PDA

View Full Version : "Най-големият терорист е Аллах от Корана"



Joe An
07-15-2016, 10:20
„Ислямизацията“ е демонична програма. Стратегически военен план за духовна, религиозна, културна, политическа и икономическа асимилация на Европа и света. За кръволока Аллах нашите души са само едни мъртвешки образи на глави под табаните му. Нали пророкът му Мохамед донаписва Корана с кръвта на закланите лично от неговата ръка, умопомрачен отново още в своята първа битка при Бедир? После ще дойде времето на ятаганите и боздуганите, на взривовете на камикадзетата. Но целта ще си остане същата. И тя е брутално пречупване на волята... поробване до смърт на индивид по индивид... на общество по общество... Целта на исляма винаги е била и ще си остане: СВЕТОВНА ХЕГЕМОНИЯ.

Ще му я поднесем ли на тепсия?

http://anlov.blog.bg/video/2015/10/11/quot-nai-golemiiat-terorist-e-allah-ot-korana-quot.1398490

Joe An
07-15-2016, 10:21
"Кан Тервел - спасителят на Византия и Европа" - https://www.youtube.com/watch?v=gWny6cqeLMA

Защо ли все за това се сещам напоследък? Сигурен съм, ислямският тероризъм дори и не си е мечтал за такова апетитно и нежно европейско лидерство, каквото ние отглеждаме на кърма от години. За тия злобари и извратеняци (меко казано дори) то им е добре дошло като обещаните им от техния Аллах 72 девици в рая. Ще поднесат букети... ще изкажат съболезнования... дори ще запалят свещички в Храма... И после пак ще си навирят пищната опашка нагоре, наречена „мултикултурализъм“. Но нали няма да събират те гилзите, да поръчват те ковчезите, а все още ще берат души, че и слава и лаври даже! Но така е, когато не помним какви деди сме имали някога. И защо тогава цивилизацията ни е била с оръжие пазена и е процъфтявала. Някои нации изобщо не преговарят с терористи, а нашта умна Европа взела да ги интегрира. А бе „брюкселски зелки“, на война, като на война, бе!

Господи, дай утеха на близките на загиналите в Ница! И нека паметта за мъртвите да бъде предупреждение за всички живи!...

Dwyd96
07-15-2016, 11:05
Тълкуваш погрешно Корана!

И спри да си рекламираш мизерния блог :Х

Joe An
07-15-2016, 13:45
Тълкуваш погрешно Корана!

И спри да си рекламираш мизерния блог :Х

Ако реша, ще спра. Но точно такъв див азиатец като тебе ли ще ме накара да го направя? Хей, смешник такъв, аз мога ли да те накарам да не ни тормозиш с малоумничествата си на една недоразвита амеба? Не, не мога. А и не искам да го правя. Ръси простотиите си на воля, който им се върже - върже. Аз също споделям някакви мнения и убеждения, а не рекламирам някакъв блог. Не ми се мяркай пред очите, като не ти изнася! Ей, бактън от клавиатурни мишоци и головодници, бе! В тяхната пандела все им се ще на някой да сложат прангите... Все на надзиратели ще ни се правят...

(Това е от мен. Повече няма да си губя времето с хора, които ги е срам да си покажат лицата даже.)

Dwyd96
07-15-2016, 15:35
По кротко бе писателче, че ще ти падне шапката.

Ако имаше повече от 3 мозъчни клетки в голата си тиква, щеше да разбереш, че това което правиш е против общите условия на сайта. (2.1.6 )

Joe An
07-15-2016, 15:47
Ислямистките терористични клетки се следят отдавна, но се вземат мерки едва тогава, когато се случи непоправимото. Ако има управленска мъдрост и воля за радикално решение на проблема, не е чак толкова сложно да се възпре тая напаст демонична. Има различни начини: депортация на прясно зарибените и затвор за активно въвлечените в терористична дейност. Също, стриктно ограничение на т. нар. "бежанска вълна". Вече има примери на държави и градове, които публично се опълчиха срещу ислямизацията и взеха нещата в свои ръце. Но брюкселската бюрокрация - с нейния ляв безбожен либерализъм, проспива в момента престъплението на века за нас.

А ето и мнението на един доказан експерт по темата:

"На този етап най-радикалното средство е да се забрани Шериатът, той проповядва насилие срещу неверниците, дискриминация срещу жените, а това е недопустимо от гледна точка на европейките ценности. Да не забравяме, че още през 1990 г. Европейският съд прие решение, че Шериатът е несъвместим с нормите на демокрацията. Но реално нищо не бе предприето за забраната му. В много страни на Европа действат допуснати от властите шериатски съдилища. Във френските гета е пълно с такива съдилища и те реално контролират тези общества. Как тогава тази радикализация на исляма да не продължава, след като хората там се ръководят по законите на Шериата? Също така, без мюсюлманския вот нито една социалистическа партия не може да дойде на власт. Социалистите са много по-склонни да търпят ислямизма, без да правят нищо и да му се противопоставят. Те предпочитат формални съюзи с ислямистите. Но така ги допускат в сърцето на Европа..."

http://www.faktor.bg/mnenia/intervyu/77829-aleks-aleksiev-sotzialisti-tolerirat-islyamistite-inak-ne-mogat-da-pechelyat-izbori-v-evropa.html

Dwyd96
07-15-2016, 17:00
Пиши си :) Дори аз не го чета..

Joe An
07-16-2016, 12:19
Ердоган за пореден път доказа, че е ловък и безскрупулен играч, който ще бъде обладаван все повече и повече от манията на неоосманизма. Като кмет на Инстанбул той веднъж вече е бил арестуван от военните и хвърлен от тях в затвора за ислямистка пропаганда, затова впоследствие започна да мачка пазителите на заветите на Ататюрк и няма да се откаже, докато не ги види сломени съвсем. Вдъхновителят му е не друг, а самият султан Мехмед II Завоевателят. Спомних си днес, че по-рано тая година османецът Ердоган направи внушителен парад по повод годишнина от завладяването на Константинопол, на който арогантно заяви: „Походът продължава!“ А най-обезпокояващото е, че Европа изглежда обединена, но всъщност е много... много слаба - и осеяна навсякъде с огнища на шарията. Така че на нас ни трябва ново, зряло и смело европейско лидерство, струва ми се...

Даже и ажур да ни изглеждат сега нещата...

http://glasove.com/categories/vytreshni-glasove/news/erdogan-otpraznuva-blyaskavo-zavladyavaneto-na-konstantinopol