PDA

View Full Version : Гнойна ангина



alena99
07-16-2016, 11:20
Здравейте,миналия петък се разболях от гнойна ангина и веднага ми изписаха гентамецин инжекции бих ги до неделя в началото дори вода не можех да пия много ме болеше дясната сливица в неделя ги спрях бях добре можех да се храня и всичко останало в понеделник бях при личната и се е оказало че е трябвало 5 дни да си бия инжекциите а аз ги бих 3 защото не бях разбрала ... вече мина една седмица и имам още бели налепи по гърлото според вас нормално ли е ? и тъпа болка е сега пък на лявата сливица.. четох из интернет някъде пише за операция но мен ме е страх и надявам се да няма такива неща :(

Dwyd96
07-16-2016, 11:51
По-добре се консултирай с лекар.

Когато аз бях с гнойна ангина, пиех антибиотик и след като минаха дните които доктора ми каза да го пия, все още си имах тъпа болка, но не знам дали съм имал налепи :(
На мен много ми помагаше сладоледа за да се успокои. (ДА НЕ СЕ СЧИТА КАТО ПРЕПОРЪКА)

Chovecheca
07-24-2016, 15:34
Отговорът ми е доста закъснял, но аз също имах гнойна ангина, 2 антибиотика пих 1 седмица и нищо. Оправих се със сладолед, 2 дена ядох само и единствено сладолед и ми мина. Не се бъзикам, бях го чувал, ама ме беше страх да пробвам, накрая отчаяние опитах и се оправих за отрицателно време!