PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ!



Ели Борисова
07-10-2016, 13:30
Здравейте! На 15 години съм.Имам едно бивше гадже, ходехме 1 година и половина, окончателно скъсахме на 17.12.2015, но това момче не ме оставя на мира(казва се Мартин). След като се разделихме започнах да харесвам едно момче т селото(казва се Кристиян). Сега на 18.06.2016 в селото имаше събор, седяхме с една компания и там беше Кристиян. Когато седяхме на центъра аз го погледнах и той ми се усмихна и ми каза ти вече си ми гадже нали и аз му казах дааа (всичко беше на базик) той застана до мене и ми каза е какво ми е виж колко съм хубав и аз разбира се и той ми каза е какво може да искаш повече красив съм, имам татуси, мил съм и аз му казах да да и седяхме говорихме си всички и аз реших да си тръгвам и им казах чао и тръгнах тогава Кристиян ме викна и ми каза да изчакам, дойде до мене и ме целуна, но аз си мръднах главата и той ми каза чао тръгнах си. След 30 минути звъннах на една приятелка и и казах да дойдат в нас да се съберем дойдоха и Кристиян беше там... Нищо не стана, той седеше на масата, а аз на дивана при една приятелка. След около час няколко човека си тръгнаха останахме само аз, той, още едно момче и една приятелка. Седнаха при нас на дивана говорихме си, той ми каза ела да те гушна, но не отидох, взе ми телефона писа на едно момче, каза му да спре да ми пише и стана 04.30 и каза ,че си тръгва, когато го изпратих ме гушна и каза, че утре ще се видим. На другия ден му писах. Питах го дали помни нещо от вчера и той ми каза, че помни и не съжалява за нищо, писахме си някакви глупости и преди да спре да ми пише ми каза, че няма батерия и ако искам да отида при него на центъра под шатрата. Аз излезнах с една приятелка, отидохме на центъра, но него го нямаше. Седнахме в една градинка и моята приятелка ми каза, че бившия ми и е писал я е попитал дали Кристиян е бил в нас, аз и казах да му каже не, но той не и е повярвал и и е написал, че сега ще разбере сам. Отишъл е при Кристиян и явно нещо са говорили за мен. Малко по-късно аз минах покрай тях двамата и бутнах Кристиян без да искам, той ме изглега и ми намигна. След това му писах, за да го попитам какво му е казал Мартин, той ми каза,че няма значение и че е бил боклук, защото го е направил това и ми каза да забравя всичко, аз му казах ,че имам чувства към него, (аз много бързо започвам да имам чувства към някой) той ми каза да се събера с Мартин аз му казах, че не искамм,защото нямам никакви чувства към Мартин и той ми каза, че ме харесва, но не е такъв боклук и щял да направи гадно на Мартин, защото знаел, че много ме обича аз му казах, че мен не ме интеревсува и че ако има някакви чувства и на него няма да му пука той ми каза да излезна пред нас ,за да говорим на живо. Излезнах той дойде говорихме каза ми ,че не му пука ако трябва ще се бие с него, каза ми ,че иска да е с мен целуна ме, каза ми, че ще говори с Мартин за това, аз се съгласих. На другия ден му писах и той ми каза да забравя всичко, което е станало, каза ми ,че за сега иска всичко да е както преди да сме си само приятели. Сега почти винаги, когато ме види ме гушка говорим си, на рождения ми ден ми каза мили неща, когато ме види ме гледа и се усмихва и от 20 Юни всеки път като му пиша ми сийнва, онзи ден на 04 юли му писах, той ми писа писахме си и така си писахме около 2 дни накрая той спря да ми пише. Вчера го видях той ми се усмихна.. Та въпроса ми е как да го накарам да ми обърне внимание? Искам даа съм с него, вече имам повече чувства... Ако може някой, който е минал през това нещо или нещо подобно да ми даде съвет! Благодаря ви предварително !

dwanewane
07-10-2016, 15:25
Ами виж ся момчето е било свестно !! Просто като е видял с какъв боклук си била и се е отказал от теб ! Сега можеш да си го върнеш но трудно! В никакъв случай не опитвай да го прелистиш защото така ще си помисли че си курва и само му се налагаш !! Съветът ми е да си седиш кротко на гъзинката пък квот стане имай търпение !!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

TROLLDADLOLCAKE
07-10-2016, 22:41
Явно пича е страхливец.Ти искаш ли да си със страхливец?

dwanewane
07-13-2016, 13:58
Явно пича е страхливец.Ти искаш ли да си със страхливец?


Mda tova sushto :D :D :D