PDA

View Full Version : POKEMON GO :Ддд



n.hristova
07-20-2016, 17:38
Всички полудяха по тая игра, включително и аз. Тук можете да питате разни неща или пъкт да споделяте, свързани с играта ест. Аз искам да питам има ли начин да разберем в коя посока е покемона, който сме избрали от nearby и имат ли значение зелените листенца, които се появяват на картата?

Mоnstera
07-20-2016, 17:51
Аз имам, какво толкова виждате в тази игра ??

Dwyd96
07-20-2016, 21:37
Оф и тука ли почнахте с тоя рак :(

DarkTemplar
07-20-2016, 21:43
Пълна малоумщина за хора без работа.

Mana
07-21-2016, 05:11
Аз имам, какво толкова виждате в тази игра ??

Бързо хабене на батерия, какво друго?

Pug_306
07-21-2016, 08:06
http://prikachi.com/images.php?images/85/8844085E.jpg

Този покемон рядък ли е ? Виждала ли си такъв ?

Supermassive____
07-21-2016, 13:48
Глупава игра за глупави хора. Да ходиш по улиците като зомбиран, да си плащаш и да дириш покомони.. Идиотщина!

Малко и от Иво Сиромахов: "Покемоните са измислили нова игра. Ходят из София с телефон в ръка и ловят тъпаци." :D

the...dreamer
07-21-2016, 14:46
Гледахте ли новините...има хора почти загинали докато я играят тая игра !?

С тая игра се мъчат да оправят децата си с наднормено тегло, които тъпчеха с разни вкусотии от Burger King's.

the...dreamer
07-21-2016, 14:46
Глупава игра за глупави хора. Да ходиш по улиците като зомбиран, да си плащаш и да дириш покомони.. Идиотщина!

Малко и от Иво Сиромахов: "Покемоните са измислили нова игра. Ходят из София с телефон в ръка и ловят тъпаци." :D
:D :D :D

ymmit
07-22-2016, 21:32
Знаете ли квой странно да видите хора около 10-30 годишна възраст да са заобиколили един шадраван в центъра на града и играят покемон там имало някакъв покемон

HellKnight
07-22-2016, 21:38
Абе, вие всички големи разбирачи станахте, значи. Казвате, че Покемон ГО зомбира хората, а седите по цял ден във Фейсбук, форуми, не знам си какво още. Радвайте се, че има такава игра, която кара геймърите да излизат, вместо да седят на гъза си на компа, играейки DOTA2 или CS:GO.

ymmit
07-22-2016, 21:41
Абе и аз се радвам ама тва е световна самоубийствена мания и доста голямо спонсорство на електрокомпаниите с това хабене на батериите

xpucuto
07-23-2016, 20:50
Изтеглих я, но не мога да я играя тъй като нямам мобилен интернет, обикалях около рутера малко :D, използвах онова дето ги привлича и вече хванах 7 покемона. Не знам за какви зелени листенца говориш, но предполагам че е за лапичките, които излизат, когато наблизо има покемон. Разбрах, че те определяли разстонието на което се намира 3 лапички - 300 метра или повече, 2- 200 метра.. и такам. Зарибявка е. Лошото е, че има доста глупави хора, който не гледат къде ходят и скачат от скали за да хванат покемон, или пък шофират.Според мен те заслужат да умрат заради глупостта си, колкото и лошо да звучи. :/

Mоnstera
07-23-2016, 21:47
Гледахте ли новините...има хора почти загинали докато я играят тая игра !?

С тая игра се мъчат да оправят децата си с наднормено тегло, които тъпчеха с разни вкусотии от Burger King's.

После човечеството не било тъпо... колко ли гафове са направили играчите на това нещо само за 2 седмици, а уж трябваше да помага на хората .. да добре са измислили да намалят хората с наднормено тегло, но едвали за мислили че тия идиотчета ще вземат да се самоубият заради някакво пиксилизирано човече или квото е там

ymmit
07-23-2016, 23:44
Честно да ти кажа аз хванах всичките си 11 в тоалетната тъй като и аз нямам мобилни изтеглих я за да я видя поне защото цялата ми компания я играй а никой не смее да ми даде да я видя

the...dreamer
07-24-2016, 10:33
После човечеството не било тъпо... колко ли гафове са направили играчите на това нещо само за 2 седмици, а уж трябваше да помага на хората .. да добре са измислили да намалят хората с наднормено тегло, но едвали за мислили че тия идиотчета ще вземат да се самоубият заради някакво пиксилизирано човече или квото е там
Мда...и човешката глупост и наивност пак взеха връх
Ако бяха само малки наивни деца, разбирам...но сред тях има и 30 годишни мъже....
Боже на къде отива светът...

H2SO4
07-30-2016, 12:31
"Не играя покемон го" е новото "Аз съм веган"

Staneff
07-30-2016, 19:45
Простащина!