PDA

View Full Version : Напрежение



dauntless
07-18-2016, 13:16
Здравейте. Преди около две седмици преживях огромен стрес. Не се чувствах по-различно от обикновено, но ми закъсня с 9 дена и като ми дойде болките бяха непоносими, но и това си отмина. Но от два дни още със самато ставане ми се гади, корема ми е на топка и е постоянно разтроен. Боли ме главата и съм замаяна, не ме свърта на едно място и ми е напрегнато. И ме интересува на някаго да му се е случвало нещо подобно и дали може да е нещо сероизно? Благодаря предварително.

mincheto
07-18-2016, 14:06
Иди в аптеката и си купи тест за бременност,неотлагай.Някой път може да се получи и цветна бременност.Ако не е това може да е грип ,сега върлува летен вирус, но ти за всеки случай си купи тест.

tori
07-19-2016, 06:16
Аз бих ти казала, щом стреса е чак такъв, да си вземеш билкови успокоителни като Мента/Глог/Валериан. Представи си нервите в тялото си като корабни въжета - стресът действа върху тях като ги опъва и стяга, сякаш животинка скача отгоре им. Това кара тялото ти да се чувства напрегнато и постоянно уморено. Стресът може да отключи наистина много други болести и да ти навреди.
Спиш ли както трябва или се будиш постоянно? Някакви такива усещания, че вървиш и изведнъж падаш в дупка примерно?
Хапчета на билкова основа биха били добри, дори валериана да не ти се хареса, защото може да те направи сънена.