PDA

View Full Version : Болка по време на секс



iFakesmile
07-22-2016, 13:38
Здравейте! Аз съм момче, почти на 18 години. Обвързан съм от 8 месеца с момиче което е с две години по малко от мен. С нея много сме си говорили по темата секс и винаги съм й казвал когато тя е готова. На 5 месец сама ми се предложи и ето така станаха нещата. Всъщност сме наистина щастлива двойка макар че понякога се караме. Та, нали правим секс, но когато се опитам да й го сложа я боли прекалено много, дори когато й сложа пръст. Когато се обезкосмява също я боли но не мястото около вагината а точно вагината. Това ни е голям проблем понеже секса не се получава и е кофти и за двама ни. Да отбележа, че й бях първият.
Също така съм наистина притеснителен понеже го правим без кондон (поне първият път) след това ако се повтори акта използваме. Страх ме е да не забременее от течноста (забравих й името)..
Забравих да споделя, че около 6тият месец й закъсня и се притеснихме доста. Иначе за гинеколог не става да отиде понеже не иска родителите й да научат че не е девствена.

mincheto
07-22-2016, 14:54
Темата на Мачока виси като важна явно е за красота :D http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/399275-Обща-сексуална-култура/page8
Иначе тя може да има някво възпаление и ,може да отиде на лекар,ако иска.

goshodar
07-27-2016, 16:51
Ами според мен трябва да се продължи - да се олаби едно хубаво, че да не боли толкова много.
Всъщност, жените имат така наречения "втори химен", който обтяга като пръстен вътрешната страна на влагалището. Има само два начин за решение на т.нар "вагинална фимоза" - операция, или ръчно отхлабване (което иска известна упоритост и усилия)

skatew
07-27-2016, 16:53
Страх ме е да не забременее от течноста (забравих й името)..

goshodar
07-27-2016, 17:36
Ами че прав е - тя може да забременее от няколко течности - сперма, така наречения pre-cum, урина, синтетична семенна течност - че дори от живак. В древен Египет жените са забременявали насилствено от живак, между другото.

the...dreamer
07-27-2016, 18:03
Ами че прав е - тя може да забременее от няколко течности - сперма, така наречения pre-cum, урина, синтетична семенна течност - че дори от живак. В древен Египет жените са забременявали насилствено от живак, между другото.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

baby_baby
07-28-2016, 08:32
Като я боли толкова се постарай повече да я овлажниш

Staneff
07-31-2016, 09:00
Ами че прав е - тя може да забременее от няколко течности - сперма, така наречения pre-cum, урина, синтетична семенна течност - че дори от живак. В древен Египет жените са забременявали насилствено от живак, между другото.

Ayyyyyy lmaooooooooooo :D