PDA

View Full Version : Помощ! Не мога да се логна в Уиндоус акаунта си.



tradgothdude
07-18-2016, 23:02
Здравейте. Значи, проблемът е следния: снощи явно съм забравила лаптопа си включен и му е паднала батерията. Днес като реших да го включа и ми даде "Critical Low Battery" и се изключи. Разбира се, веднага му сложих зарядното, поизчаках го малко да се позареди и след това опитах да го включа... И открих, че не ми дава да сe логна. Просто бутончето "Log in" не е активно. Иначе всичко останало си върви нормално, изписва ми името на акаунта, не ми иска парола или нещо такова (без парола съм си по принцип), просто бутонът не е активен. :(
Възможно ли е просто да са открили, че Windows-ът ми е нелегален и това с падането на батерията да няма нищо общо? Тоест, на самото устройство нищо да му няма, проблемът да е в Уиндоуса? Ще се реши ли проблемът с преинсталация на лаптопа?

SprayPaint
07-19-2016, 02:47
Рестартира ли го?

tradgothdude
07-19-2016, 18:53
Да, няколко пъти. Същата история е.

tradgothdude
07-21-2016, 22:50
Ъ... :D Може да заключите темата. Вчера си викам "дай да опитам пак да го включа, може нещо да се е оправил от само себе си", ама няма, пак е същата работа. След един-два часа, точно когато щях да го нося за преинсталация, викам "айде, за последно да пробвам, за всеки случай" - пускам го и той ми изписва "welcome"... :D Тоест, оправи се сам.