да ме ревнува, скъсах контактите си с всичките си приятели момчета, откакто сме заедно. Освен него не излизам почти с никого, не се чувам с никого, станах някакъв социопат. Иначе ми се обръща много внимание, грижи се за мен, виждам, че наистина държи на отношенията ни. Говорих, обеща да се оправи, но това не се случва. Харесвам го, наистина, но не зная какво да правя. Бих се радвала да чуя какво мислите за положението ми. Благодаря! :)

the dreamer
07-13-2016, 19:43
Не прочетох цялата ти тема, а само началото. Той е психопат. Не се занимавай с такива. Той ще ти навреди и ще те накара да навредиш и на приятелите и познатите си. Такъв човек не е годен за връзка, камо ли за обичане и за живеене.

YSMF
07-13-2016, 19:47
но не зная какво да правя.
тегли му една майна, това направи

dwanewane
07-14-2016, 18:01
Здравейте! Малко по-надолу видях тема за ревността. Но моят случай не е такъв. Аз не ревнувам, а ревнуват мен и това започва да ми влияе много зле. На 18 съм, той е на 25.Имам нужда от странично мнение и помощта ви :)
Та заедно сме от много скоро, около 3 месеца. Казва ми,че досега никога не е бил ревнив, но с мен е различно. Сърди се и не ми дава да се събирам с хората, с които съм излизала досега, ако го правя задължително трябва да го взимам с мен, не може да звъня на приятелите си просто да ги чуя, задължително трябва да има нещо конкретно, което да трябва да говорим. Сърди ми се дори за профилите ми в социалните мрежи, иска да влизам там само по работа, да не си чатя с никого, дори приятели. За лайкване на снимки на някой друг мъж, било и то мой приятел, дума да не става.Ако се наложи да изляза някъде, а той да не е с мен, иска да се чуваме постоянно,не трябва да не се обличам в рокли и поли, деколтета. Профилите ми, телефонът ми се следят постоянно-кара ме да му показвам с кого си пиша, дори с приятелките ми. Сърди ми се ако се събирам с тях, защото според него ние обсъждаме други мъже.А когато питам защо толкова ме ревнува, ми казва, че съм прекалено хубава и със сигурност при толкова внимание към мен зад гърба му въртя някакви връзки, което не е така. Никога не съм му давала реална причина да ме ревнува, скъсах контактите си с всичките си приятели момчета, откакто сме заедно. Освен него не излизам почти с никого, не се чувам с никого, станах някакъв социопат. Иначе ми се обръща много внимание, грижи се за мен, виждам, че наистина държи на отношенията ни. Говорих, обеща да се оправи, но това не се случва. Харесвам го, наистина, но не зная какво да правя. Бих се радвала да чуя какво мислите за положението ми. Благодаря! :)
Послушай Малкълм той е много прав !! :D :D :D

the...dreamer
07-18-2016, 20:48
Послушай Малкълм той е много прав !! :D :D :D
О, благодаря <tri

mincheto
07-18-2016, 23:15
И ти седиш и търпиш някакъв си мъж да управлява и командва животът ти?Ти,ако имаш самоуважение и обичаш себе си...то няма да го търпиш и минута повече.Не сте женени и нямате деца,a и сте женени това не му дава право да те държи само за себе си като златна вещ.Оттърви се от него до като е време,защото после няма оттърваване от такива психопати.Аз съм минала по подобен път и знам кво е,после едвам ще се измъкнеш ,...и то ще се измъкнеш само,ако някой добър приятел ти подаде ръка,когато имаш нужда от нея в точният момент,....a на където си тръгнала.... скоро няма да имаш приятели и то заради кого?...Заради един ревнив психопат просто неси заслужава.

sladura89
07-19-2016, 12:52
Здравейте! Малко по-надолу видях тема за ревността. Но моят случай не е такъв. Аз не ревнувам, а ревнуват мен и това започва да ми влияе много зле. На 18 съм, той е на 25.Имам нужда от странично мнение и помощта ви :)
Та заедно сме от много скоро, около 3 месеца. Казва ми,че досега никога не е бил ревнив, но с мен е различно. Сърди се и не ми дава да се събирам с хората, с които съм излизала досега, ако го правя задължително трябва да го взимам с мен, не може да звъня на приятелите си просто да ги чуя, задължително трябва да има нещо конкретно, което да трябва да говорим. Сърди ми се дори за профилите ми в социалните мрежи, иска да влизам там само по работа, да не си чатя с никого, дори приятели. За лайкване на снимки на някой друг мъж, било и то мой приятел, дума да не става.Ако се наложи да изляза някъде, а той да не е с мен, иска да се чуваме постоянно,не трябва да не се обличам в рокли и поли, деколтета. Профилите ми, телефонът ми се следят постоянно-кара ме да му показвам с кого си пиша, дори с приятелките ми. Сърди ми се ако се събирам с тях, защото според него ние обсъждаме други мъже.А когато питам защо толкова ме ревнува, ми казва, че съм прекалено хубава и със сигурност при толкова внимание към мен зад гърба му въртя някакви връзки, което не е така. Никога не съм му давала реална причина да ме ревнува, скъсах контактите си с всичките си приятели момчета, откакто сме заедно. Освен него не излизам почти с никого, не се чувам с никого, станах някакъв социопат. Иначе ми се обръща много внимание, грижи се за мен, виждам, че наистина държи на отношенията ни. Говорих, обеща да се оправи, но това не се случва. Харесвам го, наистина, но не зная какво да правя. Бих се радвала да чуя какво мислите за положението ми. Благодаря! :)

Той те задушава с тази ревност, а щом те ревнува толкова много следователно ти няма доверие, връзка се гради на доверие, а ако няма такова тогава за каква връзка говорим? Ревността убива всяка връзка и не смятам, че това му поведение е нормално или оправдано по-скоро ми прилича на комплексар или психопат и иска да те ползва като вещ без право на личен живот и собствено мнение! Моят съвет е, че нямате бъдеще заедно, а в крайна сметка ти си решаваш! По-скоро никой няма бъдеще с такъв човек! :)

Trustmeimalawyer
07-19-2016, 13:50
Това не е нормално. По-добре поговори с него, обясни му, че това, което прави не е нормално и ако не спре просто го зарежи. Представяш ли си, ако за 3 месеца те ревнува така, какво ще бъде по-натам? Всяко нещо си има граница, нормално е да ревнува МАЛКО, но този човек е обсебен. Още повече, че лично според мен е адски обидно да ти казва, че "въртиш някакви връзки". Дори не съм сигурна дали си заслужава да му даваш още един шанс, при положение, че след като сте говорили нищо не се е променило. Това си е твоята връзка и ти си преценяваш най-добре, но според мен е по-добре го зарежи сега и без друго такава връзка е обречена. Момчета, колкото искаш. Ще си намериш някой нормален. Успех! :)

baby_baby
07-20-2016, 08:13
Това не е нормално поведение за мъж на 25 поговори с него и му кажи че няма от какво да се притеснява и да ти има доверие че без доверие до никаде няма да стигнете