PDA

View Full Version : D.GRAY-MAN HALLOW



Mоnstera
07-12-2016, 20:26
Предполагам това е продължението на D gray man, но само на мен ли ми се струва, че са малко попрецакват историята, не са довършили започнатото действие от 103-104 еп и сега започват съвсем друга история.... може да е рано да започвам да обсъждам, но като гледах до сега геройте са променени към по-зле, не са довършили историята от преди, а и са прескочили важни неща ... Искам да чуя и други мнения за това аниме от хората които го следят (ако има такива тук де) за мен е важно.
Лек ден/нощ.

ДОТА
07-12-2016, 20:28
тепърва почна, как знаеш, че не са довършили

Mоnstera
07-12-2016, 20:41
тепърва почна, как знаеш, че не са довършили

Гледал съм първата част, тя не е довършена и изведнъж почват втората с липсващи части от първата, променени герои и с нова история, какво се очаква ???

ДОТА
07-12-2016, 20:49
а първата как почна
по същия начин
и след това обясняваха

АгентГлазура
07-12-2016, 21:20
Много е сексав Allen... <3

Mana
07-16-2016, 16:36
Гледал съм първата част, тя не е довършена и изведнъж почват втората с липсващи части от първата, променени герои и с нова история, какво се очаква ???

Стилът на Hoshino-sensei се промени; първата част има отворен край, а Hallow започва малко след като разрушават старата сграда на Ордена. Очаквай доста неща - това, фактически, е продължение на историята(войната с Хилядолетния, Акума, Ноа и тн.)

MoonWatcher
07-16-2016, 18:18
Hallow си е продължение, доколкото знам адаптирано от мангата - първото аниме завърши с полу-отворен край (бюджета ли им е свършил, гледаемостта им ли е намаляла, не знам), а мангата е доста напред (макар че като гледам ще опитат да набутат всички важни събития досега в тия 13 епизода). Има и доста неща, дето остават необяснени за феновете, гледали само анимето - примерно как отведнъж Ален стана Четиринадесетия, което никъде не се споменава в предишното аниме. Предлагам ако някой не разбира нещо да прочете мангата, или поне чаптърите, развиващи се след края на първото аниме.
А по темата - много ме радва рисунъка на Hallow и новите униформи на Ордена. Ама нещо не ме кефи дизайна на Lenalee, тоя от предишното аниме ми харесваше повече. Опенингът също е хубав. :)

Mana
07-16-2016, 18:21
Hallow си е продължение, доколкото знам адаптирано от мангата - първото аниме завърши с полу-отворен край (бюджета ли им е свършил, гледаемостта им ли е намаляла, не знам), а мангата е доста напред (макар че като гледам ще опитат да набутат всички важни събития досега в тия 13 епизода). Има и доста неща, дето остават необяснени за феновете, гледали само анимето - примерно как отведнъж Ален стана Четиринадесетия, което никъде не се споменава в предишното аниме. Предлагам ако някой не разбира нещо да прочете мангата, или поне чаптърите, развиващи се след края на първото аниме.
А по темата - много ме радва рисунъка на Hallow и новите униформи на Ордена. Ама нещо не ме кефи дизайна на Lenalee, тоя от предишното аниме ми харесваше повече. Опенингът също е хубав. :)

Ще замесят само 3-тото поколение, Алма Карма и.... май това ще е, поне засега. А това за Алън не е точно спонтанно - започва с пристигането на Lvellie/Revelier/както-там-му-е-името и с Арката.

MoonWatcher
07-16-2016, 18:25
Не знам какво ще показват в новото аниме (само да не го претупат), но за това с Арката си прав - вярно, че оттогава Ален проявява способностите на Четиринадесетия, но мисля, че нищо конкретно не беше споменато тогава, само се чудеха как може да се телепортира в Арката. Може и да греша и да не помня нещо, тъй че не съм сигурен.

Mana
07-16-2016, 18:30
Не знам какво ще показват в новото аниме (само да не го претупат), но за това с Арката си прав - вярно, че оттогава Ален проявява способностите на Четиринадесетия, но мисля, че нищо конкретно не беше споменато тогава, само се чудеха как може да се телепортира в Арката. Може и да греша и да не помня нещо, тъй че не съм сигурен.

За анимето не съм сигурна, но в мангата беше обяснено как шифърът, който уж бил таен език между Алън и Мана, се оказа част от спомените на Неа. И аз се надявам да не го прекарат 5 за 4, но засега върви с добри темпове. Сигурно ще го разбият на много части.
(държа, обаче, да те поправя за една работа - биологично съм "тя" :) )

MoonWatcher
07-16-2016, 18:45
Извинявай, не съм ти проверил профила. :)
Иначе за мангата - не знам, само съм я прехвърлял, за да видя как се развиват събитията след края на първото аниме, затова не помня детайли.
П.С. - Трябва да спрем да спамим в хубавата тема. :)

Mana
07-16-2016, 18:47
Извинявай, не съм ти проверил профила. :)
Иначе за мангата - не знам, само съм я прехвърлял, за да видя как се развиват събитията след края на първото аниме, затова не помня детайли.
П.С. - Трябва да спрем да спамим в хубавата тема. :)

Простено :)
Спираме със спама!

Eleniti
11-16-2016, 15:09
Здравейте ! Много дълго търсих начин да получа отговор на един въпрос и най накрая успях да намеря вас . Много бих желала да науча ще има ли продължение на D Gray Man Hallow или ще направят трети сезон , защото сезонът е с много отворени загадки . Толкова харесвам този филм че не искам да свършва . Не мога да приема че това ще бъде краят. Моля отговорете ми какво мислите, защото стигнах до задънена улица а не намирам никаква инфотмация. Знаете ли нещо по въпроса.:-(:-(

frozenxheart
06-18-2017, 15:16
Не знам, но на мен адски ми харесва как анимето продължава да има едни от най-добрите опенинги.. :ДДД Иначе нямам си и на идея защо, но това аниме винаги ме е обърквало, така че за мен не е нищо ново.. ХДДДДД