PDA

View Full Version : На гинеколог.. не знам какво да правя!



meowbith
07-19-2016, 07:23
Здравейте, за пръв път пиша тук. Имам голям проблем! Но първо да кажа, че съм момиче и съм на 15 години. Всичко тръгна така: имах приятел, бяхме около 7 месеца заедно но направихме секс.. Знам не трябваше - тъпо от моя страна за 15 годишно момиче.. Сега съжалявам разбира се, но другото което е, че бяха излъгали майка ми, че съм спала с някакво друго момче и това не е вярно, разбира се.. Майка ми започна да се съмнява в мене и иска да ме води на гинеколог. Въпросите са ми: гинекологът ще опази ли лекарска тайна, да не каже на майка ми че не съм девствена. Дали майка ми има право да присъства по време на прегледа или трябва да напусне и да изчака отвън? Много лошо ако разбере :/ заплашва ме със много гадни неща. Аз също съм си виновна за това, че си загубих девствеността, но много съжалявам сега.. Надявам се да ми помогнете.

tori
07-19-2016, 09:25
Значи, започвам с това, че всеки са го заплашвали по някакъв начин родителите за всякаква простотия и никога не съм видяла някой реално изхвърлен от тях... До преди години и ние с компанията така мислехме, нашите сега знат за всяка простотия, кажи-речи, и още всичко с нашите е супер. Няма да те изхвърли или набие, ако разбере, спокойно. Освен всичко, лекаря няма да я остави в кабинета си, докато те преглежда - той не лекува УНГ. Би трябвало да е достатъчно наясно, че е деликатна тема и да си мълчи, особено след като го помолиш за това.