PDA

View Full Version : Нормално ли е гърдите ми да изглеждат по този начин?



Anna Belova
07-19-2016, 20:53
Здравейте! Аз съм на 14 години, момиче и имам един проблем...е, да се надяваме, че е само комплекс :) И искам предварително да помоля, ако някой иска да се подиграва, нека го прави, но наум, не като отговор ;). Не всеки е перфектен, надявам се да ме разберете.
И така, проблемът ми е свързан с гърдите ми. Като за начало, едната е по-голяма от другата. Не мога да определя много или малко, но определено едната (лявата) е по-голяма, определено има разлика между двете. И да, знам, че това най-вероятно ще се оправи след време, все пак съм само на 14, но не е само това :(. Освен разликата в големината, разстоянието между гърдите ми е наистина дразнещо. Около 5-6 см. И, ако нося нещо като потник веднага се забелязва :/...Последното нещо, което ме притеснява са зърната. И на двете гърди са доста големи и безформени...не са изпъкнали, но доколкото знам 80% от жените по света нямат изпъкнали зърна.
Знам, че тези проблеми може да са "сезонни", така да се изразя, но все пак да ми се струпат всичките...не е ли малко странно? Доста се притеснявам. Не от гледна точка на сексуален живот и тем подобни, пак казвам на 14 съм. Притеснено ми е да нямам някакво заболяване...
Знам, че звучи доста извратено и аз самата смятам така, но все пак, ако някой тук има подобни или същите проблеми или, ако някой знае нещо повече за тези неща, да ми сподели по-долу.
Благодаря предварително!

ДОТА
07-19-2016, 21:04
отворих да гледам цици
ама няма снимки

и ако не е нормално тва с гърдите ти
какво точно смяташ, че може да се направи

tori
07-20-2016, 05:38
Ще умреш от безформеност. Честито! Бива ли да сте толко неграмотни, ве?! Нищо ти няма на циците, проблема е в главата.

Pug_306
07-20-2016, 08:26
Пускаш снимка и доста хора ще ти отогворят по темата

divergent
07-20-2016, 11:39
Гърдите по принцип не са съразмерни и едната винаги е по-голяма от другата. Комлексите са ти само и единствено в главата, не се притеснявай.

Mana
07-20-2016, 11:43
Здрава си; ако толкова се притесняваш, искай някакво направление от личния лекар.

Грозния
07-20-2016, 21:08
Аз съм на 14 години...
И така, проблемът ми е свързан с гърдите ми. Като за начало, едната е по-голяма от другата. Не мога да определя много или малко, но определено едната (лявата) е по-голяма, определено има разлика между двете. И да, знам, че това най-вероятно ще се оправи след време, все пак съм само на 14,
...ако някой знае нещо повече за тези неща, да ми сподели по-долу.
Благодаря предварително!Най-вероятно още ти растат! Като завърши развитието ти, най-вероятно всичко ще е наред :)!

mincheto
07-20-2016, 22:33
Ще растат поне докато навършиш 17 , но ,ако толко се притесняваш по-добре иди на лекар да ти е по-спокойно.

georgi12
07-23-2016, 12:40
Лицето на човек не е еднакво , ти се притесняваш за гърдите си . Няма еднакви неща , всичко е различно в човека .

NissaN
08-20-2016, 19:30
Мислех че вместо толкова текст има снимков материял.

gaburata
08-23-2016, 09:32
Човешкото тяло е несъразмерно! Както вече са ти казали, тялото ти тепърва се развива. Твърде много сме свикнали да гледаме в интернет, списани ТВ и т.н. перфектно оформени тела по изкуствен начин. Спокойно можеш да си вземеш сутиен и това да не си личи под дрехите. Относно зърната - те не са изпъкнали постоянно. По принцип ако настръхнеш, студено ти е или си възбудена например или поради ред подобни причини, тогава са изпъкнали.
Но щом толкова те притеснява, посети личния лекар. Понеже и мен ме стряскат и притесняват разни дребни неща, затова за мое собствено спокойствие ходя на лекар.