PDA

View Full Version : Нужда от помощ!! :(



teodora787878
07-16-2016, 17:34
Здравейте пише ви едно петнадесет годишно момиче.
Историята е следната:
Имам домашни любимци 2 котки, които живеят вътре във къщата, и едно куче което обикновено е вързано в двора. Но от 1 месец има рана на гушата и не искаме да я връзваме, за да не я боли. Но е глезено куче, много даже.. Много е гальовна и дори почти не лае освен по котки и други животни. Та днес вали пороен дъжд, с мама бяхме в двора и вратата на къщата беше отворена и тя влезе няколко пъти и я гонехме, но баща ми... Я наби веднъж леко я ритна това-онова, но втория път като влезе той я влачи в калта, риташе я , удряше я.. аз още когато я удари се разплаках и още плача. Не знам какво е това и защо плача, но наистина имам чувството, че сърцето ми буквално се разбива, и честно казано изпитвам омраза към баща ми в момента... И не само с моето куче, виждала съм такива неща и преди и просто винаги плача. Не мога да спра още дори.. Много ми е кофти....

mincheto
07-16-2016, 18:28
Бащати е изверг,който трябва да вържеш на двор с шипчест нашийник и бодлите към него.Само това мога да ти кажа.

lunacy
07-17-2016, 09:46
оо, милата, спокойно

няма много какво да направиш, явно баща ти не е голям любител на животните... защо не дадете кучето на някой роднина или познат? би трябвало да се намери някой, който да я иска, проучете нещата с майка ти

а докато сме на въпроса, майка ти как реагира на това, което е направил баща ти?

:: независимо дали го мразиш или не, най-вероятно все някак ще трябва да го изтърпиш още няколко години, така че стискай зъби и се опитай да поддържате нормални отношения

LoveInfect
07-17-2016, 21:20
Lunacy ти си си Жана Дарк на животните! Браво :D <3

lunacy
07-17-2016, 22:46
Lunacy ти си си Жана Дарк на животните! Браво :D <3

оо, това беше толкова мило <3

ако искаш пиши как вървят нещата покрай вегетарианството на лични ^^ от доста време не съм те чувала