PDA

View Full Version : Много чувствителна главичка



nikolai_777
07-22-2016, 17:55
Здравейте,имам един много гаден проблем с главата на патката ми :D .Секс досега съм правил само с презерватив и не смея без,защото като го забеля и пипна главичката усещам някаква ужасна болка,сякаш бъркаш в някаква голяма рана.Само отгоре има съвсем лека и си е нормално червен цвят,настрани и отдолу е някакво синьо,сякаш има някакъв слой,не знам как точно да го определя...Та въпроса ми е някой друг има ли такъв проблем или съм някакъв проблем.Също така тва дали ще се оправи с времето?

Fisherman
07-22-2016, 18:35
имаш ли някаква снимка с висока резолюция,че си търся wallpaper за 4-те ми монитора

Fisherman
07-22-2016, 18:37
в работата

mincheto
07-22-2016, 18:40
търся wallpaper за 4-те ми монитора :lol: :lol: :lol:
nikolai,май трябва да посетиш лекар.

nikolai_777
07-22-2016, 18:57
Даа бе,да ми пипа дедовия

nikolai_777
07-22-2016, 18:58
Не ме карай,че наистина ще се снимам :D

ДОТА
07-22-2016, 19:17
Секс досега съм правил само с презерватив и не смея без,защото като го забеля и пипна главичката усещам някаква ужасна болка,сякаш бъркаш в някаква голяма рана.

ако те разбирам правилно
секс с презерватив си правил
а не с друг човек

mincheto
07-22-2016, 19:46
ако те разбирам правилно
секс с презерватив си правил
а не с друг човек

Ми като искаш пробвай дедоваят на Ники лелче :D
Той невярвам да откаже

the...dreamer
07-23-2016, 19:01
Взимаш бебешко олио или нещо друго, което да ти върши работа като лубрикант и почваш да търкаш леко по главичката с пръсти...може и с други работи, но вероятно ще те боли...друг вариант е да го носиш забелен в гащите...това може да е дразнещо, но значително ще намали чувствителността, няма да те боли и ще издържаш повече при секс.
Друг вариант е направо да се обрежеш - хем по хигиенично, хем щеш не щеш главичката ще стане по-нечувствителна.

Грозния
07-23-2016, 19:43
Здравейте,имам един много гаден проблем с главата на патката ми :D .Секс досега съм правил само с презерватив и не смея без,защото като го забеля и пипна главичката усещам някаква ужасна болка,сякаш бъркаш в някаква голяма рана.Само отгоре има съвсем лека и си е нормално червен цвят,настрани и отдолу е някакво синьо,сякаш има някакъв слой,не знам как точно да го определя...Та въпроса ми е някой друг има ли такъв проблем или съм някакъв проблем.Също така тва дали ще се оправи с времето?Забелвай го по-често и ще се намали свръхчувствителността. Дори да си правил секс с презерватив, презервативът се слага на забелен пенис - така пише в инструкциите.

Взимаш бебешко олио или нещо друго, което да ти върши работа като лубрикант и почваш да търкаш леко по главичката с пръсти...може и с други работи, но вероятно ще те боли...друг вариант е да го носиш забелен в гащите...това може да е дразнещо, но значително ще намали чувствителността, няма да те болиТова също са добри идеи и ще помогнат на автора. Няма нужда от лекари - всички са имали свръхчувствителност, но тя преминава. Успех :)!

nikolai_777
07-24-2016, 11:16
Ще пробвам варианта с олиото,че ми се струва най-обезболяващ,пък ако не дай си боже не стане ще стискам зъби и ще го държа забелен....Благодаря на всички за идеите и за отделеното време.НАЙ-ВЕЧЕ на дота и минчето,много ми помогнаха :D :D :D

the...dreamer
07-25-2016, 18:18
Ще пробвам варианта с олиото,че ми се струва най-обезболяващ,пък ако не дай си боже не стане ще стискам зъби и ще го държа забелен....Благодаря на всички за идеите и за отделеното време.НАЙ-ВЕЧЕ на дота и минчето,много ми помогнаха :D :D :D
Ако първо почнеш с олиото, след това няма да ти е чак такъв проблем да си го носиш забелен, мисля.
Моля.

boro123
07-26-2016, 05:52
То пак ако му седи забелен е добре, защото при мен и това се налагаше да се "тренира" защото кожата се връщаше напред, след доста упоритост спря.

Staneff
07-31-2016, 15:53
Олио и плюнка става също

malkatamarulka
08-20-2016, 20:37
otreji go